Author Topic: Red Orchestra Patch  (Read 5166 times)

~*Maszzt3r

  • Guest
Red Orchestra Patch
« on: 19 April 2008, 18:15:48 »
Siema zainstalowałem RO po raz wtóry, wkurza mnie że muszę czekać na uptade, jak już pewnie wielu z was wie jaki jest Steam :(( jak zwykle jest zajęty i nie ma czasu by zająć się naszymi problemami. Szukałem po internecie patchów do RO i znalazłem jeden oznaczony numerem 3.3 czy to jest najnowszy patch??? Jeśli ktoś z was zna stronę z której można ściągnąć patche do RO, i poda mi link, to będę bardzo wdzięczny.
____________________________________edit:____________________________________
może ktoś mi napisać jaki ma numerek najnowszy patch

kazmirzk

  • Guest
Red Orchestra Patch
« Reply #1 on: 19 April 2008, 18:39:51 »
Nie sciagaj tego patcha, on jest stworzony do moda dla Unreala 2004, ktory dal poczatek RO:Ostfront. O ile mi wiadomo jedyna mozliwoscia jest spokojnie czekac az Ci steam wszystko sciagnie.

~*Maszzt3r

  • Guest
Red Orchestra Patch
« Reply #2 on: 19 April 2008, 18:40:58 »
o ja pier***e będę z 2 miechy ściągał ;( żebym miał chociaż szybszy internet!!!
a można jakoś włączyć RO bez updata, bym sobie pograł z botami, a w ty czasie by się updatowało :) słyszałem że jak się włączy przez jakiś no steam, to można grać bez updata
tu jest lista plików do RO
link
a to jest ten patch, nie pisze tutaj mod, tylko patch to może to ściągnąć???
link

Wittmann

  • Guest
Red Orchestra Patch
« Reply #3 on: 20 April 2008, 14:22:33 »
człowikeu ty wogóle nie znasz historii RO ,3.3 to patch tak ale do moda o nazwie Red Orchestra który wymaga instalacji UT2004,a update do RO Ostfront 41-45 to tylko przez steama,a na non steam to crackowana kopia RO Ostfront 41-45  (czyli pirat) i nie pograsz na serwerach z vac

Trójgraniec

  • Guest
Red Orchestra Patch
« Reply #4 on: 20 April 2008, 22:58:37 »
Quote from: Wittmann
człowikeu ty wogóle nie znasz historii RO

Historyk sie znalazł :D