Author Topic: no i widać jaka ta scena polskiego RO  (Read 11053 times)

Wawer

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #15 on: 29 October 2007, 15:33:14 »
Hmm obawiam się , że serwer publiczny nie jest najlepszym miejscem do sprawdzenia umiejętności gracza.
Jeśli mogę coś zasugerować... do sprawdzenia  wystarczy godzinka na mapce fullmj.

AdikPL

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #16 on: 29 October 2007, 15:43:57 »
no moze i nie jest dlatego podałem nr gg do kontaktu , mielismy juz gracza który mówił o sobie ze jest pro a nie wiedział co to mapa zhitomir

Czeresniak

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #17 on: 29 October 2007, 16:08:04 »
co to mapa zhitomir?
:D

Wawer

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #18 on: 29 October 2007, 16:18:04 »
A ja wiem co to zhitomir a wolałbym nie wiedzieć...
Ta mapa jest tak często grana na Inea, że już mam powoli dość...

Btw co do nazw map... mnie też się często mylą, nadal nie wiem, które to Tcherkassy a które Smolensk a Bondarevo to nawet nie wiem jak wygląda ale ja nie jestem pro więc nie ma problemu:D

AdikPL

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #19 on: 29 October 2007, 16:29:56 »
:D  no to masz usprawiedliwienie

AC| AdRain

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #20 on: 29 October 2007, 19:35:19 »
dla przykładu Szeryfie to mogłes podac mnie :D

kryszek

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #21 on: 31 October 2007, 09:44:42 »
Quote
therion21559 :


Quote
Oferuję
Pośiadam wysoce wyspecjalizowany zmysł taktyczny, w CSie często odgrywałem rolę taktyka bądź snajpera. Wiadomo wiek robi swoje. W razie czego moge wspomóc ekipę TS'em, ale nie jest to jeden z moich ważniejszych przymiotów. To że nie wspominam o umiejętnościach w RO nie świadczy o tym że jestem w tej grze noobem. Przyznam szczerzez iż gram w nią przez koło 2 miechy, ale poprzednie doświadczenia pozwalają mi pokazać już większą część mojej mocy, ponieważ wiadomo każda gra opiera się na podobnych zasadach, kruczki w tej grze już mniej więcej widze, najlepszy no-recoil ale to tak nawiasem.

No snajper jeszcze jeden by się nam przydał,ale nie wiem niestety jak grasz, bo Cię nigdy nie widziałem na serverku.
Quote
Czego oczekuję
Szukam ekipy już zgranej, potrzebującej dobrego gracza, a nie jakiejś dopiero tworzonej. Wachlarz umiejętności jakimi dysponuje pozwala mi wcielić się w praktycznie każdą rolę na polu bitwy, począwszy od riflemana a kończąc na commanderze. Tak jak już wspominałem szukam grupy zgranej, z doświadczonymi graczami, oczywiście wiek 18+, najlepiej z własnym serwerem, ale innymi też nie pogardzę.

Mógłbym Cię sprawdzić pisz na gg 1331773

AdikPL

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #22 on: 31 October 2007, 10:19:04 »
kryszek do kolejki sie ustaw :)

kryszek

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #23 on: 31 October 2007, 10:51:04 »
Quote
AdikPL :
kryszek do kolejki sie ustaw :)


Spoko xD Jak chcesz do klanu to pisz do mnie na gg:P xD

JeyPL

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #24 on: 31 October 2007, 19:02:23 »
Kurde, tez mam 'jakis' staz w klanach, gram jakis czas w RO koxajac skila, poznajac mapki itp. Jako tako radze sobie z bronia maszynowa, jak zabiore sniperowi karabin tez trafiam :p Pokra i brak samouwielbienia pomaga znalesc klan :)
PS:
"poprzez OFP[1.5roku, grupa [Patriots of Sin]"
Nie wykazaliscie sie wtedy bylem w SFoP

kryszek

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #25 on: 31 October 2007, 19:45:15 »
Quote
JeyPL :
Kurde, tez mam 'jakis' staz w klanach, gram jakis czas w RO koxajac skila, poznajac mapki itp. Jako tako radze sobie z bronia maszynowa, jak zabiore sniperowi karabin tez trafiam :p Pokra i brak samouwielbienia pomaga znalesc klan :)
PS:
"poprzez OFP[1.5roku, grupa [Patriots of Sin]"
Nie wykazaliscie sie wtedy bylem w SFoP


