Author Topic: Co zrobic zeby gra była po Polsku ?  (Read 6786 times)

Majsterek

  • Guest
Co zrobic zeby gra była po Polsku ?
« on: 11 October 2007, 20:54:47 »
Jakies 3 tygodnie temu nie moglem sie zalogowac na Steama, trwalo to 2 tygodnie. Odinstalowalem Steam i poszedl w kosmos caly katalog z gra, zainstalowalem na nowo i niestety nie mam juz gry po polsku, nie jest to takie uciazliwe ale przydało by sie miec w ojczystym jezyku, Czy mozecie mi cos na to poradzic ?

jihad_trawa

  • Guest
Co zrobic zeby gra była po Polsku ?
« Reply #1 on: 11 October 2007, 22:22:55 »
Ustaw język w Steam na polski....

Chupacabras84

  • Guest
Co zrobic zeby gra była po Polsku ?
« Reply #2 on: 12 October 2007, 00:27:24 »
W moim przypadku po ustawieniu languadża gry w  steam na polski,Gra zachowała się w sposób typiczny dla graczy RO na publicach czyli....Olała polecenie i dalej z uporem godnym samego Łukaszenki uruchamiała się w języku angielskim :) Więc po zerwanych pertraktacjach pomyślałem sobie "walić to wszystko panzerfaustem w uszy"8) I z niemocy kliknęłem na update klienta steam (samej informacji że update jest możliwy nie było chociaż mam ustawiony automatyczny)po czym steam się updatował przez ok10sek. A gra uruchomiła się w mowie polskiej :D Po czym po każdej zmianie języka następował update klienta steam automatycznie???
P.S. Jak nie pomoże to nie wiem może monitor przechyl 45% w prawo:Dalbo znajdz jakiegos bota i strzelnij mu z nienacka nad uchem tak żeby mu pliki ini ze strachu wyskoczyli8)

Majsterek

  • Guest
Co zrobic zeby gra była po Polsku ?
« Reply #3 on: 13 October 2007, 16:17:47 »
Dzieki, pomoglo update Steama i potem samej gry.

Raiden

  • Guest
Co zrobic zeby gra była po Polsku ?
« Reply #4 on: 19 October 2007, 11:56:46 »
A mnie nic to nie pomogło. Steam po polsku ale i tak mam cały czas w tym memlającym języku (czyt. angielskim). Nie wiem jak ale wczoraj RO miał jakieś przebłyski inteligencji i miałem gre po polsku ale dzisiaj znowu postanowił focha walnąć. Są jeszcze jakieś sposoby?

EDIT.:
Już sobie poradziłem, usunąłem plik red orchestra polish.ncf z folderu SteamApps i pobrał mi go od nowa. Ale jeśli za każdym razem mam tak robić to ja dziękuję bardzo...:((

Chupacabras84

  • Guest
Co zrobic zeby gra była po Polsku ?
« Reply #5 on: 23 October 2007, 15:58:31 »
To że steam po polsku to nic nie daje masz tu krok po kroku--> menu steam/ moje gry/ red orchestra prawy mysz/ właściwości/ language/zmień na wloski albo jeszcze jakiś potem na polski/ zamykasz/później szukasz w dolnym prawym rogu w pasku zadań (tam gdzie masz ikonki gg,TS,zegarek,Język  znajdujesz czarny kwadrat z dźwignią steam/ prawy mysz wyjście/ odpalasz ponownie / czekasz aż się Zupdate-ue/ odpalasz RO i jeżeli menu jest po polsku to wszystko luzik jeżeli nie piszesz do obsługi steam'a.

Raiden

  • Guest
Co zrobic zeby gra była po Polsku ?
« Reply #6 on: 31 October 2007, 13:59:51 »
Ja już naprawdę nie mam siły do tej gry... jakiś czas było dobrze i znowu RO walnął focha :/ Teraz to jakim kolwiek sposobem bym nie robił to i tak mam angielski angielski angielski!!!!

Wawer

  • Guest
Co zrobic zeby gra była po Polsku ?
« Reply #7 on: 31 October 2007, 14:06:53 »
A po co Ci polski?

Raiden

  • Guest
Co zrobic zeby gra była po Polsku ?
« Reply #8 on: 31 October 2007, 19:08:43 »
Bo poprostu gra mi się przyjemniej. Nie to że nie rozumiem angielskiego, bo rade sobie daje ale wolę grać z polskimi napisami...