Author Topic: Roladder  (Read 5759 times)

J@hoo

  • Guest
Roladder
« on: 04 October 2007, 14:14:20 »
Hejka.
Mam prośbę, jako klan [E'sS] zarejestrowaliśmy się w roladderze, po to aby móc brac udział w rogrywkach miedzy klanowych. Niestety żal się przyznać ale mamy problem z dołączeniem się do teamu. Napisze troszke szerzej dla wyjaśnienia sprawy.
Klan lider załozył konto w roladderze, stwarzając również mozliwośc dołaczenia się do klanu. Pozostali gracze jak to bywa zarejestrowali się również, jednakże nie potrafimy się dołaczyć do teamu. W czym problem?, może robimy coś żle?, a robimy tak:
1. zarejestrowaliśmy się np. ja jako [E'sS]J@hoo,
2. w swoim profilu podałem ID dla linuksa i windy oraz ustawiłem możliwość dołaczenia do klanu.
3. odnalazłem mojego CLa na liscie graczy, wszedłem w jego profil i nacisnąłem dołącz do teamu
i wielka zgucha bo nie da się dołączyć ni huhu.
Jak to zrobić?
Dzięki za odpowiedź.

AdikPL

  • Guest
Roladder
« Reply #1 on: 04 October 2007, 15:46:45 »
No dodam ze tylko ja miałem  taka mozliwosc , odnalazłem bathina w spisie i zrobiłem  join  i jestem  ale nie dostałem zadnej wczesniej wiadomosci od bathina mimo ze mnie do klanu zapraszał, inni wogole takiej opcji nie mieli !

YankeSmgn

  • Guest
Roladder
« Reply #2 on: 04 October 2007, 16:33:45 »
Bathin musi Wam dac zaproszenie do klanu, a Wy wchodzicie w PM's i je przyjmujecie. wsio
Milej gry ;)

AdikPL

  • Guest
Roladder
« Reply #3 on: 04 October 2007, 16:37:58 »
no teoretycznie tak , ale jak bathin wysyła zaproszenie to my nie dostajemy nic , a jak zobaczysz u bathina w opcjach to widniejemy jao zaproszeni

YankeSmgn

  • Guest
Roladder
« Reply #4 on: 04 October 2007, 16:44:15 »
Bathin musi wyslac zaproszenie przez opcje "invite player to clan", po tym powinienes dostac  w PM's taka wiadomosc
"You can accept the invitation by clicking here
To decline it go here
The ladder team wishes you and your new clan best luck for your matches."
Wybierasz "You can accept the invitation by clicking here".

Jezeli nie dostaniesz zaproszenia to moze sprobuj przez inna przegladarke, ja przez firefoxa nigdy nie mialem z tym problemu.

Bathin

  • Guest
Roladder
« Reply #5 on: 05 October 2007, 11:43:25 »
Wszystko było zrobione tak jak pisze Yanke, tylko że nikt z zaproszonych graczy niczego na PM nie dostał.
Prawdopodobnie problem tkwi w podwójnych kontach niektórych z nas. Ja np. w spisie graczy nadal widnieję jako [2nd.AD]Bathin. Napisaliśmy do adminów z rolady żeby zrobili z tym porządek, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Nara

[E'sS]Guderian

  • Guest
Roladder
« Reply #6 on: 07 October 2007, 12:06:19 »
Juz wyslalem Stevenowi 4 czy 5 prozb  o zlikwidowanie konta i pomocy z problemem dodawania graczy do klanu. Oczywiscie razem z rozpisaniem dokladnie naszego problemu. Niestety niedoczekalem sie jeszcze odpowiedzi ze strony adminow Ro:Ladder.

Jezeli ktos ma jakis pomysl jak nam pomóc prosze piszcie.

Desperat

  • Guest
Roladder
« Reply #7 on: 07 October 2007, 14:04:18 »
:D Sojuza przeniósł po godzinie :D

Wawer

  • Guest
Roladder
« Reply #8 on: 07 October 2007, 16:54:59 »
Quote
Bathin :
Prawdopodobnie problem tkwi w podwójnych kontach niektórych z nas. Ja np. w spisie graczy nadal widnieję jako [2nd.AD]Bathin. Napisaliśmy do adminów z rolady żeby zrobili z tym porządek, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Nara

No to może być problem bo w ladderze chyba nie może być podwójnych kont.
Trzeba było zmienić nick i nie byłoby chyba problemu.
Ja tak przynajmniej  zrobiłem.

Desperat

  • Guest
Roladder
« Reply #9 on: 07 October 2007, 17:00:03 »
Dokładnie :
1. General Regulations

1.1. Users(...)

Every user is only allowed to have 1 account.


ŹródłoRO:Ladder.net

Wawer

  • Guest
Roladder
« Reply #10 on: 07 October 2007, 18:57:41 »
Zatem...
Napiszcie do admina na ladderze o wykasowanie klanu i waszych powtarzających się kont. A potem od nowa załóżcie klan na ladderku i chyba będzie git.

AdikPL

  • Guest
Roladder
« Reply #11 on: 08 October 2007, 11:12:34 »
Dzis Bathin dostał odpowiedz , maja wykasowac klan i zrobic nam od nowa  i dopisac nas,   podobno  problem moze byc zwiazany z nazwa klanu  z apostrofem ,

PO KILKU GODZINACH:

wywalilismy apostrofy i  zaczeły dochodzic wiadomosci z zaproszeniami do klanu !!!

[E'sS]Guderian

  • Guest
Roladder
« Reply #12 on: 08 October 2007, 16:12:05 »
Jednym slowem moge z euforia obwiescic ze gramy w RO:ladder

I dziekujemy z pomoc Wawerowi, Yankeeiemu i Desperatowi.