Author Topic: Nic się nie dzieje  (Read 22991 times)

AC| AdRain

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #45 on: 22 September 2007, 09:51:19 »
Quote
Skucha :
a co do absencji to na pewno nie zaprzeczysz faktu iz bylem wiecej ON line od Ciebie :)


zaprzecze, jeżeli liczymy łączny czas.

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Nic się nie dzieje
« Reply #46 on: 22 September 2007, 11:00:43 »
heh zero newsow od 7 wrzesnia, ja mialem w robocie ciezki okres (mam nadzieje ze tera bedzie lepiej), a druga sprawa ze sie troche wkrecilem w et:qw demo, ale juz mi sie troche znudzilo. w weekendy mialem jescze malowanie okien i po tm nic mi sie nie chcialo

jednakze widze ze INEA zaczela miewac graczy i to sporo. pewnie lepiej troche bedzie jak studenci wroca.

AC| AdRain

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #47 on: 22 September 2007, 11:49:37 »
a ramy też pomalowałeś?

Yab_PL

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #48 on: 23 September 2007, 13:40:17 »
Quote
AC| AdRain :
a ramy też pomalowałeś?

to ramy tez sie maluje? Myslalem ze tylko srodek...

Wawer

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #49 on: 30 September 2007, 02:13:54 »
Temat poszedł sobie w pizdu:con
A pytanie nadal istotne...
Kończymy zabawę?

Mnie by było szkoda...
To najlepsza gra w jakąkolwiek grałem i chyba tylko R.O. 2 mogłoby mnie uratować...

Guz

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #50 on: 30 September 2007, 08:40:07 »
Wawer ale kto powiedzial o zakonczeniu gry? Tak jak pisalem wczesniej 1cav wraca do gry w rolu. Publicki przezywaja 2 mlodosc, tylko fajny by byl jakis polish cup

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Nic się nie dzieje
« Reply #51 on: 30 September 2007, 10:14:06 »
czekam az sie skonczy nations cup i jedziemy z polish cupem, gadalem z Vaderem i powiedzial ze potrzwa to z miesiac
nie chce kraakc ani byc niemily ale jak team poland odpadnie to mysle ze startujemy w nastepny weekend po ich odpadnieciu.
jednakze zycze chlopakom powodzenia i dlatego mysle ze polish cup zaczniemy jakos na zaduszki

a tak to widze ze ludzie graja na serwerach, przynajmniej ludzie na inei sie tlocza, a za to aster utracil graczy, mysle ze trzeba  rozrzucic obciazenie po serwerach rowno.

Desperat

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #52 on: 15 November 2007, 09:43:40 »
Skoro NIC SIE NIE DZIEJE to porusze temat :p

Quote
_KaszpiR_ :
a tak to widze ze ludzie graja na serwerach, przynajmniej ludzie na inei sie tlocza, a za to aster utracil graczy, mysle ze trzeba  rozrzucic obciazenie po serwerach rowno.


Ciekawe jak ...  teraz Inea 32 sloty Astery PWN3D

Ale mam propozycje :

Może zwiększyć ilość slotów  Wrzucić jedną najbardziej grywalną  mapę na Aster 1 np Gdańsk, Odesssę, Stalin dac chwilę czasu aż się rozniesie po playersach w europie,że jest taki serwer, zrobić 24/7 na stałe ( bądź co tydzień zmienić mapę na inną)

Albo robić weekendy np Onyly rifles ( swojego czasu pamiętam serwer conclave, na którym była taka  opcja i nie można było się wbić na serwer bo był pełny)


Wrócić customa na #2
Wiem jako admin ,że wielu ludziom brakuje starego polskiego customka. Specjalista od Customów BartBear napewno by się ucieszył  z ich powrotu :)

Ktos napisze - No przeciez są na #2 customy... przecież wybieraliście w głosowaniu!  heh ile ? 10 dodajcie tamte które były. Chetnie bym zagrał w Road To Hill Combined ale nie zbyt pasuje mi włóczenie się po zagranicznikach... Wolę Aster który na razie mdleje.

