Author Topic: Nabór do klanu [GFS]  (Read 14073 times)

Skar

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #15 on: 14 February 2008, 19:20:22 »
Zawsze to jeden przeciwnik więcej ;-)

kazmirzk

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #16 on: 15 February 2008, 00:19:58 »
Adik : na naszej str jest napisane, ze mecz nie byl brany na powaznie, a w naszym teamie grali na Danzig: J@hoo i na Krasnyi Sadek76. Ale jesli chodzi o sam wynik to bylo 3:3.. z tym ze zdecydowanie nie jest on reprezentatywny, gdyz tak jak mowilem u nas nie grali sami czlonkowie [GFS].. Hmm a co do tej drugiej osobnej druzyny :P to jak chcieliscie ja stworzyc z naszej czworki ktora grala? lol

"Mecz" przeciagnal sie do 6 rund for fun. Mamy nadzieje kiedys wystapic w roladzie, ale poki co musielibysmy znalezc jeszcze z 3-4 graczy, ktorzy maja jakies doswiadczenie w RO. Bo w 7 nic nie zdzialamy.

Nowy

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #17 on: 15 February 2008, 13:40:58 »
jedna wygrana runda - 2 pkt co daje 4 pkt za mape  co daje 8 pkt za calosc, mozliwe wyniki - 0:8, 2:6, 4:4, 6:2, 8:0

skoro byl remis to 4:4 ,   6:6, 8:8, 12:12 itd :)

CaiusCosades

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #18 on: 15 February 2008, 15:08:08 »
Quote
kazmirzk :
Bo w 7 nic nie zdzialamy.


Zeby tylko. Tak naprawde regularnie gra nas tylko 5.

kazmirzk

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #19 on: 15 February 2008, 23:16:36 »
Regularnie to gra 6 :p tyle że nie często dane jest nam grać w tylu ;) :p Ale mowiac o 7 mowilem jako o reprezentantach ktorych moglibyśmy wystawic na mecz..

Nowy, z tym że ja nie liczylem pkt'ow tylko rundy.. Wiec latwo mozesz sobie tam na swoj sposob przekalkulowac.. I zapomniec, gdyz ten wynik nie jest reprezentatywny.. Mam nadzieje ze uda nam sie mecz powtorzyc, tym razem w pelnym skladzie.. Rozmawialem z Sadkiem i mowil ze [E'sS] jest wstepnie na TAK. Wiec sprobujemy ustalic jakis dogodny termin, ktory kazdemu by pasowal.. I tym razem zagrac juz na powaznie.. W miedzyczasie dostalismy tez propozycje meczu od Trojgańca z bse.

Skar

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #20 on: 16 February 2008, 00:26:53 »
:yes:yes:yes :D a jak zagracie z nami na roladce to kazdy z was ma u mnie "voodka shot" :P

ale najpierw zacznijmy od sparingu :-):yes

[E'sS]

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #21 on: 16 February 2008, 08:44:45 »
A ja Wam dobrze radzę - nie pchajcie się jeszcze na ro:laddera !
Zbierzcie co najmniej 12 graczy, zagrajcie kilkanaście  sparów i dopiero myślcie o poważnych rozgrywkach.

Nek0l

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #22 on: 16 February 2008, 09:50:12 »
No tak ale skąd wziąć jeszcze 6 :P w miarę rozgarniętych ludzi. Niestety polska scena RO jest skromna więc to szukanie igły w stogu siana :) Jednak im więcej będziecie grali wspólnie na publikach i coraz więcej sparingów dojdziecie do dobrego zgrania a stąd jest już z górki do bardzo dobrego klanu(No jeszcze trochę skila, taktyki ale to tak na marginesie)

kryszek

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #23 on: 16 February 2008, 10:38:09 »
Nekol dobrze prawi, polac mu :D
Teraz już ciężko o dobrych graczy na polskiej scenie, bo grają albo dzieciaki po 12, 13 lat, albo starzy wyjadacze, którzy są już w klanach, lub nie chcą dołączyć do klanu.

kazmirzk

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #24 on: 16 February 2008, 11:46:10 »
@Bathin

Tak jak juz mowilem, szukamy min 4 czlonkow, bo bez tego nawet nie mozemy myslec o zwyklych sparingach, a co dopiero o Roladzie.. poki co cwiczymy tylko na publikach.. zwykle wieczorami.. kto gra na asterach lub inei pewnie na nas trafi nie raz..

@Nekol:

Jest wielu dobrych graczy bez klanu, z tym ze przewaznie zaden z nich nie poszukuje klanu.. a osob ktore dopiero co zaczynaja przygode z RO i na sile chca w jakis team sie wbić nie chcemy.. A co do zgrania jest coraz lepiej.. bo nareszcie wszyscy u nas zakupili mikrofony.. bez tego byl jeden wielki chaos :p

golden_eye PL

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #25 on: 16 February 2008, 13:47:09 »
Tiaaa ale jak się ma mikrofon z Biedronki to lepiej jakby się go nie miało... xD

Wawer

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #26 on: 16 February 2008, 15:18:55 »
Eee tam... ja mam mica, który na oko jest wart 1.50 a jakoś daje radę:p

golden_eye PL

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #27 on: 16 February 2008, 15:21:55 »
Ja też tyle że mnie nikt nie słyszy/rozumie...:(

kazmirzk

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #28 on: 16 February 2008, 15:59:12 »
no to fakt.. slysze kazdego golden tylko nie ciebie.. nie pokazuje mi nawet ze probujesz cos powiedziec (nie ma tego komunikatu po lewej str)..

grzech.pl

  • Guest
Nabór do klanu [GFS]
« Reply #29 on: 16 February 2008, 16:03:56 »
Quote
kazmirzk :
(nie ma tego komunikatu po lewej str)..


Hmm może Golden nie ma ustawionego klawisza pod mikrofon? :p