Author Topic: Znów problem z fps&裟ami :)  (Read 5542 times)

Raiden

  • Guest
Znów problem z fps&裟ami :)
« on: 07 September 2008, 12:52:55 »
Witam wszystkich,
kiedyś zrobiłem podobny temat, lecz wtedy miałem Windowsa Viste (na którego wszyscy zwalali problem z fps'ami). Nabyłem IksPeka i dalej to samo tzn. na jakichkolwiek ustawieniach bym nie grał, dalej podobnie chodzi.... na najwyższych MIEJSCAMI gdzie jest najwięcej akcji tnie jak cholera (no może nieprzesadnie ale przeszkadza bardzo), na najniższych niewielka różnica. System sprawny, czysty, po formacie...

Komputer:
Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
Processor: Genuine Intel(R) CPU 2140 @ 1.60GHz (2 CPUs), ~1.6GHz
Memory: 2046MB RAM
Video Card: NVIDIA GeForce 7900 GS (Microsoft Corporation - WDDM)

Czego to może być wina?? Kiedyś grałem na wysokich (z 1gb ram, teraz mam dwa jak widać) bez problemu, zero ścin. Poradźcie coś Lejdynowi:D
Pozdrawiam

BIA Radzio

  • Guest
Znów problem z fps&裟ami :)
« Reply #1 on: 09 September 2008, 15:42:36 »
Moze pomoge tiebia ..najpierw sprawdz sobie programem anty dialerowym lub ...http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=188&Spybot+Search++Destroy+1.6.0.30 najlepszy na trojany i syf z neta ..to moze byc jeden sposób ..drugi to :
-masz linka http://www.red.orchestra.pl/plug.php?e=faq&cid=3#Q:11 (Punkt 8  )....jeszcze jedno procka masz słabego od razu ci mowie ..czasami tez słaby net zamula gre ..no i czasami mapy niestandardowe to mapy potrzebujace wiecej grafiki i proca .. moze masz program anty virusowy typu Kaspera z  włoczaną   osłona zbyt duza i do tego z  filtrowaniem zawartosci online i na koncu na maxsa ustawiona grafa przy słabym procku powoduje taki efekt czasami poprostu kapke detali opusc iiii Wyłacz HDR Bloom koniecznie  ..powodzenia

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
Znów problem z fps&裟ami :)
« Reply #2 on: 09 September 2008, 21:39:41 »
Hmmm mam taki sam procesor jak Raiden, 2 gb RAM, win XP pro, podobną kartę grafiki ( ATI X1650) i gra chodzi mi w miarę przyjemnie na wysokich detalach.

Raiden napewno masz komp caly zapakowany trojanami :con

Raiden

  • Guest
Znów problem z fps&裟ami :)
« Reply #3 on: 10 September 2008, 12:22:11 »
Możliwe, chyba czas na ponowny format.
Radzio - no wiem procek już nie bardzo na te czasy, Kaspierskiego nie mam ale za to jestem jakże szczęśliwym (bleee) posiadaczem avasta. Może faktycznie jest to kiepski antywirus jak to mówią?

BIA Radzio

  • Guest
Znów problem z fps&裟ami :)
« Reply #4 on: 10 September 2008, 12:49:40 »
Ja wiem czy kiepski ..usuwanie.. kasuje czasami viry ale w takiej funkcji jak skanowanie podczas rozruchu czyli trzeba resta strzelic zeby cos z tego było a tak to kazdy anty virus cos daje ale darmowe wersje raczej  zatrzymuja a czsami wywalaja np.trojana ja avastowi mowie nie bo miałem wira ktorego on nie widzał nic nie robił i przy skanowaniu widział na zawirusowanym pliku bład .... tragedia