Author Topic: Co byście chcieli zmienić w grze ?  (Read 70020 times)

Kowal

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #120 on: 07 May 2007, 21:52:53 »
Krwawenie jako takowe to jest np. jak raz dostałem w rękę i krążyłem aby podnieść karabin to pode mną pojawiały się plamki krwi.

elzop

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #121 on: 10 May 2007, 13:57:58 »
ja bym dał coś do zwiadu  np. BMW R12/R75

daj5zl

  • Guest

Tomciaz_PL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #123 on: 11 May 2007, 12:38:27 »
Prawdę mówiąc chciałbym w tej grze... zadań. W tej chwili wszystko sprowadza się do "zajmij/utrzymaj". Chciałbym czegoś więcej (apetyt rośnie w miarę jedzenia, akurat jem obiad :D), np. taka sytuacja:

Rosjanie są w okrążeniu, mają resztki amunicji. Część graczy będących w kotle stara się utrzymać, inna grupa (np. w czołgach) próbuje się przebić przez pierścień okrążenia, jeszcze inna w dajmy na to ciężarówkach dowozi zaopatrzenie a ostatnia stanowi eskortę konwoju (piechota). Zadanie: nie dopuścić do zniszczenia konwoju, dostarczyć zaopatrzenie, utrzymać pozycję. W tym czasie Niemcy robiliby wszystko żeby do tego nie doszło. TS obowiązkowy :D.

Wg. mnie okazja jest wyśmienita aby wprowadzić takie zmiany. W końcu limit graczy wzrósł do ok. 52 na serwer, więc takie innowacje byłyby świetne. Pytanie: komu będzie się chciało nad tym popracować? Chyba tylko chłopakom z Tripwire :P.

daj5zl

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #124 on: 11 May 2007, 12:46:41 »
Wiele graczy nawet nie wie w ktora strone isc a co dopiero takie zadania :P

Tomciaz_PL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #125 on: 11 May 2007, 16:36:20 »
No to w takim razie taki rodzaj rozgrywki byłby przeznaczony dla pro :p

Yab_PL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #126 on: 12 May 2007, 09:43:00 »
nie przeszloby.

Biały Orzeł

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #127 on: 12 May 2007, 10:35:56 »
Mogłoby przejść jeśli podczas wyboru klasy byłby dodany wybór teamu z określonymi zadaniami.Tylko nie wiem czy technicznie jest to możliwe:dozingoff

elzop

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #128 on: 04 June 2007, 09:03:47 »
daj5zl- ->http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=15814
dzięki za linka. Świetnie, że ktoś zauważył brak pojazdu zwiadowczego w grze po stronie niemieckiej. :D

Bathin

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #129 on: 08 June 2007, 07:05:34 »
Tak sobie pomyślałem, że powinno być można dziurawić koła seriami z SMG w tym śmiesznym ruskim woziku pancernym.

max.pl

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #130 on: 08 June 2007, 07:52:08 »
Jak juz mamy tutaj koncert zyczeń - to ja bym chciala , zeby wprowadzili na pole walki sanitariusza. W kazdym prawdziwym oddziale jest taka funkcja.

Bathin

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #131 on: 08 June 2007, 08:52:16 »
O sanitariuszu już było kilkaset wątków wyżej:), ale masz rację powinna być taka funkcja, coś takiego jak MOH Wojna na Pacyfiku.

Owczar PL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #132 on: 08 June 2007, 09:16:35 »
Chciałbym aby ranny żołnierz po 10 sekundach byl nadal ranny, i tak do konca swego żywota albo nadejscia sanitariusza.

max.pl

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #133 on: 08 June 2007, 09:51:42 »
Quote
Bathin :
O sanitariuszu już było kilkaset wątków wyżej:)


Zapewne już o tym pisali- to wiem -, ale ja nie śledze dokładnie forum - brak chęci przeglądania wszystkiego co inni napisali. :D

DemoniX

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #134 on: 08 June 2007, 12:09:05 »
Quote
Owczar PL :
Chciałbym aby ranny żołnierz po 10 sekundach byl nadal ranny, i tak do konca swego żywota albo nadejscia sanitariusza.


dokładnie !
Celność po zranieniu też sie powinna zmniejszyć,
jak zranią nam jedną dłoń to można by było chodzić tylko z pistoletem lub granatem a nie że broń Ci wypadnie a ty se możesz ją jeszcze podnieść i dalej strzelać,
efektem zranienia głowy mogła by być lekka głuchota, czasem zamazywanie sie ekranu co ileś tam czasu, itd itp