Author Topic: Wolno ściągaja się mapy  (Read 4375 times)

krzysztofpc

  • Guest
Wolno ściągaja się mapy
« on: 06 October 2007, 11:35:36 »
Prędkość ściągania map przez  użytkownika kablówki w innym mieście  jest 10 razy większa od mojej  po mimo tego iż wprowadziłem poprawki w pliku   RedOrchestra.ini  zgodnie ze wskazówkami (http://www.red.orchestra.pl/plug.php?e=faq&cid=3#Q:11)  Wprowadziłem nawet dwa sposoby łącznie . Wszystko bez efektu . Co należy zmienić jeszcze ?

mam 2 x 512 RAM  , kablówkę z łączem około  0,8 do 1,8 Mbit/s  w zalezności od pory dnia (testowałem programami badającymi łącze)  , komp z xp  z włączonym firewalem ( włączone wyjątki dla Steama oraz RO) , awast jako antywirus .

Pora dnia nie ma wpływu na prędkość ściągania map . Zauważyłem ,że równie wolno ( 3 kb/s ) ściągają się mapy z innej gry Call of Duty 2 .

Moze należy zmienić jakieś ustawienia w XP . Jak sobie poradzić ?

Pozdrawiam
Krzysiek

Dziki_Koziol

  • Guest
Wolno ściągaja się mapy
« Reply #1 on: 06 October 2007, 13:02:04 »
Chodzi o ściąganie czy ładowanie do gry? Jeśli o ściaganie map z serwera to chyba zależy to od samego serwa, bo na jednych (czyt. zagranicznych) śmiga na oporze, a na polskich, a szczególnie klanowych to porażka.

Pzdr.

Desperat

  • Guest
Wolno ściągaja się mapy
« Reply #2 on: 06 October 2007, 14:34:02 »
a po co pobierać z serwerów? Najlepiej ściągnąć z Mapowiska wrzucic w folder maps  i po kłopocie

 :)
Pozdr