Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

no i widać jaka ta scena polskiego RO

<< < (5/7) > >>

AC| AdRain:
dla przykładu Szeryfie to mogłes podac mnie :D

kryszek:

--- Quote ---therion21559 :
--- End quote ---



--- Quote ---Oferuję
Pośiadam wysoce wyspecjalizowany zmysł taktyczny, w CSie często odgrywałem rolę taktyka bądź snajpera. Wiadomo wiek robi swoje. W razie czego moge wspomóc ekipę TS'em, ale nie jest to jeden z moich ważniejszych przymiotów. To że nie wspominam o umiejętnościach w RO nie świadczy o tym że jestem w tej grze noobem. Przyznam szczerzez iż gram w nią przez koło 2 miechy, ale poprzednie doświadczenia pozwalają mi pokazać już większą część mojej mocy, ponieważ wiadomo każda gra opiera się na podobnych zasadach, kruczki w tej grze już mniej więcej widze, najlepszy no-recoil ale to tak nawiasem.

--- End quote ---

No snajper jeszcze jeden by się nam przydał,ale nie wiem niestety jak grasz, bo Cię nigdy nie widziałem na serverku.

--- Quote ---Czego oczekuję
Szukam ekipy już zgranej, potrzebującej dobrego gracza, a nie jakiejś dopiero tworzonej. Wachlarz umiejętności jakimi dysponuje pozwala mi wcielić się w praktycznie każdą rolę na polu bitwy, począwszy od riflemana a kończąc na commanderze. Tak jak już wspominałem szukam grupy zgranej, z doświadczonymi graczami, oczywiście wiek 18+, najlepiej z własnym serwerem, ale innymi też nie pogardzę.
--- End quote ---

Mógłbym Cię sprawdzić pisz na gg 1331773

AdikPL:
kryszek do kolejki sie ustaw :)

kryszek:

--- Quote ---AdikPL :
kryszek do kolejki sie ustaw :)

--- End quote ---


Spoko xD Jak chcesz do klanu to pisz do mnie na gg:P xD

JeyPL:
Kurde, tez mam 'jakis' staz w klanach, gram jakis czas w RO koxajac skila, poznajac mapki itp. Jako tako radze sobie z bronia maszynowa, jak zabiore sniperowi karabin tez trafiam :p Pokra i brak samouwielbienia pomaga znalesc klan :)
PS:
"poprzez OFP[1.5roku, grupa [Patriots of Sin]"
Nie wykazaliscie sie wtedy bylem w SFoP

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version