Author Topic: Co byście chcieli zmienić w grze ?  (Read 70015 times)

Wrona

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #90 on: 31 January 2007, 18:46:44 »
Rzeczywiście, przydałby się kozik do upokarzającego wroga i chlubę przynoszącego temu, który tnie mordowania. Zaszedłszy wroga od tyłu ma się niesmak 'tylko' go z bliska zastrzeliwszy... (jak się nie ma bagnetu)

Bathin

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #91 on: 01 February 2007, 09:19:31 »
Quote
( może jest a ja nie wiem jak ustawić).

Jest taka mozliwość, narysuj sobie na monitorze:D

Owczar PL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #92 on: 01 February 2007, 21:41:19 »
-Nóż
-możliwość robienia kamuflażu  (podczas wybierania klasy)
-odblask światła które odbija luneta snajperki (jeżeli jest się odpowiednio ustawiony do słońca!)
-wszelkiej maści miny (magnetyczne,przeciwpiechotne...)
-robienie pułapek (dla snajpera)
-zwiększenie wytrzymałości żołnierza (chodzi o stamine)
-zrobienie realistycznego modelu jazdy pojazdów, chociaż jak w serii battlefield.(W tej chwili przypominają bardziej kartonowe pudełka)
-zrobienie  realistycznych map (W podobie Brezieny, Soviasky, last battle)

To chyba wszystko, nie bede wspominał o dopracowaniu kodu sieciowego i graficznego bo to oczywiste.

Guz

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #93 on: 01 February 2007, 23:11:08 »
Quote
Owczar PL :
-Nóż

Po co jak jest bash?
Quote
Owczar PL :
-możliwość robienia kamuflażu  (podczas wybierania klasy)

Co najwzyej sniper powinien miec kamuflaz - realizm
Quote
Owczar PL :
-odblask światła które odbija luneta snajperki (jeżeli jest się odpowiednio ustawiony do słońca!)

Pewnie by sie je wylaczalo bo by przeskzadzaly
Quote
Owczar PL :
-wszelkiej maści miny (magnetyczne,przeciwpiechotne...)

Jak najbardizje za, tylko tzreba by opracowac realistcyzny sposob ich podkladania/rozbrajania
Quote
Owczar PL :
-robienie pułapek (dla snajpera)

Czemu np taki Sasza ma byc gorszy od snipera? dla tego ze matka rosja dala mu pepesze? Jezeli juz to dla wszystkich, a swoja droga zbytnie zbattlefieldowanie gry
Quote
Owczar PL :
-zwiększenie wytrzymałości żołnierza (chodzi o stamine)

Moze i by sie przydalo... ale dzikei temu jak jest teraz nie mozna przebiec pol mapy
Quote
Owczar PL :
-zrobienie realistycznego modelu jazdy pojazdów, chociaż jak w serii battlefield.(W tej chwili przypominają bardziej kartonowe pudełka)

Ha haha ha dawno sie tak nie usmialem... BF i realizm ROTFL... BF to arcade!!! i do realizmu troche mu brakuje
Quote
Owczar PL :
-zrobienie  realistycznych map (W podobie Brezieny, Soviasky, last battle)

Mapy musza byc grywalne i nie moga dawac przewagi zadnej ze stron

Owczar PL

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #94 on: 01 February 2007, 23:49:27 »
[/quote]
Po co jak jest bash? -GUZ
Mogliby zrobić coś takiego że gdy zaatakuje wroga od tylu który np.leży i kampi tp ciach! i gardło poderżnięte!

[/quote]
Co najwzyej sniper powinien miec kamuflaz - realizm -GUZ
Chodzi mi o coś takiego jak wzory na twarzach np.czarna farba,zielona,własnoręcznie przyczepione liście do munduru To jest To!

[/quote]

Pewnie by sie je wylaczalo bo by przeskzadzaly -GUZ
Dlaczego przeszkadzały?! To bardzo realistyczne rozwiązanie i utrudniało by to walkę tą klasą.

[/quote]
Czemu np taki Sasza ma byc gorszy od snipera? dla tego ze matka rosja dala mu pepesze? Jezeli juz to dla wszystkich, a swoja droga zbytnie
zbattlefieldowanie gry -GUZ
Ale realistyczne np.granat do którego jest przyczepiona linka jeden nieuważny krok i.......CYK! o a kozikiem można by tą linkę przeciąć ;]

[/quote]
Moze i by sie przydalo... ale dzikei temu jak jest teraz nie mozna przebiec pol mapy -GUZ
No i? Mogliby zrobić np.Gdy brakuje ci tchu ledwo co widzisz na oczy/rozmazanie obrazu.

[/quote]
Ha haha ha dawno sie tak nie usmialem... BF i realizm ROTFL... BF to arcade!!! i do realizmu troche mu brakuje-GUZ
Źle się wyraziłem, chodziło mi raczej o to że tam CZUĆ! wage wozów i plynnie się poruszają.tak jak jest teraz to istna żenada.

