Author Topic: Red Orchestra Cd-Key  (Read 7973 times)

toper997

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« on: 31 May 2008, 12:51:02 »
Witam, kupilem RO i kiedy wpisuje cd-keya w Steamie pokazuje mi ze ten cd-key jest juz uzyty przez kogos innego, moze ktos mi pomoc? co mam zrobic? Mi juz nerwy pusczaja... prosze o szybka odpowiedz

AdikPL

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #1 on: 31 May 2008, 13:23:44 »
swojego czasu był taki problem , proponuje zadzwonic do wydawcy gry.

kazmirzk

  • Guest

toper997

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #3 on: 31 May 2008, 13:54:41 »
kazmirzk o co ci chodzi z tym linkiem? tam nie ma zadnej odpowiedzi, dodam ze wysylalem mejle do wszystkich mozliwych firm ktore moga pomoc, tylko nie wiem ile mozna czekac, dzownilem do Cenegi oraz Wirtus( tam kupilem poprzez internet ta gre) przejrzalem wszystkie tematy na tym forum i na innym
Zauwazylem tylko cos o tym ze niby po jakims czasie dopiero ten cd-key bedzie aktywowany czy cos takiego? Prosze o odpowiedz

kazmirzk

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #4 on: 31 May 2008, 14:02:54 »
Chodzi prawdopodobnie o to, ze ktos mogl juz zarejestrowac gre na Twoim cd-key'u.. Niestety kolega mial ostatnio podobny problem i musial kupic gre po raz drugi.. Zobacz tez dokladnie czy nie mylisz czasem znakow lub cyfr (np 0 i O ).. Tamten temat  aktywacja gry o ile sie nie myle dotyczyl przedpremiery edycji kolekcjonerskiej, gdzie mozna bylo zarejestrowac ja dopiero kilka dni po wyjsciu gry.. Wiec jest juz raczej nieaktualny.

toper997

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #5 on: 31 May 2008, 14:09:43 »
NA 100% sie nie myle w wpisywaniu cd-keya, to smieszne jest, drugi raz mam kupywac to samo? przez jakichs skur****?? A teraz raczej sie nie dodzwonie do nich co?

kazmirzk

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #6 on: 31 May 2008, 14:24:32 »
Odpowiedz pana z firmy, ktora stworzyla Red Orchestre, w zwiazku z podobnym jak twoj problemem:

"As to stolen CD keys: there is nothing we can do about that. But it would be interesting to know where you bought it from, for reference."

http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=26207

Jedynym chyba wyjsciem jest albo kupno gry poraz drugi, albo pojscie razem z paragonem do sklepu (w Twoim przypadku raczej potwierdzenie wplaty na konto sklepu)  i domaganie sie wymiany gry na nowa.

toper997

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #7 on: 31 May 2008, 14:33:02 »
Skurwysyny jedne, zabic tylko ich... Dzieki za fatyge btw :)

LiiPa

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #8 on: 31 May 2008, 18:34:31 »
Jeżeli kupiłeś gre zapakowaną , skontaktuj się z Cenegą, oni rozwiązą twój problem. Ostatnio jeden z ludzi od nas z klanu mial taki problem i Cenega wyslala mu nowy CD-KEY.

toper997

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #9 on: 31 May 2008, 20:35:05 »
Ok dzieki wielkie za wszelkie odpowiedzi, i przepraszam za slownictwo, temat mozna zamknac, chyba wiecej nie da sie zrobic, pozdrawiam

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #10 on: 01 June 2008, 07:41:53 »
Równie dobrze mógłbyś grac na piracie :D:D

Graf

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #11 on: 01 June 2008, 11:33:48 »
Witam. Zauważyłem że albo padłeś ofiarą niewłaściwej aktywacji konta na Steamie, albo faktycznie ktoś Ci ukradł ten cd key. Jeśli w dalszym ciągu chcesz bardzo grać w RO pisz na gg 9917942 coś zaradzimy.
Pozdrawiam.

toper997

  • Guest
Red Orchestra Cd-Key
« Reply #12 on: 01 June 2008, 12:09:20 »
bardzo grac chce w RO:) odezwe sie, mam nadzieje ze jakis pomysl masz :)

EDIT.
Ok zrobione, napisalem do cenegi, odpowiedzieli w dzien roboczy, musialem podac haslo i nazwe konta, aktywowali mi gre i wszystko cacy chodzi :)