Author Topic: id...  (Read 6565 times)

szpara16

  • Guest
id...
« on: 02 October 2007, 15:01:53 »
siema elo elo
mam problem aczkolwiek potrzebuje swoje id wiec na jakim serwie moge szukac linuxowe a na jakim windowsowe???? prosze o szybka odpowiedz
z gory THX

Desperat

  • Guest
id...
« Reply #1 on: 02 October 2007, 16:17:16 »
podczas gry - Komenda w  konsoli  : listplayers ...  i Ci sie wyświetla. Astery i chyba Inea ,,siedzą'' na Linuxie z tego co wiem. Windowsowych serwerow jest raczej malo. Pewnie potrzebne Ci na rolade :P

Jak kiedyś wpisywałem tylko ID linuxowe.. a windowsowe wzielo sie nie wiadomo skąd :P  chyba,że mnie pamięć zawodzi ale raczej nie wpisywałem nic w to pole dla windows-a


W sumie też by się przydało takie info ktory na windowsie ,,siedzi'' ;]

AdikPL

  • Guest
id...
« Reply #2 on: 02 October 2007, 17:00:03 »
astery sa windowsowe a inea linuxowa  tak mi sie wydaje

plonek

  • Guest
id...
« Reply #3 on: 02 October 2007, 17:30:12 »
desper ty masz tylko na windowsa :P serva na inuxa nie jest ciezko znalezc bo jest ich wiecej(przynajmniej powinno byc bo servery na linuxie mniej lagują)

Mati

  • Guest
id...
« Reply #4 on: 02 October 2007, 17:30:35 »
Źle Ci sie wydaje, tak mi się wydaje.

Windowsowy jest server 13th i to chyba nawet publik jest gdy nie grają meczy. A linux to na pewno Inea.

szpara16

  • Guest
id...
« Reply #5 on: 02 October 2007, 18:52:42 »
wlasnie potrzebuja na rolade :con
inea i asterki sa linuxowe
ok juz nie wazne znalazlem :P
a wiec windowsowe to te ktorego ip serwera jest dluuuugi a linuxowe krotki :p <sam do tego doszedlem>
dzieki za pomoc 3majcie sie i powodzenia na roladzie :PPPP

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
id...
« Reply #6 on: 03 October 2007, 10:22:54 »
wszystkie serwera astera oraz inea sa na linuksach
jak chcesz wejsc na serwer windowsowy to zobacz http://www.red.orchestra.pl/plug.php?e=servermap i znajdz numer ip serwera 50 slotowego, wejdz na niego i spisz sobie swoj numer z konsoli.