Author Topic: Connection failed!  (Read 9092 times)

rempage

  • Guest
Connection failed!
« on: 19 August 2006, 18:41:09 »
Witam. Mam wersję RO Cenegi. Niestety przy próbie połączenia z serwerem wyskakuje po jakimś czasie :Connection failed!Parę razy po dłuuugim czekaniu udało mi się połączyć z serwerem Festung-Breslau.pl ale mogłem tylko obserwować pole bitwy i zachiny niedało się przyłączyć do gry. Wyłączyłem firewalla i to samo-nieudane połączenie! Z waszego podglądu serwerów też sie nie udało. Trochę zawiodłem się na tej gierce bo z np Battlefieldem nigdy takich problemów niemiałem. Jeśli ktoś zna rozwiązanie to proszę o pomoc.

Macias1973

  • Guest
Connection failed!
« Reply #1 on: 19 August 2006, 18:55:57 »
Connection failed to zazwyczaj komunikat kiedy mamy brak połączenia ze światem/internetem. I zamiast Join kliknąłes Spectate.... i stąd byłes jako obserwator.

rempage

  • Guest
Connection failed!
« Reply #2 on: 21 August 2006, 13:43:08 »
Taa.Tylko dalej nie wiem czemu mam: Connection failed!A połączenie z internetem mam na 100%!W oknie serwerów wszyskie są!Ale przy próbie połączenia - klapa.Może trzeba coś ustawić w RO?Ja jestem w sieci osiedlowej i admin nigdy nic nie blokował.Szukałem na forum RO oficjalnym i tam nic takiego niema.Hmm.To nikt niemiał takiego problemu??!!Help!