Author Topic: Nic się nie dzieje  (Read 22996 times)

Desperat

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #60 on: 15 November 2007, 16:36:01 »
też może być.. ale moim zdaniem moja w.w. propozycja jest dobra

Moja jest tylko racja i to święta racja,  bo nawet jak jest Twoja, to moja jest mojsza niż Twojsza, że właśnie moja racja jest najmojsza!!!

 :D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Nic się nie dzieje
« Reply #61 on: 15 November 2007, 17:07:21 »
Właśnie zaistniała nowa wersja Aprilshowers w Mapowisku.... Warto byłoby mieć ją na Aster Custom :D

Desperat

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #62 on: 15 November 2007, 17:24:04 »
OOOOOOO :D

Naaaaajzzzz Bart kiedy gramy ?? :D odpowiedz mi na invita :p  na iks fajera :p :p  :D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Nic się nie dzieje
« Reply #63 on: 15 November 2007, 17:26:59 »
ha na pewno chcesz ją mieć na "serwerze tylko do meczy"??:p:p

Desperat

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #64 on: 15 November 2007, 20:02:15 »
nie chce :p hehe tak pytam :P

pol77

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #65 on: 15 November 2007, 20:26:11 »
Obiecuje, że jak tylko odpale RO to odrazu włażę na astera, tylko mam nadzieje że nie umre tam z nudów.Jeżeli się rozkręcą to pocichu licze,że znowu będą 32slotowe.Co do braku polskich graczy to na zagranicznych serwerach jest ich trochę, ale czemu nie grają na ojczystych?O to trzeba ich zapytać.

AdikPL

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #66 on: 15 November 2007, 23:34:34 »
bo czasmi che sie pograc z kimś innym, polska scena jest tak mała ze juz prawie kazdy wie gdzie inny siedzi , gdzie  poleci itd

Desperat

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #67 on: 15 November 2007, 23:53:33 »
BSE  W miarę mozliwości postara się o rozkręcanie serwerów Aster.

Wawer

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #68 on: 16 November 2007, 00:52:08 »
Moim zdaniem na polskiej scence jest miejsce dla co najwyżej dwóch serwerow publicznych.
Jest Inea, trzeba wreszcie coś zrobić z Asterem i tyle.
Na pocieszenie dodam że scena dobrej skądinąd gry Day of Defeat Source w porównaniu z R.O. jest zdecydowanie biedniejsza.
A my się jakoś trzymamy:yes

Alex

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #69 on: 16 November 2007, 08:51:39 »
Bardzo lubiłem pograć sobie w DoD:s ale na zagranicznych serwerach. Niestety w 1st z tego co mi wiadomo nikt w tę grę nie pogrywa.
Bardzo dobrze, że BSE pomoże asterom rozwinąć skrzydła.

Bdw. Wawer ma rację, może pozmieniać metodę głosowania na punktową na serwerach inea i asterach?

AdikPL

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #70 on: 16 November 2007, 10:40:13 »
Quote
Wawer :
Moim zdaniem na polskiej scence jest miejsce dla co najwyżej dwóch serwerow publicznych.



Zgadzam sie , Inea powinno byc wiecej map , Aster  tylko 1 serwer mieszany z najbardziej grywalnymi  standart+custom

Wawer

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #71 on: 16 November 2007, 11:48:44 »
Jak dla mnie na Inei można dać najwyżej jeszcze dwie mapki, np mega grywalne customy. Nie więcej bo ludzie uciekną a w tej chwili nie ma co na frekwencje narzekać. A Astery zrobić na wypasie - max map customowych i czołgowych i system głosowania tak jak powiedziałem.

Alex

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #72 on: 16 November 2007, 12:41:30 »
Z customami na inei bedzie duży problem. Już dawno prosiłem _KaszpiRa_ o wrzucenie mapy Budapest ale nie wszystko od niego zależy. Na dzień dzisiejszy prosiłem go o zmianę map cycle z 3 na 5, zmianę głosowania na punktowy i uaktywnieniem wszystkich map oprócz typowo czołgowych, bo te będą na asterach.
O ludzi specjalnie bym się nie martwił bo na to specjalnego wpływu nie ma nikt, a ci co będą chcieli to będą grali, a na siłę i tak nikogo nie zatrzymasz.

[E'sS]

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #73 on: 16 November 2007, 13:01:26 »
Etam Budapest:| BlitzKrieg V2 to bardzo fajna miejska mapa.

Wawer

  • Guest
Nic się nie dzieje
« Reply #74 on: 16 November 2007, 13:56:10 »
No ja właśnie myślałem o Budapeszcie i jeszcze jednej mapce ( nazwy teraz nie pamiętam) w klimacie Stalingradkessel z 4 symetrycznymi flagami - mega-grywalna mapa inflantry na której non stop się coś dzieje. Poza tym każda z drużyn może ją wygrać przejmując wszystkie flagi więc nudno na pewno nie jest. Dobrze się na nie gra po 6 i po 20.
No ale o tym Alex trzeba napisać na forum Inea.
Moze wieczorkiem coś tam wrzucę to w razie czego poprzyjcie mój post.