Author Topic: Mappack & Mutators plus ścieżka docelowa Help !  (Read 4533 times)

Shock

  • Guest
Mappack & Mutators plus ścieżka docelowa Help !
« on: 13 April 2008, 18:44:58 »
Witam.

W RO gram od początku ale mam pewien problem i pytanie.

Mianowicie nie zawsze ściągnięte mapy czy mutatory mi działają (czyli mapa, tekstury itd.) doładowują sie podczas łączenia z serwerem.

I stąd moje pytania:

1. Jaka powinna być ścieżka docelowa dla mappacków i mutatorów?
2. Jakie najlepiej ściągnąć z serwisu mappacki (9sztuk) i mutatory (12 sztuk) ? (chodzi mi o wersję exe.)

Pozdrawiam.
12 DZ Szczecin.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Mappack & Mutators plus ścieżka docelowa Help !
« Reply #1 on: 16 April 2008, 17:39:51 »
Pliki exe to instalatory które powinny same sobie odnaleźć ścieżkę, jednak zawsze można ją zmodyfikować... powinna być taka (od katalogu STEAM)
"steam\steamapps\common"
steam w wersji gry Cenegi zamieniony jest (nazwą) na Red Orchestra, więc w tym przypadku byłoby Red Orchestra\steamapps\common

w tak wyprowadzonej ścieżce należy wypakować zawartość

co do odpowiedzi na temat jakie mutatory i mappacki, no cóż przecież to zależy tylko od Ciebie co chcesz. Jeżeli serwer korzysta z jakiegoś mutatora a go nie masz to po prostu za pierwszym razem ściągnie Ci się on do "kesza" i już. W ten sposób unikniesz ewentualnych problemów z niezgodnością wersji zainstalowanej u Ciebie a działającej na serwerze (niestety nie ma jeszcze takiej sytuacji że wszyscy mają tak samo ;/ )

Shock

  • Guest
Mappack & Mutators plus ścieżka docelowa Help !
« Reply #2 on: 16 April 2008, 23:27:58 »
Dzięki.