Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Nabory do klanu kl

<< < (3/7) > >>

kazmirzk:
Wojski ja od tego pana o nicku Leon.kl na publiku dostalem propozycje polaczenia naszego Fsq z tym co to one teraz zalozyl :D i powiem ze te zasady ortografii, ktore w tym momencie stosuje sa niczym w porownaniu do tych, jakie stosowal podczas gry na publiku..

"no wesdzie sie zguccie.. nie baccie hamy"

Wojski:
Ja to sie hyba zastanowie nat połonczeniem, z tego morze wiele kożyści wypłynonć.

Odi^PrOfAnUm:
tylko nie zabierajcie kacperka.kl ;] to jest mój ulubiony zawodnik w ro, nawet lepszy niż 300_lesiek, 300_viru ;]

plonek:
mnie tylko ciekawi kim naprawde jest Leon ;]

kazmirzk:
Sugerujesz ze to pan Nowy (D.....at) ? Mi sie wydaje ze ten koles serio jest jakims 12-letnim dzieciakeiem z  psycho-fizycznym niedowładem. A tak fogóle to on "nie był jeszcze nigdy w rzadnym durzym klanie" wienc czemó nie damy mó jakięsi szansy? myslem rze u was w bse pszydał by siem jakis nastempca cichego.. (nie uwłaczając Ci ;), nie porowuje Cie z nim, chodzi mi jedynie o dodatkową osobe)..

Tak fienc fidźiż Leon.kl, masz f czym fybieradź.. Proponójem bys odfiedzil strone ---->  www.zal.pl   <----- tam napefno snajcie sie jakis klan, f ktorym ciem sechcom..

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version