Author Topic: Co byście chcieli zmienić w grze ?  (Read 70018 times)

elzop

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #105 on: 27 March 2007, 14:51:50 »
Myślę, że do prawdziwego realizmu to zawsze będzie brakowało każdej grze- chcącej takową udawać. Ważne by się dobrze bawić i korzystać z tego co mamy zaoferowane. A zmiany oczywiście zawsze zwiększają pole manewru. Nie wiem na ile plastyczny będzie jeszcze ten engine-ale z pewnością będą jakieś ewolucyjne zmiany.Ja osobiście chciałbym trochę więcej sprzętu.Wojska inżynieryjne, które zajmowyały by się przygotowaniem obrony zdobytych punktów-zasieki, miny, stanowiska z cięzkim uzbrojeniem czy altyleria.No i zmiany co do niszcenia obiektów np. drzewa. Cuż cięzko by Tygrys stanął na małym drzewku:):D

salata12

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #106 on: 18 April 2007, 16:28:34 »
Wszystko jest ok. Naj bardziej podaba mi się padanie ludzi wszystko jest OK.

Wrona

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #107 on: 19 April 2007, 10:32:13 »
Salata, poproś babcię albo mamusię o sprawdzenie pisowni, zanim zamieścisz posta, a tatusia o wychwycenie błędów logicznych i poprawę stylu. Albo zwyczajnie zainstaluj sobie Firefoxa 2.X, to będzie Ci podkreślał błędy.

Do rzeczy: Milutko by było pograć z karabinami maszynowymi bez smugowych. Efekty świetlne są przyjemne dla oka, ale....

Pl

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #108 on: 27 April 2007, 11:59:00 »
Królewski tygrys działa ppancer pak 40 i zis-3 T 26 Pz 2 Transporter z działem 75 mm Pare nowych broni np maxim FG 42 T 43

Bathin

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #109 on: 27 April 2007, 13:39:08 »
Quote
Pl :Królewski tygrys działa ppancer pak 40 i zis-3 T 26 Pz 2 Transporter z działem 75 mm Pare nowych broni np maxim FG 42 T 43

4 post i znowu bełkot, jest coś takiego jak "przecinek" i "kropka".
Widzę że kolega udaje znawcę broni, ale czy mógłbyś nas oświecić po jakiego taki szmelc jakim był T-26 czy kompletne nieporozumienie jakim był Sdkfz z pakiem 40. Acha, co to jest T-43 ?

Guz

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #110 on: 27 April 2007, 13:59:36 »
Quote
Bathin :
(...) szmelc jakim był T-26(...)


Oj z tym sie nie zgodze, finowie bardzo chwalili sobie zdobyczne t-26 i wykorzystywali je do konca wojny, a wg wikipedii do lat 60

daj5zl

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #111 on: 27 April 2007, 14:36:12 »
Co za dzieciak... pomyśl najpierw czy obie strony beda mialy rowne szanse a swoje fantazje o wielkich czolgach zachowaj gdzie indziej... Bardziej przydaly by sie takie czolgi np. jak hetzer bo przedewszystkim czesciej wystepowaly na froncie a po stronie rosjan np. SU 122, zreszta przydaly by sie jakies czolgi bezwiezowe, bo w przeciwienstwie do czolgow z wieza maja ta zalete ze caly ich przedni pancerz jest pochylony a wieze to byly wlasnie slabe punkty pantery czy tygrysa(jesli stal kadlubem pod 45 stopni) i niektore czolgi jak np. T34/76 musialy zajsc z boku hetzera zeby przebic pancerz. I wtedy gra zrobi sie bardziej urozmaicona, team musialby grac bardziej taktycznie np. hetzer stanie se z tylu na wzgorzu w pozycji hull down (ukryty dolny kadlub) i oslania np. jakies PzIII ktore jada jako pierwsze itd. Transporter z dzialem 75mm nie wiem po co jak te dzialo juz ma PZIV D jesli chodzi ci o L/24, trzeba tworzyc w pierwszej kolejnosci czolgi z nowymi dzialami ktore by mialy nowe mozliwosci, np. gdyby bylo SU122 to mozna bylo by wstawic na mape orel bo to 1943 rok i wtedy ruscy mieliby wieksze szanse przeciwko tygrysom. A jesli chodzi ci o transporter z 75mm L/46 to to juz glupota kompletna, te pojazdy wystepowaly na froncie bardzo rzadko i to pod sam koniec wojny. Tak samo jesli chodzi o FG 42 ta bron byla tez bardzo rzadka i mieli ja tylko spadochroniarze. A T43 to nie wiem co to jest moze chodzi ci o T44 a to bylby kolejny glupi pomysl, jak ruscy wprowadzili je na front to niemcy juz prawie niemieli czym walczyc... Malo kto je spotkal podczas IIWŚ. Jedyny dobry pomysl to maxim ale wtedy niemcy tez by musieli miec np. CKM MG42.

