Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Nabór do klanu [GFS]

<< < (4/8) > >>

Skar:
Zawsze to jeden przeciwnik więcej ;-)

kazmirzk:
Adik : na naszej str jest napisane, ze mecz nie byl brany na powaznie, a w naszym teamie grali na Danzig: J@hoo i na Krasnyi Sadek76. Ale jesli chodzi o sam wynik to bylo 3:3.. z tym ze zdecydowanie nie jest on reprezentatywny, gdyz tak jak mowilem u nas nie grali sami czlonkowie [GFS].. Hmm a co do tej drugiej osobnej druzyny :P to jak chcieliscie ja stworzyc z naszej czworki ktora grala? lol

"Mecz" przeciagnal sie do 6 rund for fun. Mamy nadzieje kiedys wystapic w roladzie, ale poki co musielibysmy znalezc jeszcze z 3-4 graczy, ktorzy maja jakies doswiadczenie w RO. Bo w 7 nic nie zdzialamy.

Nowy:
jedna wygrana runda - 2 pkt co daje 4 pkt za mape  co daje 8 pkt za calosc, mozliwe wyniki - 0:8, 2:6, 4:4, 6:2, 8:0

skoro byl remis to 4:4 ,   6:6, 8:8, 12:12 itd :)

CaiusCosades:

--- Quote ---kazmirzk :
Bo w 7 nic nie zdzialamy.

--- End quote ---


Zeby tylko. Tak naprawde regularnie gra nas tylko 5.

kazmirzk:
Regularnie to gra 6 :p tyle że nie często dane jest nam grać w tylu ;) :p Ale mowiac o 7 mowilem jako o reprezentantach ktorych moglibyśmy wystawic na mecz..

Nowy, z tym że ja nie liczylem pkt'ow tylko rundy.. Wiec latwo mozesz sobie tam na swoj sposob przekalkulowac.. I zapomniec, gdyz ten wynik nie jest reprezentatywny.. Mam nadzieje ze uda nam sie mecz powtorzyc, tym razem w pelnym skladzie.. Rozmawialem z Sadkiem i mowil ze [E'sS] jest wstepnie na TAK. Wiec sprobujemy ustalic jakis dogodny termin, ktory kazdemu by pasowal.. I tym razem zagrac juz na powaznie.. W miedzyczasie dostalismy tez propozycje meczu od Trojgańca z bse.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version