Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Ofiaruje śiebie kłanu

(1/4) > >>

Chupacabras84:
Bezpartyjna Chupacabra posiadająca zarówno IQ minimalne wymagane do tego typu zabaw jak i mikrofon, poszukuje klanu gotowego przygarnąc biedne zwierze i zapewnic mu niezbędne minimum socjalne,broń,środki znieczulające(najbardziej respektowane są te doustne)  jak i miejsce na serwerze kłanowym. W zamian ofiaruje: Siebie, pewne umiejętności w posługiwaniu się pronią białą,palną,wybuchową   jak i starodawną sztuke walki werbalnego ataku na przeciwnika.   Lubie i potrafie (chyba)grać zespołowo.   Gram od niedawna więc moja statystyka jak na razie nie wygląda jakoś porażająco     (ranking list position 8791/player name Chupacabras84/Rank 509)  ale obiecuje nad tym popracować  : )
Zainteresowani proszeni są zgłaszać się na mój GG(4786751)
P.S. Na propozycje pisania wyprawek literackich,skeczy,prac domowych,tłumaczeń a także asysty przy tworzeniu programów humorystycznych nie odpowidam. :-)

Reaker:

--- Quote from: Chupacabras84 ---P.S. Na propozycje pisania wyprawek literackich,skeczy,prac domowych,tłumaczeń a także asysty przy tworzeniu programów humorystycznych nie odpowidam. :-)

--- End quote ---


A dla kolegów z przyszłego klanu, poświęcił byś się w tej sprawie?? :D

Chupacabras84:
Hmmm niah powinni się zadowolić  tym że będe strzelal do wszystkiego co sie rusza i nie ucieka na drzewa,oszczędzając samych kolegów8) a na dodatek wychodząc z serweru nie będe żucał im granatów na respownie:DChociaż nigdy nie wiadomo z tym pisaniem nie z granatami:)

Bathin:
Hmyy, patrząc na Twój wiek to może byś się nadawał do naszego klanu emerytów.
Pzdr
Ps. Tak patrząc na tytuł wątku pomyślałem że zgrywasz się z tym "kłanem", ale czytając Twojego posta zaczynam wątpić w to, sorry że zwracam na to uwagę ale widząc takie kwiatki: "pronią" i "żucał", aż mnie skręca. Polecam wkleić posta najpierw do Warda, a jeżeli nie masz to zainstaluj sobie jako przeglądarkę netu Mozillę, ma wbudowany poprawiacz.

Desperat:
Bathin nie czepiaj się :P :D  sam strzeliłeś byka :D



--- Quote ---Bathin :
 Polecam wkleić posta najpierw do Warda,

--- End quote ---


:D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version