Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

team enclave - rekrutacja

<< < (4/8) > >>

Skar:
JA lubie rifla :P ale poki co jestem cow-boy :P

grzech.pl:

--- Quote ---coval^^ :
niedlugo to wogóle polska scena RO sie skonczy

--- End quote ---


Myślę, że nie jest tak źle, codziennie od rana jest sporo pełnych serwerów, a na naszej Inei zazwyczaj koło 18 też jest problem z wejściem. Poza tym, oczywiście moim zdaniem, nie ma w tej chwili gry, która mogłaby sie rownać z RO. Zakupiłem ostatnio BF2 i zarzuciłem sobie dwa mody FH2 i Project Reality i szczerze mówiąc to lekka kicha. O ile jeszcze w FH2 walki pancerne są ok to infantry siada na całej linii w porównaniu z RO. A PR fajny, ale też żadna rewelacja. Co do CoD4 nie mam zdania bo nie grałem i nie wim:).

Biały Orzeł:
Obawiam się, że COD4 nie odbiega za bardzo od pozostałych części.Czyli "tadada,bum i huuuuuuuuuuura ne respa przeciwnika" ;)Wątpie by przebiło RO.COD to jednak miód na singlu a nie multi :)

Guz:
Prawda jest taka ze scena umarla dosc dawno, co prawda do wcg jeszcze jakos to wygladalo - powstalo kilka nowych klanow. Jednak juz po wcg entuzjazm mocno opadl i tak dzis spora czesc graczy zastanawia sie czy grac jeszcze w ro dla zabicia nudy czy moze skupic sie na innych pozycjach, w tym drugim przypadku gatunek czy grywalnosc w porownaniu do ro ma mal znaczenie bo ludzie szukaja gier z aktywna scena

Alex:
Guz ma rację. WCG z finałem w Warszawie to szczyt popularności RO w Polsce (choć już wtedy graczy raczej ubywało niż przybywało).

RO nie pomogą juz żadne mody czy  nowe mapy. Myślę, że dodatki te jak normandia czy karpaty jeszcze mocniej osłabią "scenę" RO. Część graczy powie, ze ten lub tamten dodatek jest super i tylko w niego teraz bedzie "pocinać" a część spróbuje i powie, że to badziew i szkoda na niego czasu. Efekt? Jeszcze większy odpływ graczy z RO do któregoś z jej modów.

I będzie tak, że nie będzie wystarczającej ilości graczy ani w podstawowej wersji gry ani w żadnym z jej modów. Podejrzewam, ze wiekszość z tych kilku klanów w Polsce ma problemy z graczami. Co z tego, że w drużynie ma 12 graczy jak tak naprawdę regularnie i z chęcią gra nie więcej niż 4 może 5. W 1stCav jest podobnie.

Ja sam nie gram juz w RO od dość długiego czasu bo po prostu mnie ta gra znudziła. Obecnie gram w CODa wraz z częścią graczy byłych jak i ciągle jeszcze grających w RO z 1stCav. Nigdy wcześniej nie grałem w żadną z wcześniejszyc wersji CODa czy BFa i powiem, że grę kupiłem w zasadzie z ciekawości aby samemu przekonać się czy jest ona rzeczywiście taka beznadziejna jak twierdzili niektórzy czy taka świetna jak mówili inni. Po pierwszych dwóch dniach myslałem, że jest to jakiś przereklamowany niewypał ale później, gdy przestałem porównywać tę grę do RO (nie ten czas w którym osadzona jest akcja i zupełnie inny sposób walki) i przyjrzałem się dokładniej grafice, mapom i fizyce gry to doszedłem do wniosku, że jest to jedna z najlepszych (jeżeli nie najlepsza) gier tego typu. I Biały Orzeł bardzo sie myli w ocenie gry jako ".. "tadada,bum i huuuuuuuuuuura ne respa przeciwnika"... " (myslę, ze nawet nie widział czwartej części) bo to może i wypalało od czasu do czasu w RO czy wcześniejszych wersjach CODa ale nie w "czwórce". Po prostu w przypadku gdy przeciwnik za mocno "przyciśnie" i wlezie na respa, ten jest zmieniany automatycznie. Zresztą na klanówkach nie da sie grać w taki sposób (szczególnie w trybie "search & destroy"). Dla ciekawości powiem, że ilość serwerów przy filtrze ustawionym na "niepuste, niepełne i bez hasła" jest na poziomie 17000 :|.


Mam takie wrażenie, że w RO nadal grają ci którzy mają zbyt słabe komputery aby odpalić jakąś nowszą grę o większych wymaganiach sprzętowych (niekoniecznie CODa). Czas RO po prostu minął (zresztą ta gra nigdy nie była zbyt popularna może ze względu na to, że nie była grą prostą i co tu dużo mówić ze słabą grafiką) tak jak minął czas innych starszych gier które zostały wyparte przez nowe "hity". COD4 też przeminie, a ja mam nadzieję, że jego "pogromcą" będzie COD6 który (jak głoszą plotki) będzie osadzony w realiach IIWW (COD5 ma byc wydany tylko na konsole).

Oczywiście na pudełku nowej gry bedzie napis o "minimalnych" wymaganiach sprzetowych które to "zmuszą" chętnych do jej zakupu do wymiany komputera lub co najmniej jego modernizacji... :/

ps. przepraszam team enclave za spam w ich temacie.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version