Author Topic: Co sądzicie o Darkest Hour? (podzielony)  (Read 5357 times)

piciek

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour? (podzielony)
« on: 22 June 2008, 20:31:59 »
witam! jestem tu nowy...

Mam problem właśnie z tym modem... Ponieważ jak włączam grę/Gra Wielosobowa to nie mogę włączyć Internet (jest na szaro) co to może oznaczać? Odinstalować i zainstalować moda na nowo? Czy to już tak jest? Mod pobrałem ze strony głównej red.orchestra.pl ten wasz FULL Install

cichy.

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour? (podzielony)
« Reply #1 on: 22 June 2008, 21:35:02 »
właśnie łatka wyszła w tej sprawie :)

piciek

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour? (podzielony)
« Reply #2 on: 22 June 2008, 22:16:19 »
Hmm ale właśnie zainstalowałem ten mod właśnie od razu z tą łatwą (tak było napisane w Newsie)... ale ok... poszukam tej łatki i zainstaluje go...

No ok wszystko ładnie działa, tylko.......... ehhh... Ciągle kiedy właże na obojętny serwer to wyskakuje mi błąd nie gry, tylko systemu - wiecie, niebieskie tło z białymi napisami... W czym może tkwić problem?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Co sądzicie o Darkest Hour? (podzielony)
« Reply #3 on: 23 June 2008, 13:36:32 »
a standardowe postępowanie czyli weryfikacja integralności plików gry ze Steama zastosowałeś?

piciek

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour? (podzielony)
« Reply #4 on: 23 June 2008, 21:12:11 »
to znaczy? co trzeba zrobić ? :P
Chodzi o to? Steam/PPM na Red Orchestra/Właściwości/Pliki lokalne/Sprawdź integralność cache gry   ????

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Co sądzicie o Darkest Hour? (podzielony)
« Reply #5 on: 23 June 2008, 21:33:40 »

piciek

  • Guest
Co sądzicie o Darkest Hour? (podzielony)
« Reply #6 on: 23 June 2008, 21:39:18 »
dobra zrobiłem... nawet według FAQ... Już włączam dodatek i zobaczymy czy mi się zawiesi system

Znowu to samo.. Wchodzę na serwer z mapą Foy i niebieskie tło z błędem... :/ Chyba sobie już jutro odinstaluje ten modzik i na nowo zainstaluje, ale nie wiem czy to w czymś pomoże