Author Topic: Irytujący problem w ustawieniach RO  (Read 5310 times)

Jason X

  • Guest
Irytujący problem w ustawieniach RO
« on: 24 May 2008, 13:47:43 »
Witam. Jestem tu nowy. Od jakiegoś czasu gram w RO. Początkowo zaczynałem od moda do UT2k4, a teraz mam wersję samodzielna. Do czasu zainstalowania Red Orchestra wydawało się, że silnikgraficzny Unreal mamdość dobrze opanowany - grałem dużo w Unreal i Unreal Tournament + mody. Mój problem polega na ustawieniach rozgrywki w trybie Practice. Chodzi konkretnie czas rozgrywki. domyslnie czas ustawiony byl na 20 minunt. Jedna nijak nie moge tego zmienić! Nawet jak w kratce wpisuję 0 (czyli bez limitu czasowego) czy jakąś inna cyfrę to czas gry zawsze wynosi po uruchomieniu mapy 20 minut. Jak to zmienić! Zmienialem ustawienia w plikach i.ini z folderu System i nic to nie pomogło...

Sojuz_PL

  • Guest
Irytujący problem w ustawieniach RO
« Reply #1 on: 24 May 2008, 14:33:31 »
Tego sie chyba nie da zmienic...  Na tyle czasu przewidziana jest rozgrywka w jednej rundzie i już. Wlasciwie to po co to zmieniac ?  W kazdej chwili mozesz sobie zaladowac wybraną mape jeszcze raz.

plonek

  • Guest
Irytujący problem w ustawieniach RO
« Reply #2 on: 24 May 2008, 14:45:34 »
a nie lepiej pograc na serverach, czesto poziom gry jest taki sam jak na practice :P

Herr_Batke

  • Guest
Irytujący problem w ustawieniach RO
« Reply #3 on: 24 May 2008, 15:24:30 »
Jak już zauważył Sojuz_PL tego nie da się zmienić. Sam na początku grając z botami kombinowałem w ustawieniach ale czas rozgrywki na mapie pozostawał bez zmian.
Natomiast podobnie jak Plonek polecam serwery - przeciwnicy są mniej przewidywalni, co znacznie podnosi walory gry :D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Irytujący problem w ustawieniach RO
« Reply #4 on: 24 May 2008, 17:38:43 »
Czas gry ustawia maper i jest on niezmienialny (no chyba że sobie w SDK ustawisz jak chcesz)

Jason X

  • Guest
Irytujący problem w ustawieniach RO
« Reply #5 on: 25 May 2008, 16:36:13 »
Acha. Dzięki za informacje. Trudno jakoś trzeba bęzdie sobie radzić :) Zanim wstąpie na serwer najpierw trochę potrenuję :)
A co z czasem respawn? Tego też nie idze zmienić. Nie wiem na jakiej podstawie jednym razem czekam na respawn 20 s. innym razem tylko 5. Wcześniej gralem w Forgotten Hope i tam wszystko dało się bez problemu zmieniać...

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Irytujący problem w ustawieniach RO
« Reply #6 on: 25 May 2008, 18:22:21 »
Jedyne co może zmienić administrator serwera to tzw. netconnection - czyli czas (teoretycznie) wyrównujący różnice w łączeniu się graczy do serwera i jest to czas który wszyscy muszą odczekać po zmianie mapy aby rozpocząć rozgrywkę, natomiast w RO respawny są tzw. grupowe w falach (również czas nie jest zmieniany) - po prostu w zależności jak trafisz ze swoją śmiercią w interwał respawnu, raz to będzie owe 20 sekund a raz nawet sekundy nie odczekasz...:)