No to kolego pisz na gg 1331773, pogadamy, sprawdzę Cie jak grasz,i dalej sie pomyśli:)

JeyPL

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #26 on: 04 November 2007, 21:59:41 »
Byc moze tak sie stanie, najbardziej jednak mnie interesuje atmosfera na TSsie czy innym komunikatorze, skoxanie skila itp (wiecie, wiedzmin wymaga czasu;p)

therion21559

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #27 on: 07 November 2007, 22:19:39 »
No chciałem pogratulować waszych celnych opisów, myślałem że znajdę tu dorosłych ludzi, a jednak same dzieci i nawet ten tam 24latek zachowuje się jak 12letnia dziewica z bananem w łazience. Ogólnie nic ciekawego, skoro uważacie się za lepszych bo tam znacie dużo bugów w stylu norecoil na automatach to gratuluję.

skoro bluzgacie mój tekst to ja zbluzgam was ;]


pol77: przecież wiadomo że grupa wprowadza cie na okres testowania, no raczej nie będziesz brał gości z serwa co mają najlepsze staty bo to śmieszne, z bugiem na automacie, albo snajperem bo trafił na dobry slot będziesz podziwiał kolesia, który po krótce jest słabiakiem.
Czeresniak: po wieku widze że tobie się nie powiodło i jedyne co potrafisz to bluzgać newbies'ów na słabej arenie zbugowanej gry bez przyszłości :/
WarMan: każda gra się nudzi, ale też rozwija, jeżeli sądzisz że CS to nic, że gracz po tej grze nic nie potrafi w RO to jesteś po krótce kretynem, dziękuję.
Alex: grałem wystarczająco długo w inne gry tego typu, patrz wyżej do warmena, dwa lata to strata czasu dla zbugowanej gry, poza tym gracz rozwija się na prawdę dopiero w grupie a nie na FFA, to śmieszne co mówisz.
AC| AdRain: CS?? zły pomysł? jeżeli cs kojarzy ci się tylko z hedszotami itp to się nie dziwię, pewnie zagrałeś na jakimś FFA, dostałeś heda wyszedłeś, i mówisz że szajs. pograj 3 lata to zobaczysz ocb, CS jest po prostu dla wieku z przedziału 15-19 lat i w miarę wieku szuka się czegoś dojrzalszego, widocznie tu grają też same dzieci
desperat: HAHAHA twój nick świadczy dokładnie o twoim celnym spostrzeżeniu
komoter: dziękuję iż swój pierwszy post na tym jakże rozwiniętym forum mogłeś umieścić właśnie jako bluzg dla mnie

więcej mi sie czytać już nie chciało bo żałosne to.

tutaj dopisane bo doczytałem

aa
JeyPL czy tam jakoś taki nick: Jeżeli tak się chwalisz osiągnięciami w OFP, to w zasadzie nie masz czym, bo z tej przyczyny właśnie tam już nie gram, tam liczyła się grupa która najlepiej czitowała :], CAŁY MoR opierał się na czitach ;] a chyba wiesz co to MoR. pozdro Pantherowi ;]

czapki z głów wawer odkrył prawdę ;]
adikpl: taki kozak, a ten twój nick do tego "złego składa".com czy tam pl nawet nie działa więc proszę, bo żałość się robi

Dziki_Koziol

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #28 on: 08 November 2007, 00:01:03 »
Tia, było od razu napisać , że nie znasz bugów. Jak poznasz to będziesz pro i będziemy ładnie do ciebie pisać. Płacz, będzie ci lżej.

Desperat

  • Guest
no i widać jaka ta scena polskiego RO
« Reply #29 on: 08 November 2007, 00:15:24 »
Jak sie nie szuka w ustawieniach to sie nie ma celownika.


:D :D



eheheh.. jaaaaki poooost. Ty a powiedz mi  jak masz taką przeszłość to jak kumple szli na piwo albo na dupy to mowiles do nich nie moge bo gram w gre ??

P.s  Myślałes ze jak dasz tu ogłoszenie to zasypie cię grad postów żebyś z kimś grał ?? haha...  to tak jak by 1szy lepszy ROPlayer dał tu posta że szuka klanu...

Nigdy cie nie widzialem na serwerach ro
nc.