Tomciaz_PL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #112 on: 27 April 2007, 19:43:52 »
Wydaje mi się, że bardziej charakterystycznym pojazdem u Ruskich byłby "Zwieroboj" SU-152 i ew. KW-2 na mapach datowanych na 41-42. To byłoby bardzo ciekawe moim zdaniem, a szanse zostałyby wyrównane. Aha - czołgi bez wież to działa samobieżne :p.

viatrova

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #113 on: 27 April 2007, 22:19:22 »
dobre pytanie miesiac po premierze gry - dzis niestety ro zdycha i nie zapowiada sie na cudowne ozywienie chyba ze bedzie ro2 z single player...

Tomciaz_PL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #114 on: 28 April 2007, 06:47:58 »
Ja bym tak nie dramatyzował. Mamy przecież okres wiosenny, który w ogóle jest czasem stagnacji jeżeli chodzi o gry. Na mój gust wszystko ruszy z pierwszym dniem wakacji :).

Piechor.

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #115 on: 28 April 2007, 12:26:45 »
No ja nie wiem czy nie jest na odwrot ? Czy czasem wakacje to nie jest sezon ogorkowy wszyscy na urlopach i takie tam, a rynek zaczyna ozywac we wrzesniu. :| Podobnie jak w grach jest i w sprzecie komputerowym lub innych dziedzinach handlowo uslugowych. Nawet w TV jakies metne filmy puszczaja na wakacjach.

Dobra ale do rzeczy ja bym zmienil troche w sposobie niszczenia czolgow czasami jest tak ze dostaje sie 1 hita w Tygrysa i po zawodach a miewalem takie przypadki, siedzac np w Pz IV ze dostalem z 6 trafien i nic. Ja rozumiem ze to ma byc losowosc w pewnych momentach ale bez przesady.

Wrona

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #116 on: 30 April 2007, 08:37:50 »
Piechur: "ja bym zmienil troche w sposobie niszczenia czolgow"

Piechciu miły, przecież jest Armored Beasts... Grałeś wiele razy.

Desperat

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #117 on: 04 May 2007, 11:49:46 »
Może by siakoś zrobił takieko myka co by użyć SE jakieś saperki do zgładzenia  wroga :D  hahah  w jakims modyfikejszyn ... przydała  by się saperka jako dodatkowa broń  hehe :D  chętnie bym jej uzył w celu pozbawienia żywota przeciwnikowi.
Desperat + saperka ...  hahahah  :D :D:D  może kiedyś :D

Yab_PL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #118 on: 04 May 2007, 12:39:54 »
ja z checia zobaczylbym mapy combined arms ALE gdzie zamiast czolgow transportery i ew. jakies samochody opancerzone

cichy.

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #119 on: 07 May 2007, 16:01:08 »
Czołgi...
- Dodać Niszczyciela czołgów Su-100 lub wyżej...
- Może jakiś rodzaj mobilnej artylerii, coś w rodzaju SdKfz 251/1 Ausf. C Wurfrahmena 40

- Tygrys Królewski mmmmmm
Broń...
- jakikolwiek rodzaj armaty przeciw-pancernej ( już się chyba w dodatku zbliża )
- może jakieś moździerze?
Klasy...
- z klas to chyba medyk by się przydał ... i wprowadzenie np, krwawienia itp.

Silnik gry już zmieniają na 64 osoby, oby Posiłki też znacząco wzrosły.
No i kwestia map... mogłyby troszkę szybciej się wczytywać, ale to chyba bardziej kwestia kompa ;)