[/quote]
Mapy musza byc grywalne i nie moga dawac przewagi zadnej ze stron-GUZ
A te mapy to niby niegrywalne!!?

Ps.Czemu wszyscy boją się tak radykalnych (i oryginalnych) zmian!!!!???

jan dzban

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #95 on: 02 February 2007, 03:28:33 »
siema
jest to mój pierwszy post na tym forum, ale do rzeczy. moim zdaniem w tej grze jedyne co trzeba by zmienić to żeby czołgi przejeżdżały przez niektóre przeszkody niszcząc je (nie jestem pewien ale wydaje mi się że problemem tutaj jest engine UT2K4) bo teraz wygląda to groteskowo jak czołg zatrzymuje się na cienkim drzewku albo lichym płocie(o przejeżdżaniu przez budynki nawet nie mówię).

Quote
Ps.Czemu wszyscy boją się tak radykalnych (i oryginalnych) zmian!!!!???


wpadłem na tą grę przypadkiem dosyć dawno temu (jako darmowy mod do UT2K4) i powiem szczerze to była miłość od pierwszego wejrzenia. od tamtej pory praktycznie nic się w niej nie zmieniło (albo ja czegoś nie zauważam) poza czołgami, wcześniej ich nie było. według mnie jest ona idealna taka jaka jest i jakiekolwiek zmiany tylko pogorszą sprawę (lepsze wrogiem dobrego). równolegle grałem jeszcze w innego moda UT2K4: Frag Ops który miał być jakąś kontynuacją Tactical Ops na nowym UT. pierwsze wersje były bardzo dobre arcadowa rozgrywka, szybkie akcje, po dobrym poznaniu mapy i broni można było wyciąć w pojedynkę całą przeciwną drużynę, ogólnie przyjemność z gry dla Tacticalowca niesamowita. community rosło było coraz więcej serwerów. i zaczęły się zmiany: a to odrzut broni, a to hit boxy, a to wygląd postaci. z każda z tych zmian (a wszystkie one miały być na lepsze) gra traciła to "coś" co na początku przyciągało ludzi. potem coraz to więcej ludzi odchodziło (przez zmienione hit boxy gameplay zmienił się całkowicie) w końcu bardzo dobrze zapowiadająca się gra umarła śmiercią przedwczesną.

_IronMaiden_

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #96 on: 02 February 2007, 17:32:35 »
Quote
Sieja :
Ja osobiscie chcialbym poprawienia szybkosci ladowania sie map, wiecej broni, wiecej pojazdow, nowe pojazdy ( samoloty :) ) iii dodania jakies nowej nacji zeby byla troche odmiana xD a i jeszcze zmniejszyc odrzut z karabinow nie tak jak w call of duty ale tak aby sie dalo strzelac przynajmniej seriami po 3-4 strzaly bo teraz to po 2 juz jest w kosmosie :P


czyli piszemy petycję do Tripwire Interactive i popdpisuj ją kilkaset ludzi a oni biorą sie wielką za optymalizację silnika gry bo u mnie Tomb Raider Legend lepiej chodzi niż RO a ma lepszą grafę (AMD Athlon XP2100+, 256 MB DDR RAM, xPower GeForce 4mx440 64 MB DDR w/agp 8x - no złom wiem ale przynajmniej 3 lata działa bez awarii :P)
wiem że TRL i RO nei da sie porownywać ale ja porównuję je tu pod kontem wydajności przy szczegółowości grafiki (TRL chodzi 800x600 średnie detale koło 30/40 fps!! a RO chodzi 640x480, najnizsze detale i mam jakies 20 fps :] poza tym mapy sie wczytują z 5 minut jesli nie dłużej - tego akurat nie sprawdzałem :]. co do samolotów to moze któryśby nie miał śmigła tak jak czołgi w pewnej z map nie miały wież (na forum o bugach :D) albo i skrzydeł buehehee :D
chociaż moze by tak samoloty dodać np Junkers-52 Niemcom i dodać klasę Fallschirmjager (spadochroniarz)? to by było coś :D

co do sztucznego balansowania stron - ja często grzebę w plikach gier jeśli jakieś wartości są w plikach tektsowych (jak np w bf1942 mogę zmienić ilość dostępnej amunicji dla każdej broni tlyko trzeba wiedzieć jak się do odpowieniego pliku dostać) to mozę pogrzebę w RO jak już paczka przyjdzie (do odebrania w empiku do 8 lutego :p) wiem troche o tej grze bo ciupałem na steamie w free trial i u kumpla troche ;]

