Author Topic: Młody w grze  (Read 14375 times)

coval^^

  • Guest
Młody w grze
« Reply #15 on: 02 February 2008, 13:16:06 »
no mozesz tak zrobic ale wtedy nie bedziesz chyba mogl grac np. na INEA, Wild Bunch itd, tylko na tych które jeszcze zostaly w modzie, a nie samodzielnej grze :wink

kazmirzk

  • Guest
Młody w grze
« Reply #16 on: 02 February 2008, 14:06:10 »
Quote
Kurt :
Aha, ok. Czyli jak mam Unreal Tournament'a to mogę sobie go bezpłatnie "ztuningować" w RO... .


Kurt ten mod jest praktycznie zupelnie inny niz finalna gra!! wiec nawet jesli masz UT i zainstalujesz tego moda nie bedziesz miec RO: Ostfront. Gra powstala na podstawie tego moda do UT, ale zostala bardzo mocno poprawiona i urozmaicona.
A poza tym czy te 20 zl to naprawde taka astronomiczna suma? w USA kosztuje 20$ czyli przeszlo 2 razy drozej nizw Polsce :p

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« Reply #17 on: 02 February 2008, 16:19:21 »
Wiem, wiem - i tak kupie w empiku. A bronie; zauważyłem, że w news był jakiś nowy karabin.

Mati

  • Guest
Młody w grze
« Reply #18 on: 02 February 2008, 16:55:30 »
W niusach była mowa o nowych broniach do modów. W oryginalnej wersji gry nie zaznasz nowych broni bowiem twórcy gry już nie pracują na Red Orchestrą. Mają w planach wydanie swojej drugiej gry, nad którą rozpoczynają pracę.

coval^^

  • Guest
Młody w grze
« Reply #19 on: 02 February 2008, 18:04:21 »
tez o II WŚ ??

kazmirzk

  • Guest
Młody w grze
« Reply #20 on: 02 February 2008, 18:12:17 »
Ale tez to ma byc sieciowy shooter? I w jakich realiach osadzony?

PS. a liczylem na jakiegos update'a  :con  :O_o :(

Mati

  • Guest
Młody w grze
« Reply #21 on: 02 February 2008, 18:16:47 »
Czy o DWŚ to nie wiem, Yoshiro tylko napisał, że pracują nad jakimś nowym projektem. A czy będzie to MP shooter to nie wiem, ale coś mi mówi, że tak skoro RO jest praktycznie tylko grą stworzoną do rozgrywki wieloosobowej.

coval^^

  • Guest
Młody w grze
« Reply #22 on: 02 February 2008, 18:19:11 »
pewnie zrobia na silniku Unreal 3... :(  w sumie mogliby cos zrobic ale teraz o froncie zachodnim :D

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« Reply #23 on: 03 February 2008, 13:14:27 »
Quote from: W niusach była mowa o nowych broniach do modów

Jakich modów? Kurde, jestem ostro w tył z informacjami :D

kazmirzk

  • Guest
Młody w grze
« Reply #24 on: 03 February 2008, 14:44:44 »
Tworzone sa 3 mody do RO.. Mare Nostum- front Polnocno-afrykanski, Carpathian Crosses- Tereny Rumunii i Darknest Hour: Normandy 44- jak sama nazwa wskazuje Normandia.. czyli Francja polnocna.. Dodane zostana nowe nacje, nowe mapy, pojazdy, nowa bron.. Juz sie doczekac nie moge na ten powoez swiezosci :D

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« Reply #25 on: 03 February 2008, 15:08:22 »
Czyli ich jeszcze niema, dopiero są tworzone? A czy będzie to dotyczyć wszystkich serverów RO? A czy w RO jest jakiś exp, albo skill (jak to chcecie nazywać). Tzn: czy za zabicie wroga coś otrzymuje?
PS: gdzie znajdę pełen spis broni i pojazdów? (wiem, że jestem upierdliwy, ale nie chce potem noob'em latać :p)

Mati

  • Guest
Młody w grze
« Reply #26 on: 03 February 2008, 15:23:30 »
Mody są w trakcie tworzenia, w jeden z nich będzie można grać już 1 marca - patrz strona główna. Mody będą dotyczyć tych serverów, na których administratorzy wrzucą potrzebne pliki aby te mody były "aktywne" na danym serverze.

Żadnego expa nie ma, punkty są przyznawane za zajęcie jakiegoś obiektu i zabicie wroga. Za obiekty masz 10pkt., za zwykłego piechura otrzymujesz 1pkt, a za dowódców (drużyny i czołgu) 3pkt.. Możesz jeszcze dać towarzyszowi broni amunicję (tylko MG). Skill... Doświadczenie zdobywa się z czasem. Im więcej czasu poświęcisz na grę i będziesz działał wspólnie to będziesz bardziej doświadczony, logiczne. W RO nie ma jakichś tabelek, które mówią o Twoim zaawansowaniu :D

http://www.red.orchestra.pl/plug.php?e=redorchestra

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« Reply #27 on: 07 February 2008, 21:10:13 »
Ok, mam już RO (24.99zł edycja kolekcjonerska na allegro :D). Od jutra zaczynam grę - dzięki za każdą pomoc, na pewno będzie łatwiej wejść w świat wschodniego frontu.

EDIT:

Więc tak, zdam wam sprawozdanie z mojej pierwszej gry w Ro. Będzie ono dosyć krótkie: wychodze z respawn pointa i dostaje kuleczką w główkę. Myślę, że to był MP4, albo STG, bo dostałem serie kulek po całym ciele. Oczywiście nie mam żalu do gry - stwierdzam tylko, że jest bardzo trudna (co mnie chyba motywuje do poznawania doli żołdaka :) ). Chciałem się za to zapytać - czy można się nauczyć strzelać z biodra celnie? Bo ciągłe przykładanie celownika pod oko jest długie i zdąże oberwać kilka kulek. Czy są tu gracze praktykujący metodę "z biodra"? Mimo wszystko - gra bardzo fajna, grafika choć nie najważniejsza jest bardzo miła dla oka. Ponadto ma to coś... ... .

Guz

  • Guest
Młody w grze
« Reply #28 on: 09 February 2008, 02:53:25 »
Strzelanie z biodra jest rzecza tak podstawowa jak manualne celowanie w navyfieldzie, praktycznie kazdy musi sie tego nauczyc o ile oczywiscie ro go za szybko nie zniecheci

Kurt

  • Guest
Młody w grze
« Reply #29 on: 09 February 2008, 11:05:34 »
Nie zniechęciła mnie wysoki poziom gry - to pierwsza gra wojenna w której trzeba sie skupić, zacisnąć zęby i pomyśleć jakby tu ich zajść. Nawalanina w Wolfensteine jest po prostu nudna, przypomina stado dzikich żołdaków biegnących na idiotę przed siebie do wroga. Tylko to strzelanie z biodra... nie ma celownika i jest to dla mnie trudne. Ale skoro mówicie, że da się tego nauczyć, to pozostaje mi trenować. Dzięki Guz :wink