Author Topic: Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera  (Read 6058 times)

Majsterek

  • Guest
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« on: 22 March 2008, 12:33:31 »
Witam, mam problem po pobraniu najnowszego update nie widzi w zakladce internet zadnego serwera, tylko w ulubione jest jeden serwer co zostal wczesniej dodany. Wyłączalem juz firewala i nic nie pomaga, natomiast w przegladarce Steam jest tylko okolo 20 serwerów. Prosze o pomoc.

kazmirzk

  • Guest
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #1 on: 22 March 2008, 12:54:40 »
Tez mi sie tak po tym update czasem dzieje.. musisz poprostu do stutku wlaczac i wylaczac gre, do czasu gdy znajdzie serwery.. zwykle przy trzecim restarcie gry odnajduje mi liste serwerow, ktora rzeczywiscie jest zmniejszona  w stostunku do tej sprzed update'u o serwery nieaktywne, lub takie na ktorych nikt od dawna nie gral.. Hmm RO znajduje mi teraz ok 90 serwerow.

tinus

  • Guest
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #2 on: 22 March 2008, 13:04:14 »
Spróbuj pokombinować z filtrowaniem serwerów może tam masz coś źle zafajkowane. Po każdorazowej zmianie pamiętaj o opcji odśwież.

Guz

  • Guest
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #3 on: 22 March 2008, 13:29:20 »
Uzywaj HLSW jako przegladarki serverow, ewentualnie uzywaj tej zintegrowanej w steamie

Majsterek

  • Guest
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #4 on: 22 March 2008, 20:19:34 »
Przegladarka z Steama widzi tylko okolo 20 serwerów, filtry sprawdzalam, zainstalowalem Xfire i tam widac ponad 100 serwerów. Dzieki za pomoc, mam nadzieje ze naprawia to .

cichy.

  • Guest
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #5 on: 22 March 2008, 21:19:43 »
to użyj x-fire :P on ma normalny prawda ściągacz serwerów...

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #6 on: 23 March 2008, 01:47:54 »
btw. nie mogę wbić na aster2, mam nieznany błąd steam - tak przy okazji jeśli mógłby mi ktoś pomóc/ :D, ekhm i jeszcze czy może ktoś oglądał  Star Gate Atlantis??^^
w RO gram jako raq

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #7 on: 23 March 2008, 02:52:16 »
Quote
Odi^PrOfAnUm :
btw. nie mogę wbić na aster2, mam nieznany błąd steam - tak przy okazji jeśli mógłby mi ktoś pomóc/ :D[...]


Jeżeli masz zainstalowaną "na twardo" wersję AB 2.07 to przeinstaluj na 2.08, albo usuń pliki z folderów wymienionych w niusie o AB 2.08. W tej chwili Aster #2 jest jedynym z nową wersją ArmoredBeasts, inne serwery zapewne dosyć szybko zainstalują ją również, niestety do tego czasu ludzie mający w swoim systemie różne wersje tego mutatora będą mieli właśnie w taki sposób utrudnione życie przy próbie połączenia z serwerem na którym działa inna wersja od tej którą mają oni...

Majsterek

  • Guest
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #8 on: 25 April 2008, 20:01:17 »
Dalej nie widac przez wbudowaną przegladarke zadnego serwera, po wyjsciu z gry wywala taki komumikat :


Build RedOrchestra_Build_[2005-11-27_10.48]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 1806 MHz with 2046MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 8600 GT (6921)

General protection fault!

History: UObject::ProcessEvent <- (ROUT2k4Browser_ServerListPageInternet Package.ROUT2k4Browser_ServerListPageInternet, Function GUI2K4.UT2K4Browser_ServerListPageMS.QueryComplete) <- UObject::ProcessDelegate <- UObject::ConditionalDestroy <- (ROMasterServerClient Entry.ROMasterServerClient) <- DispatchDestroy <- (41753: ROMasterServerClient Entry.ROMasterServerClient Class IpDrv.ROMasterServerClient) <- DispatchDestroys <- UObject::PurgeGarbage <- UObject::StaticExit <- appPreExit <- FMallocWindows::Free <- FMallocWindows::Free


wygląda ak by był problem z wbudowaną przeglądarką .

Mati

  • Guest
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #9 on: 26 April 2008, 09:15:04 »
Tak wygląda. Ja na takie problemy polecam usunąć folder systemowy i zweryfikować pliki gry. Pobranie nowych plików konfiguracyjnych powinno załatwić sprawę. W wielu przypadkach (nie tylko przy problemach z przeglądaniem serverów) ta metoda pomaga.

Majsterek

  • Guest
Po najnowszym update nie widzi żadnego serwera
« Reply #10 on: 26 April 2008, 11:54:24 »
Robiłem tak, nawet nowa instalka i nic nie pomogło.