Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

TECH Gaming REKRUTUJE

(1/2) > >>

coval^^:
Po skompletowaniu 9 graczy do gry T-G postanowiło ogłosić nabór do klanu.

Oferujemy:
-Darmowy serwer do gry
-TS
-Strone
-zloty klanowe

Wymagamy:
-ukończone 16 lat (mozliwe wyjątki 15)
-znajomość map
-aktywność w grze
-posiadanie Mikrofonu i TS

kontakt gg://4973355

www.techgaming.pl

Tomciaz_PL:
Witam. Próg wiekowy osiągnąłem dawno, mapy znam, aktywność hmmm.... ta... no w sumie miałem dłuższą przerwę w RO bo matura, ale na nowo rozgrzewam kulasy. Mam czas z reguły po 20.00 ale mogę być wcześniej jeżeli będzie taka konieczność. Moje doświadczenie - radzę sobie z automatem, riflem, od biedy semi, nawet z mg popruję czasem. Na mapach mieszanych (piechota + zmot.) obsadzam czołgi (tutaj mam najwięcej doświadczenia). Grałem w klanach :cpw: i u ś.p. Wafli (nigdy Was nie zapomnę chłopaki :)). Mikrofon mam wprawdzie do wymiany, ale to kwestia spaceru do teskacza czy innej biedronki. Pozdrawiam!

Edit: Coval, z całym szacunkiem, ale ta stronka jest taka... taka... ech... Ten stan rzeczy jest przejściowy?

Skar:
buhahaha :D strona fakt faktem wyglada zajebiscie :D ale jestem pewien że to stan przejsciowy gdyż admin reinstaluje pliki :D ogolnie stronka wyglada calkiem fajnie :wink

Tomciaz niestety musze Cie zmartwic, ale  chyba ktos zapomnial tu napisac ze dywizja przestala istniec :blush :D
                                                                    DAWNO DAWNO TEMU W ODLEGLEJ GALTKTYCE
Otoz po moim odejsciu z bse pykalem sobie funowo z Covalem i Nightem z TG z czasem rozroslo to sie do 9 osob :dozingoff
Lecz 9 osob ktore pykaja sobie w roznych godzinach w rozne gry moze tworzyc ewent. for funową gromadke graczy :) no i tak to wygladala :)
Mi to akurat odpowiadalo bo jakos mi sie nie chcialo grac w klanie przez ten tydzien moze dwa hehe :D No ale kontynujac zylismy sobie szczesliwie w naszym malym domku z zielonymi oknami i przytulnym malym pokoikiem z kominkiem :) Pewnego Dnia przyszła zła czarownica (-=SK=-Delta) i dała Skarowi jabłko. A, że Skar byl akurat glodny to wcioł całe z ogryzkiem iii... jeb na ziemie :wink podczas upadku uderzenie w głowe było tak silne iż Skar'a olśniło, że pograł by sobie w jakimś klanie :P w ten sposób krasnoludek Skar znalazł się w -=SK=-   :D pewnego dnia gdy krasnoludek szedł przez las ze złą wiedźmą Deltą spotkali drugiego krasnoludka Najta, dali mu dyplom żeby nie płakał i wzieli go do swojego księstwa, gdy reszta krasnoludków ze stumilowego domku zorientowala się iż kolejny krasnal zagubił się i nie powrócił postanowiły podpalić swój domek nie zamykając kominka i każdy poszedł w swoją strone... jednego zgwałcił zly wilk gdy pomylił go z czerwonym kapturkiem itp...

    No w każdym razie wszyscy sobie gdzieś poszli wiec raczej Cię nikt nie zrekrutuje chyba że zechcesz napisać do Covala, zbierzecie krasnoludki i odbudujecie swój domek wesoło podśpiewując "podaj cegłe, podaj cegłę, zbudujemy nowy dom"

W przeciwnym wypadku proponuję zgłosić się do innego klanu :)

Pzdr :)

cichy.:
skar, nie pij już bobofruta.

Skar:
:D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version