Spróbujcie pomyślec nad propozycjami, co wam szkodzi. Najwyżej się nie sprawdzi...

Yab_PL

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #53 on: 15 November 2007, 12:30:02 »
dajcie qwa wiecej map na Inee!!!:((

Alex

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #54 on: 15 November 2007, 13:07:06 »
mapy są, tylko map cycle można by było zmienić z 3 na 5. ale najgorsze jest to, że serwer nie wytrzymuje 32 slotów+2 speców. Może lepiej wrócić do 24 lub poeksperymentować z 26-28 slotami? serwer "siada" szczególnie na mapach z jakimiś pojazdami.


Astery mają prawie wszystko co jest potrzebne do miana "dobrego serwera" oprócz graczy i czegoś tam jeszcze o czym nie będę pisał. Jak jest kilku chętnych do gry na nich to niech zaczną je codziennie "rozkręcać". Może gracze z zagranicy po jakimś czasie wrzucą astery do zakładki z "ulubionymi"  serwerami. Na polskich graczy raczej bym nie liczył z prostej przyczyny-jest ich za mało aby zapełnić dwa serwery nie mówiąc o trzech.

pawelvc

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #55 on: 15 November 2007, 13:39:33 »
jak mnie odbanujecie na costumach to bede tam chodził często

Wawer

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #56 on: 15 November 2007, 14:12:12 »
Ja praktycznie codziennie gram customy tyle, że na zagranicznych serwerach. Nie mam cierpliwości aż się zbiorą gracze na Asterze.

Podpowiedziałbym rozwiązania, które mogą okazać się skuteczne:
Wrzucić jak najwięcej map, dać uprawnienia administratora tym osobom, które zdeklarują się często grać i rozkręcać serwer oraz, co wydaje mi skuteczne na innych serwerach, w głosowaniu na mapę powinna decydować ilość pkt głosujących graczy a nie liczba graczy głosujacych na daną mapę.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Nic się nie dzieje
« Reply #57 on: 15 November 2007, 15:34:08 »
Desperat
Quote

Wrócić customa na #2
Wiem jako admin ,że wielu ludziom brakuje starego polskiego customka. Specjalista od Customów BartBear napewno by się ucieszył z ich powrotu


Skoro mnie wywołałeś do tablicy to mogę tylko napomknąć że odpowiednia moja deklaracja leży na dnie szuflady u Gorala :wink i jak już pokona pewne biurokratyczne przeszkody to będę (czytaj byłbym w stanie) utrzymywać customki up-to-date i na 100% sam bym tam siedział :D
No ale to serwer publiczny i nie ma za zadania uszczęśliwiać jednego(?) gracza :)
Co do propozycji Wawera punktowego głosowania na mapki...sądzę że "góra" nie będzie miała za złe wykonania (przynajmniej czasowo) takich eksperymentów w poszukiwaniu drogi do serca i czasu graczy, na próbę można włączyć, jakby co zawsze jest powrót do metody ilościowej :)

Desperat

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #58 on: 15 November 2007, 15:56:47 »
mam swoją zasadę ,że  KTO NIE RYZYKUJE TEN NIC NIE MA   Góral Zaryzykuj i pomyśl nad tym o czym napisałem.
W zasadzie można zaczynać mówić o Reanimacji serwerów Aster... bo Inea zaczyna pochłaniać wszystko.

Alex -  wiadomo,że brakuje graczy ( Polskich) na 2 czy tam 3 serwery.

Popatrzcie co się dzieje z serverem Ballied Fighters  - Kilka map SNAJPERSKICH  i są momenty,że nie idzie się wbić.. Gracze ?? zagraniczni, głównie amerykanie i niemcy.


Wystarczy chcieć i pomyśleć a może się udać

plonek

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #59 on: 15 November 2007, 16:09:18 »
Quote
Wawer :
w głosowaniu na mapę powinna decydować ilość pkt głosujących graczy a nie liczba graczy głosujacych na daną mapę.


jestem za :yes