Author Topic: minimalizuje się bez powodu  (Read 4632 times)

scoia'tael

  • Guest
minimalizuje się bez powodu
« on: 19 December 2007, 22:46:27 »
Jako, że to mój pierwszy post na forum, v-tam wszystkich serdecznie :)
Niestety radość z gry zakłóca mi problem: co jakiś czas (nieregularnie dość, ale częściej z początkiem gry, po "rozkręceniu się" już rzadziej) monitor staje się na parę sekund czarny, po czym gra minimalizuje się. Oczywiście mogę ją przywrócić, jednak na te kilka sekund staję się bezbronny, co raczej wkurza.
Stery karty graficznej i resztę standardowych czynności zaktualizowałem, funkcji szukaj użyłem (nie znalazła nic odpowiadającego mojemu problemowi), forum poczytałem ;).
Będę wdzięczny za poradę, co z tym zrobić ;)
THX  i pozdrav!
PS. Nie - klawisza windows nie tykam napewno - to nie to ;)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
minimalizuje się bez powodu
« Reply #1 on: 19 December 2007, 22:56:34 »
moze wciskasz klawisz alt+enter?
albo jakis soft ci wtskakuje z aktualizacjami ale tak szybko klikasz jakis klawisz ze nzika z obrazu

scoia'tael

  • Guest
minimalizuje się bez powodu
« Reply #2 on: 19 December 2007, 23:04:16 »
Pierwsza możliwość - wykluczona ;). A możesz rozwinąć drugą opcję? Bo u mnie pojawia się koło zegara czasami okienko avasta "baza wirusów została zaktualizowana" - może to to?
Pozdrav
PS. Grałem do tej pory - dwa razy mnie wywaliło. Ale jednak to nie avast - błędny trop. Nic się w tle nie otwiera ;)

AdikPL

  • Guest
minimalizuje się bez powodu
« Reply #3 on: 20 December 2007, 10:40:17 »
zazwyczaj sie tak dzieje jak masz utswione czołganie sie na alt  i zamiast w att trafisz klawisz obok ,

scoia'tael

  • Guest
minimalizuje się bez powodu
« Reply #4 on: 20 December 2007, 11:43:52 »
Nie ma szans, bo czołganie mam na bocznym klawiszu myszy :). Klawisze tak mam obłożone, żeby nie używać za bardzo tych poniżej "w,s,a,d" bo są imo niewygodne ;). Z resztą dzieje się to nawet w momencie, kiedy czekam na respawna i nie dotykam klawiatury - więc to nie to :(.
Pozdrav
PS. przyuważyłem, że dysk przy tych minimalizacjach niemożebnie rzęzi :/. Czyżby konieczność wymiany twardziela?
Może jednak da się coś zrobić?
Pozdrav