Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

team enclave - rekrutacja

<< < (5/8) > >>

Wawer:

--- Quote ---Alex :
Mam takie wrażenie, że w RO nadal grają ci którzy mają zbyt słabe komputery aby odpalić jakąś nowszą grę o większych wymaganiach sprzętowych (niekoniecznie CODa).

--- End quote ---


Tutaj się akurat mylisz... przynajmniej jeśli chodzi o ludzi z enclave:p
My po prostu czekamy na odpowiednią grę - i pewnie czekać będziemy długo:|
Ale tak sobie myślę że chyba jednak kupię sobie tego COD4, choćby żeby sie przekonać jak to wygląda na multi... jak się sprężę to może nawet dziś podjadę:P

Biały Orzeł:
Grałem w COD4 singla i jest bez dwóch zdań rewelacyjny.Niestety nie poznałem multi.Moja opinia dotyczyła głównie 2 w którą na multi grałem najwięcej.A co do śmierci sceny RO to nie przesadzajmy.W dalszym ciągu w niektórych godzinach ciężko dostać się na serwery.Pokonać RO miał przecież ET:QW a tak się raczej nie stanie.RO to przede wszystkim specyficzny klimat rozgrywki.No i przeprosiny oczywiście za bajdużenie nie na temat :wink Co do słabości grafiki to też mam inne zdanie.W ferwoże walki (ja przynajmniej) nie zwracam zbytnio uwagi na tekstury,hdry,itd.Liczy się miodność,klimat i współdziałanie a na tym polu RO bije na głowe wszystko.

Wawer:
Graficznie gra mi się podoba - klimat mapek wymiata a tekstury są w porządku.

aaaa zapomniałbym - rekrutacja cały czas otwarta.

cichy.:
w ro grałem jak miałem słabego kompa, grałem jak miałem dobrego kompa i czasem sobie popsztykam jeszcze, w cod 4 pograłem w multi, znudził mi się i już go dawno nie odpalałem (denerwujące są tam strasznie maniakalne pola granatów heh),

w multi to chciałbym sobie pograć w MoH Airborne (przeszedłem singa)  ma dużo fajnych pomysłów i te odgłosy mg ... miód

coval^^:
ja teraz troche czesciej w CS:S pogrywam, ale do RO wróce jak wyjda mody, CC z ciekawosci zeby zobaczyc jak wyglada finalna wersja bo na betatestach jeszcze pare textur jest niedorobionych do konca, a w szczególnosci Darkest Hour mnie ciekawi, ale pewnie np. Omaha bedzie sknocona bo duza i na powiedzmy 24 osoby sie fajnie nie pogra, szczególnie jak na trailerach sa pokazane te ruiny domów to jak sei pokampia ameryanie i niemcy to imo bedzie dennie troche :con

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version