Quote
AC| AdRain
2) jakieś "cudowne" czolgi u rosjan KV2.. wiem ciezki, wolno sie obraca lufa itd... ale może u niemców włożyć też coś typowo ciężkiego? JagdPanther? minnie (wielki cieżki czołg... pamiętam włąśnie tylko ksywke minnie)


nie "minnie" tlyko Panzerkampfwagen VII Maus... ale ten czołg nigdy nie był produkowany seryjnie!! z tego co wiem były tlyko chyba 4 prototypy.... ktore nigdy nie pojechały na front a były tak ciężkie że po żadnym moście by nie przejechały że już nie wspomne o rosyjskich drogach (ach to błoto i zapadające sie tygrysy...)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #97 on: 08 February 2007, 22:26:57 »
wiesz co 3 snajperow by wyprawialo ze snajpkami automatycznymi?
mapy by sie zmienyly w totalne lezakowanie

ew dac wiecej granatow dymnych squad leaderowi

Dziki_Koziol

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #98 on: 08 February 2007, 23:45:05 »
Działa ppanc (co to za mapa z tą 45-tką????) i moździerze, model jazdy czołgu (jak to zostało wcześniej wspomniane), żeby nie zawieszał się na płotku, czy patyczku ;) Km w StuG-ach też by się przydał, granaty ppanc, maksim (a u Niemiaszków podstawa do mg, albo też jakiś MG z chłodnicą) i może jakieś fajne kammo dla piechoty niemieckiej. To bym chciał :D

Wawer

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #99 on: 09 February 2007, 00:47:25 »
Quote
_KaszpiR_ :
 dac wiecej granatow dymnych squad leaderowi


Popieram, na pewno  nie zepsułoby to grywalności a promowało by zgraną drużynę.

Raiden

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #100 on: 09 February 2007, 23:24:27 »
Chciałbym:
- dać możliwość niszczenia obiektów typu "płotek" przez czołgi,
- troszke upłynnić te trzęsienie/wachanie/ruchy ręki (tzn. kiedy celujemy bronią snajperską),
- poprawić beznadziejnie zrobione wylatywanie łusek z Pepesza,
- poprawić ten błąd(?), że kiedy się położymy to możemy szybko włazić na obiekty (czasami to wygląda jakby ktoś latał),

Wiem... przyczepiłem się do bugów/niedociągnięć :P

matchaus

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #101 on: 12 February 2007, 07:36:41 »
Quote
Dziki_Koziol :
Działa ppanc (co to za mapa z tą 45-tką????) i moździerze, model jazdy czołgu (jak to zostało wcześniej wspomniane), żeby nie zawieszał się na płotku, czy patyczku ;) Km w StuG-ach też by się przydał, granaty ppanc, maksim (a u Niemiaszków podstawa do mg, albo też jakiś MG z chłodnicą) i może jakieś fajne kammo dla piechoty niemieckiej. To bym chciał :D


Działa p-panc już praktycznie są (vide Berezina Beta 5), a z moździerzami będziemy mieli do czynienia już niebawem w modzie do RO - "Carpathian Crosses" - http://www.carpathiancrosses.com/
(może zostaną włączone do "podstawy"?)
Model jazdy czołgów tak naprawdę nie jest modelem, a ograniczeniem silnika gry. Także na tym polu zmian bym się nie spodziewał...

Karabin w Stugu by się przydał, to fakt...
Cammo i tak pewnie powstaną przy okazji różnych modyfikacji, o to bym się nie martwił.
Nóż dla wszystkich? Czemu nie! :)

Wspominał o tym _KaszpiR_ - większa ilość świec dymnych dla leaderów byłaby dobrym pomysłem, ew. wyposażenie w nie dodatkowo innej klasy.

P.S. _IronMaiden_ ---> Myszki powstały dwie, z czego jedna wzięła udział w obronie Berlina (z tego co pamiętam, drugiej nie zdążono wyposażyć nawet w działo).
A jeśli chodzi o aspekt przejeżdżania przez mosty i walkę na stepie, to miały być raczej "bunkry na gąsienicach", a nie klasyczne czołgi.
(W Europie nie było jednego mostu po którym mógłby przejechać Königstiger, a co dopiero przeszło 180-cio tonowy Maus :))

Bathin

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #102 on: 12 February 2007, 09:08:58 »
Quote
matchaus :Karabin w Stugu by się przydał, to fakt...

W StuG-ach F2 nie było km.

matchaus

  • Guest
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #103 on: 12 February 2007, 09:31:45 »
Quote
Bathin :
W StuG-ach F2 nie było km.


Owszem, ale już od wersji "E" montowano MG34.
Czyż nie można by dokonać małej modyfikacji modelu? :wink

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Co byście chcieli zmienić w grze ?
« Reply #104 on: 14 February 2007, 21:23:17 »
co do przejezdzania przez plotki to niestety to zalezy od maperow, bo mapy w unrealu niemodyfikowalne raczej, czyli trzebaby zrobic plotki jako obiekty do zniesczenia (jak szyby) ew jak jakies boxy.\

wydaje mi sie ze byloby to do zrobienia, ale koderzy sa ograniczeni silnikiem unreala