Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Carpathian Crosses

Wkrótce przekroczymy Karpaty - Carpathian Crosses mod

<< < (9/12) > >>

Guz:

--- Quote ---anonim.pl :
Z trzech modów które wyszły ten jest najbardziej dopracowany i grafikę chyba trochę podkręcili,jakoś wszystko lepiej wygląda. Szkoda że w tej chwili serwery są puste.

--- End quote ---


Poprawka czterech, i nie nalezy osadzac modyfikacji po pierwszej wersji pozyjemy i zobaczymy ktory ostatecznie bedzie sie cieszyl najwieksza popularnoscia. Jednak osobiscie wydaje mi sie ze prym bedzie wiodl DH

anonim.pl:
A jaki był czwarty?
Mimo że uważam że CC rozpoczął swój żywot jako najbardzjej dopracowany mod zgadzam się z tobą że DH będzie najbardziej popularny z dwóch powodów: tematyka i ilośc map.Może MN go podgoni gdy pojawią się pojazdy.

Guz:
Defence Alliance 2 ktore de facto byl pierwszym modem dzialajacym pod RO

patrykus93:
Ale z tego co pamiętam było baaaardzo nieudane.

Rozumny(PL):
Hmm chciałbym zagrać w CC, ale nikt nie gra na serwach na których jest zainstalowany. Dziwi mnie to gdyż wiele osób gra nadal w mapy z podstawki, więc co przeszkadza zagrać np. na Asterze 1 gdzie nagrany jest CC, a i tak można grać w stare mapy, a jakby co to zawsze są od CC. Niestety ku mojemu rozczarowaniu więcej ludzi woli pograć na Asterze 2 w te głupie (a czasem wręcz chore) custom mapy, które przyznam są śmieszne przez 5 min. , ale ciągłe motory czy skijumpy doprowadzają do załamki.

Dlatego sugeruje wszystkim zainteresowanym grą w CC spotkanie na Asterze 1, w celu zagrania w wyżej wymienionego moda, a jeżeli komuś zacznie doskwierać monotonia z powodu tylko 5 map, to proponuje zagrać w standardowe dla odpoczynku na tym samym serwerze.

W ogóle to pozdrawiam forumowiczów, bo dawno się nie odzywałem.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version