Author Topic: Gra RO  (Read 5108 times)

~*Maszzt3r

  • Guest
Gra RO
« on: 12 November 2007, 08:20:02 »
Siema właśnie dowiedziałem się o tej grze, i widze że jest zarombista :D wogóle silnik na jakim stoi jest wyrombany w kosmos a fizyka, to normalnie 2 życie. Fabułę ma też nie złą, ale przejde do rzeczy, chcem sobie kupić tą grę. Słyszałem żę trzeba się zarejestrować w STEAM-ie rzeby grać przez multiplayera, więc tak czy odrazy do gry dają te konto STEAM, i czy trzeba za nie miesiecznie płacić???
Pozdrawiam wszystkich graczy RO, anaj-bardziej czerownych żołnierzy :yes

Wawer

  • Guest
Gra RO
« Reply #1 on: 12 November 2007, 10:09:57 »
Steam jest małym darmowym plikiem.
Więcej dowiesz sie tutaj

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Gra RO
« Reply #2 on: 12 November 2007, 10:29:05 »
Wawer mogbys sie troche wysilic ;)
Co to jest Steam

Desperat

  • Guest
Gra RO
« Reply #3 on: 12 November 2007, 11:00:47 »
Steama ściągasz z  sieci. Steam jest drobnym BEZPŁATNYM programem umożliwiającym grę przez niego. Kupując np Red Orchestra  rejestrujesz ją na steamie wpisując kod z gry, następnie Setam pobiera aktualizacje itp.

Steam ma to do siebie, że niezależnie gdzie byś sie znalazł na świecie mając kompa, internet, Login i  Hasło  do swojego konta możesz pobrać grę zainstalowaną na steamie  na komputer
przed którym się obecnie znajdujesz..

a tak bardziej wnikliwie, nie lepiej było zapytac google ???

Wawer

  • Guest
Gra RO
« Reply #4 on: 12 November 2007, 11:01:03 »
Sorry ale wyrombistość gry i jej wyrombana fizyka sprawiły, że mam pustkę w głowie i nic innego wymyślić nie mogłem:D

Desperat

  • Guest
Gra RO
« Reply #5 on: 12 November 2007, 13:50:33 »
~*Maszzt3r  

No chyba, ze  chcesz,żeby ci ktos stema zainstalował jak informatyk  pewnej  blondynce google  


xD  xD  hehehe babka zapłaciła 50 zł aby miec google :D :D :D



Ale masz spoko głowę

xD xD xD :D :D

~*Maszzt3r

  • Guest
Gra RO
« Reply #6 on: 12 November 2007, 14:36:59 »
Dziki za pomoc, wszystkim. Ale desperat najlepiej ti wytBumaczyB, a wracajc do googli to mi si zepsuBy :p joke