Author Topic: Młody w grze  (Read 14374 times)

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« on: 22 January 2008, 18:22:37 »
Cześć!
Mam 14 lat i zamierzam grać w RO. Stąd mam dwa pytania:
- Zauważyłem, że grają w to (w odróżnieniu od Counter Strike'a i Enemy Territory) przede wszystkim dorośli.
  Jakie jest podejście do młodszych graczy - w końcu dużo tu zależy od teamspeak'a.
- Jak się gra? Chodzi mi o ogólne stwierdzenie: jest taktyka czy jest chaos i mordobicie.
Z góry dzięki - pozdrawiam all.

Trójgraniec

  • Guest
Młody w grze
« Reply #1 on: 22 January 2008, 18:49:21 »
Gnoić n00ba!
A serio - ludzie grający w RO są raczej mili dla nowych graczy i nie powinni sie czepiac Twojego wieku (chyba że bedziesz strasznie piszczał na VOIPie:D). Gra jest generalnie taktyczna, i o dziwo nawet na publikach ludziom udaje sie czasem nieźle zorganizować.

Powodzenia i do zobaczenia gdzies na inei

Nowy

  • Guest
Młody w grze
« Reply #2 on: 22 January 2008, 23:36:30 »
co kłamiesz ze masz 14 jak masz 13 :D

Chcesz kupic konto z ro ?? mam na sprzedaż

darkmask69

  • Guest
Młody w grze
« Reply #3 on: 23 January 2008, 08:49:11 »
czy ta gra nie jest przypadkiem od 16lat :>

żarcik :>, ja na przykład nie mam problemu z młodzieża.
Moja rada uważaj na język i baw sie dobrze

[GOOFY]

  • Guest
Młody w grze
« Reply #4 on: 23 January 2008, 10:08:03 »
A moja rada jest taka. Nie wazne ile masz lat, wazne jest by nie strzelac do wlasnych wojakow ;) bo duzo jest ostatnio przewrazliwionych graczy.
Nie mowie tu o pomylkach ktore sie zdarzaja kazdemu ;) Tylko o debilnym i nie przemyslanym zachowaniu na polu walki.
Trzymaj sie i do wspolnych mordowan na servach.
Pozdro!

Heniu

  • Guest
Młody w grze
« Reply #5 on: 23 January 2008, 23:07:42 »
Podejście do młodszych graczy jest skorelowane z tonem ich glosu- jak jestes przed mutacja to zapomnij o klanie, a po mutacji to juz wsio rowno, u nas graja ludzie 16 - 65 i problemu nie ma.
Ale jakby mial sie pojaiwc jakis chlopaczek z dziewczecym glosem- uffff nie za bardzo.

YankeSmgn

  • Guest
Młody w grze
« Reply #6 on: 24 January 2008, 00:40:53 »
Quote
Heniu :
16 - 65


i heniu jest najstarszy:D

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« Reply #7 on: 31 January 2008, 16:29:08 »
No dobra, dzięki. Co do głosu, bo dużo tu jest to poruszane - to jestem po mutacji więc nie będę piszczał :p. Teraz muszę sobie tylko RO sprawić (25zł to chyba gdzieś mam).

Wawer

  • Guest
Młody w grze
« Reply #8 on: 31 January 2008, 16:52:59 »
Przygotuj się, że po instalacji będzie Ci się jakiś czas ściągała aktualizacja...ale warto poczekać.

Kiedy się będzie zasysało...a trochę to potrwa, warto zapoznać się z tym tematem

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« Reply #9 on: 31 January 2008, 18:02:10 »
Quote from: warto zapoznać się z tym tematem

Dzięki, na pewno się przyda.  Mam jeszcze jedno pytanie: pojazdy. Jak to jest z nimi - możemy sobie nimi dowolnie kierować? Bo jak tak, to jestem w 7 niebie (ach te nieprzespane godziny przegrane w T-72: balkans on fire :D).

kazmirzk

  • Guest
Młody w grze
« Reply #10 on: 31 January 2008, 18:17:24 »
Kurt sa 2 klasy ktore moga prowadzic czolgi i dziala samobiezne : zaloga czolgu i dowodca czolgu.. na zaloge czolgu sklada sie zwykle 2-3 osoby: kierowca, operator CKM, i celowniczy (dowodca). Oprocz czolgow masz takze niemiecki transporter opancerzony i rosyjski 2-osobowy samochod opancerzony z CKM na wiezyczce.. Tymi dwoma ostatnimi pojazdami moze kierowac kazdy zolnierz :p

mysle ze spodobaja ci sie bitwy pancerne..

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« Reply #11 on: 01 February 2008, 11:09:03 »
Quote from: Kurt sa 2 klasy ktore moga prowadzic czolgi i dziala samobiezne : zaloga czolgu i dowodca czolgu.. na zaloge czolgu sklada sie zwykle 2-3 osoby: kierowca, operator CKM, i celowniczy (dowodca). Oprocz czolgow masz takze niemiecki transporter opancerzony i rosyjski 2-osobowy samochod opancerzony z CKM na wiezyczce.. Tymi dwoma ostatnimi pojazdami moze kierowac kazdy zolnierz

Aż ślinotoku dostałem i mam klawiature brudną... - uwielbiam jeździć czym się da i jak się da :). Może jutro sprawię sobie RO, zobaczymy. W każdym razie - wielkie, wielkie dzięki za pomoc :wink

EDIT:
Zauważyłem, że na cda.pl jest pełna wersja RO do ściągnięcia za darmo... . To jakaś bujda, czy cda.pl też zeszło na psy i daje nielegalnie?

kazmirzk

  • Guest
Młody w grze
« Reply #12 on: 01 February 2008, 18:35:46 »
a wiec tak.. na cda.pl to nie do konca  ta sama Red Orchestra.. Tam mozesz pobrac bezplatny mod do gry Unreal Tournament 2004, ktory zamieni ci UT na swiat z RO.. Od tego modu zaczela sie historia RO.. wygral on konkurs na najlepszy mod do UT i dzieki temu jego autorzy dostali prawo do stworzenia swojej wlasnej gry na silniku Unreal + chyba milion dollarow na ten wlasnie cel.. i tak powstal chocapic.. yyy,.. tak powstala Red Orchestra: Ostfront 41-45 :) Wiec tam masz tylko mod do UT a nie wersje pudelkowa gry ktora dostepna jest w empiku za 19.99 zl :) Jak wiodzisz cda.pl nie zeszlo na psy

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« Reply #13 on: 02 February 2008, 09:45:25 »
Aha, ok. Czyli jak mam Unreal Tournament'a to mogę sobie go bezpłatnie "ztuningować" w RO... .

szpara16

  • Guest
Młody w grze
« Reply #14 on: 02 February 2008, 12:36:37 »
Chyba tak, ale czy nie lepiej jest kupić gre za 19.99 i mieć spokój niz bawić się w jakieś "tuningowanie" ???