Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

BSE-> Potrzebny KaeMista

<< < (2/3) > >>

Desperat:

--- Quote ---Trójgraniec :
Cichy. juz na tym KMie do konca zycia bedzie robił za 5 punktów na dwóch nogach

--- End quote ---


Dobra dobra :D Tylko ktos zawsze 1szy biega do Jakuba żeby mu dac ammo choć On już mógłby otworzyc skład amunicji :D

 Pot3ebny nam Kaemista!

J@hoo:
A kto to taki Kaemista? może to mr ka? :) Desperat proponuję napisać: potrzebny człowiek do obsługi KMu (tak chyba lepiej to brzmi)  lub desperacko poszukujemy ludzika do obsługi KMu :D.
Poważnie: faktycznie cięzko teraz o dobrych graczy do rekrutacji, ale chyba to wynika z małego zainteresowania ostatnimi czasy RO. Astery puste stoją już długi czas, co w zasadzie mnie nie dziwi, gdyż bany sypią się tam za byle pierdułkę, Inea funkcjonuje sobie dobrze, zatem spróbujcie tam. Powodzonka.

AC| AdRain:
może jak mnie poprosisz ;]

Trójgraniec:
A na co nam 114 latek - jeszcze wyzionie ducha w meczu. Wrzuc Desperat jakas gorna granice wieku w ogłoszeniu bo nam sie wapno do klanu zacznie złazic

Desperat:

--- Quote ---J@hoo :
(1)A kto to taki Kaemista  może to mr ka? :) Desperat proponuję napisać: potrzebny człowiek do obsługi KMu (tak chyba lepiej to brzmi)  lub desperacko poszukujemy ludzika do obsługi KMu :D.
Poważnie:(2) faktycznie cięzko teraz o dobrych graczy do rekrutacji, ale chyba to wynika z małego zainteresowania ostatnimi czasy RO.(3) Astery puste stoją już długi czas, co w zasadzie mnie nie dziwi, gdyż(4) bany sypią się tam za byle pierdułkę, Inea funkcjonuje sobie dobrze, zatem spróbujcie tam. Powodzonka.

--- End quote ---


1 Kaemista to taki Ktoś ktpo wie o co chodzi i potrafi z tego zrobić użytek ;]
2 Right. Ciężko.
3 Stoją puste, bo ludzie rozkręcają właśnie ten serwer jako 1szy
4 Wieesz... no :dozingoff jeżeli już wspominasz o banach.. posiadasz takowego... i moim skromnym zdaniem, nie za pierdrółkę....

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version