Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

no i widać jaka ta scena polskiego RO

<< < (2/7) > >>

AC| AdRain:
w sumie z tym cs'em to nie był dobry pomysł

Desperat:
Albo sam sobie załóż Klan :D

komoter:
1. niezly poczatek  do CV
2.z tego co piszesz to niezly z ciebie wyniatacz ( tylko jakos nie kojaze cie z publiku)
3. jezeli  ustrzelisz 10/10 Henia  i przy tym nie zginiesz to napewno cie ktos wezmie :)

WarMan:
to z tym klanem to dobre był by najlepszy i jedyny ze swoja moca :D

Desperat:

--- Quote ---therion21559 :

Witam, jestem doświadczonym graczem, z długoletnim stażem [koło 5 lat], wiek 20 lat. Przechodząc do gry mam duże doświadczenie, począwszy od CS'a [3 lata gry w ligach ESL, klany [MSS] [Ghaax], [hools] grupy nieznane ale w rankingach były w pierwszej 50, też nie za dobrze ale wiadomo duża konkurencja], poprzez OFP[1.5roku, grupa [Patriots of Sin]], Q3[ bardziej FFA] , TF [ tu tak samo] , teraz chcę coś zdziałać na tej arenie.

--- End quote ---


Niezły lans


--- Quote from: therion21559 ---Oferuję
Pośiadam wysoce wyspecjalizowany zmysł taktyczny, w CSie często odgrywałem rolę taktyka bądź snajpera.
--- End quote ---


Spróbuj się z Heniem jako snajper


--- Quote from: therion ---Wiadomo wiek robi swoje
--- End quote ---

Oszukujesz ?? napisałeś ze masz 20
 To w końcu  ile masz lat ??

--- Quote from: Therion ---
W razie czego moge wspomóc ekipę TS'em, ale nie jest to jeden z moich ważniejszych przymiotów. To że nie wspominam o umiejętnościach w RO nie świadczy o tym że jestem w tej grze noobem. Przyznam szczerzez iż gram w nią przez koło 2 miechy, ale poprzednie doświadczenia pozwalają mi pokazać już większą część mojej mocy, ponieważ wiadomo każda gra opiera się na podobnych zasadach, kruczki w tej grze już mniej więcej widze, najlepszy no-recoil ale to tak nawiasem.

Czego oczekuję
Szukam ekipy już zgranej, potrzebującej dobrego gracza, a nie jakiejś dopiero tworzonej. Wachlarz umiejętności jakimi dysponuje pozwala mi wcielić się w praktycznie każdą rolę na polu bitwy, począwszy od riflemana a kończąc na commanderze. Tak jak już wspominałem szukam grupy zgranej, z doświadczonymi graczami, oczywiście wiek 18+, najlepiej z własnym serwerem, ale innymi też nie pogardzę.

Tak więc jeżeli jakaś grupa o preferencjach wymienionych wyżej szuka nowego mate"a, może się ze mną skontaktować mailowo: hel257@poczta.fm, bądź MSN : helixo@msn.com
--- End quote ---


Znowu lans...
Widać panowie nowy Pro w szeregach RO... bądź grzeczny na serwerkach :D BB its watching.
Jak pokażesz ze jestes taki wymiatacz.. moze ktos cie wezmie

a jak potrafisz.... zaloz 1dno osobowy klan.. RO:Ladder czeka na Ciebie z otwartymi rękoma!!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version