Author Topic: Mam Problem z Uruchomieniem Gry!  (Read 5116 times)

BravoPL

  • Guest
Mam Problem z Uruchomieniem Gry!
« on: 14 February 2008, 06:54:23 »
Mam PROBLEM. Kiedy juz zaistalowalem na kompie i na steamie (1 raz) i chce wlaczyc pokazalo mi sie ze nie moze znalesc mojego pliku ,,bravopl". Póżniej znow zaistalolem gre i tesz potem sdk beeta RO, i jak uruchamialem RO to pokazalo mi sie wladomosc od steam: Gra jest niedostepna Sprobuj za jakis czas. prubuje juz 2 dni;//. a jeszcze mi sie pokazalo musialem zmienic w steam,RO,System w systemie redorchestre  ktora mam  i uruchamiam i nie moze znalesc core.dll;/. Czyli podsumuwuje 2 razy zaistalowalem i nie moge grac. PROSZE POMUSCIE MI Wiecedj informacji na moim stymie:BravoPL lub na GG:2228499.Pomozcie mi PLX

303_Sid

  • Guest
Mam Problem z Uruchomieniem Gry!
« Reply #1 on: 14 February 2008, 10:21:35 »
OMG
Stary nie wiem jak ci pomuc. morze sprubój odisnlnąć grę z kompa, i całosć zciągnac z neta, a potem wpisać kod z pudełka. Miałem problem z grą kiedy instalnąłem z płyty. Kiedy zciągnęłęm ze STYMA było OK. Sprubój!

Mati

  • Guest
Mam Problem z Uruchomieniem Gry!
« Reply #2 on: 14 February 2008, 10:40:28 »
Nędzna prowokacja, ale pomogę...

Na początek polecam lekturę tej strony, a potem bierzmy się za pisanie na jakimkolwiek forum. A kiedy już przebrniesz przez te wszystkie zagadki języka polskiego to usuń plik, który jest nie tak - w Twoim przypadku Core.dll i zweryfikuj pliki gry, aby Steam pobrał na nowo ten plik. Od razu wyprzedzam Twoje pytanie - weryfikuje się tak.

Miłej lektury życzę!

Daazzz

  • Guest
Mam Problem z Uruchomieniem Gry!
« Reply #3 on: 14 February 2008, 14:03:15 »
Tak jak napisal Mati nic dodac nic ujac:) ja proponuje jeszcze zainstalowac gre na inny dyku twardy niz dotychczas albo usunac wpisy z rejestru:)

BravoPL

  • Guest
Mam Problem z Uruchomieniem Gry!
« Reply #4 on: 14 February 2008, 16:47:42 »
Sprubuje :D. ale jak usunac z wpisu rejesrtu ??

Mati

  • Guest
Mam Problem z Uruchomieniem Gry!
« Reply #5 on: 14 February 2008, 19:26:05 »
Miszczu, musisz zrobić tak:

Start -> uruchom -> regedit -> no i chyba najłatwiej będzie kliknąc prawy przyciskiem myszy na menu po lewej i wybrać na każdej podkategorii "znajdź..." i usunąć to co jest do związane z red orchestrą (wpisz "orchestra"), ale usuwaj rozważnie, patrz się na te ścieżki. Nie usuwaj czegoś co nie jest związane z innym programem! To tyle jeżeli chodzi o ręczny sposób - ja się tak bawie, może ktoś zna jakiś łatwiejszy.

A automatycznie to chyba CCleaner sobie z tym poradzi, jeżeli wcześniej odinstalujesz grę.

Przeglądaj te swoje posty bo nieciekawie wyglądają, a i czyta się kiepsko, nie mówiąc już o poszanowaniu czytającego. Weź to sobie do serca, bo w innym razie nikt Ci nie będzie pomagać na różnorakich forach internetowych...