Author Topic: pomocy  (Read 4887 times)

Rikopl

  • Guest
pomocy
« on: 03 December 2008, 17:22:50 »
tak jak w tytule pomocy pobrałem wersje beta 1.2 z stąd http://www.cda.pl/gry/ro.php steama też pobrałem wszystko pięknie ładnie ale niema RO w moich grach więc szukam o jest daje i pisze że zainstalowało ja uradowany zaznaczam i klikam uruchom i nic się nie dzieje pomocy! moje gg 11794429

pol77

  • Guest
pomocy
« Reply #1 on: 03 December 2008, 18:47:49 »
To teraz jeszcze musisz zakupić sobie Unreal Tournament 2004 bo to co zassałeś to mod do tej właśnie gry,chociaż niewiem czy ktoś jeszcze w niego gra.Jeżeli chcesz bardzo zagrać w RO online to jednak będziesz musiał odżałować AŻ 30 złociszy.Temat chyba do zablokowania.

Nowy

  • Guest
pomocy
« Reply #2 on: 09 December 2008, 11:18:58 »
:D dokładnie To jeszcze na silniku UT :D nie wiem czy Ci się opłaca bo coraz mniej ludzi gra w RO.
ja Ci mogę odsprzedać jedno z moich kont steam z RO. Wystawie na allegro, podam Ci  nr aukcji... Myślę że za piętnastaka bym puścil ;)

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
pomocy
« Reply #3 on: 09 December 2008, 17:51:54 »
Quote
Nowy :
:D dokładnie To jeszcze na silniku UT :D nie wiem czy Ci się opłaca bo coraz mniej ludzi gra w RO.
ja Ci mogę odsprzedać jedno z moich kont steam z RO. Wystawie na allegro, podam Ci  nr aukcji... Myślę że za piętnastaka bym puścil ;)
desperat - kończ, Waść, wstydu oszczędź...
w RO gram jako raq

plonek

  • Guest
pomocy
« Reply #4 on: 09 December 2008, 18:34:19 »
a ja moge hurtem 5 sprzedac ( bedziesz mial dla kolegow), zaznaczam ze nie ma na nich zadnych ograniczen(tzn. banow), a jesli chcesz w Ro zaopatrzyc wszystkich swoich znajomych na nasze-klasie to wtedy juz pisz do mnie na PM....