Author Topic: Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D  (Read 32152 times)

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #30 on: 20 September 2006, 00:31:21 »
Quote
Zdzira :
@ Kaszpir... ~ i masz ich cały ekran :]


tez o tym mysallem ale wiesz, nie ma tam znacznikow czasu, zabijesz 5 w ciagu ostatnich 5 min bo nie bedzie akcji ;D

a dzisiaj na serwerze UKF po aktualziacji mailem czarna seria jak nigdy, non stop wybiegal voodoo.cobra albo jeden z jego kumpli z klanu i mnie zabijali seria jak juz bylem za sciana,a  jak strzelalem do kogokowliek to nic nie wchodzilo, przed, za , dokladnie w gracza - gowno :/

no myslalem ze szalu dostane, na szczescie jakos to z czasem przezlo, ale po polnocy zaczely sie lagi ajk 150 (pinga albo i wieksze)

Ogoor

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #31 on: 28 September 2006, 12:05:16 »
Wkrótce po premierze gry na naszym testowym serwerze miałem całkiem ciekawego fraga na RO-Arad.
Biegałem z pepeszą i traf chciał, że znalazłem się kilkanaście metrów przed niemieckim czołgiem, chyba Panterą. Wywaliłem cały magazynek w szczelinę wizjera kierowcy i któryś pocisk go dosięgnął:-) Byłem mile zaskoczony, że w grze można w taki sposób zabić. Niby nic nadzwyczajnego a cieszy:-) Zwłaszcza że uniknąłem rozjechania ;]

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #32 on: 28 September 2006, 12:30:06 »
ja ostatnio rozwalilem z czolgu kolesia w tym malym woziku, musial dostac kulke z karabiu dokladnie w szczeline gdzie patrzy kierowca, troche tylko glupio wyglada trup wypadajacy spod pojazdu :D

Bathin

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #33 on: 28 September 2006, 12:51:43 »
Dla mnie fuksiarskie fragi to rozbicie tanka z pełną obsadą, a kilka dni temu trafiłem SdKfz-ta z pięcioma typami:D
Pzdr

AC| AdRain

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #34 on: 28 September 2006, 15:19:52 »
o kurde jak? myślałem że do czołgu wchodzą max 3 osoby... a ta załatwiłeś klienta 5 typami... hmm

Bathin

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #35 on: 28 September 2006, 15:51:59 »
Quote
AC| AdRain :
o kurde jak? myślałem że do czołgu wchodzą max 3 osoby... a ta załatwiłeś klienta 5 typami... hmm

No Rain tego sie po Tobie nie spodziewałem, SdkFz 251 to transporter niemiecki nie czołg.
Pzdr

AC| AdRain

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #36 on: 28 September 2006, 16:09:54 »
a no tak :)  mogles mowic ze chdozi Ci o karawane ;D sorrki :* zwracam honor ;D

ostatnio na serwie zaciukałem 4 klientów bagnetem pod rząd!!! była to mapa kaukaz, ja po stronie radzieckiej już bronimy dziedzińca, jest ciężko niemce są blisko :D wybiegamz  respa biegna na prawo przez przejscie takie drzwiczki trzeba tam otwożyć (już kojarzycie? ok to mowie dalej), przed wyjściem na zewnaatrz założyłem bagnet ;D biegne sprintem, bo skarpie patrze a tam niemiec we mnie celuje już ale unikłem kulki albo nie trafiłxD podbiegam z rozpędu CIACH pierwszy niemiec stacza się ze skarpy, 2  niemiec atakuje mnie kolbą ale odskoczyłem i unikłem ciosu ;) niestety niemiec tego samego nie mógł powiedzieć CIACH niemiec śpi, 3 miał emgiete :D widział to wszystko z boku i juz sie rozkładał, ale zdarzylem podbiec od boku przykucnąć i CIACH.. nie miał szans.. już pisze będąc dumny "heheh 3 niemców pod rząd bagnetem" i odwracam się a tam 4 niemiec z mp40 celuje już w moją strone :D ale był na tyle blisko, że zdąrzyłęm i go ukłuć :) pisze "hehe nie no 4 niemców :D czwarty chcial mnie od tylu zajść" a czeresniak na to "a bo Ty masz aimbota na bagnetxD"

Czeresniak

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #37 on: 28 September 2006, 16:30:51 »
Quote
AC| AdRain :
 czeresniak na to "a bo Ty masz aimbota na bagnet"


Bo masz :D

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #38 on: 28 September 2006, 18:10:31 »
i jgo badnet ma 10m :D

Soltys

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #39 on: 28 October 2006, 21:17:38 »
Ja mialem taki: Pistolet, ruscy, basovka snajper 200m przede mna strzal i HEAD SHOT

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #40 on: 29 October 2006, 02:11:40 »
a ja mialem dzisaj niezlego antyfraga
na beathlanding leze ze snajpa w wodzie i patrze na niemecki uniekr, mam na celowniku niemca, naciskam fire, i dokladnie w tym samym momencie na celowniku pojawia sie glowa rusak wybiegajacego z respa - no i oczywiscie rusek do piachu,a  niemiec niedostal.

Yab_PL

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #41 on: 29 October 2006, 02:54:45 »
heh, w zasadzie to kazdy moj frag z rifle'a (zart of coz). A tak powaznie to az tak chamsko fuksiarskich jeszcze nie mialem, moze tylko raz jak lecac z panzerfaustem natknalem sie za rogiem budynku na ruskiego i z 1,5m strzelajac z biodra zostala z niego chmurka i mi sie nic nie stalo. No i moze jeszcze sytuacja w ktorej po pierwszysch 4 dniach grania na basowce broniac dworca 3 niemcow pod rzad bagnetem zabilem (byloby 4 ale juz mi sie znudzilo i ostatniemu heda poslalem z 30cm :) )

Qbeesh

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #42 on: 30 October 2006, 09:05:52 »
Konigsplatz.
2 minutowa przepychanka z krasnoarmiejcem na strzały z rifla z odległości 3 metrów, z workami z piaskiem pomiedzy nami. Koniec ammo, ranny w rękę głowę i klatę. Panzerfaust, strzał z biodra, krasnaja chmurka :)

Wawer

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #43 on: 30 October 2006, 11:23:25 »
Moj najfartowniejszy frag zdarzył się na Odessie. Biegałem sobie z rifflem, przykucnąłem za workami i strzeliłem na wiwat w okno wieży. Odległość była taka ze ledwo to okno widziałem... A już na pewno nie widziałem tam niemca. Musiał sie wychylic już po moim strzale bo po chwili na ekranie pojawilła się informacja że kogoś ubiłem.
Druga akcja zdarzyła się na Stalingradkessel. Biegałem sobie jako assault i wypadłem na trzech ruskich leżących jeden za drugim za rampą. Byłem tak zaskoczony że nacisnąłęm lpm bez celowania, bedąć pewnym że i tak po mnie... Wszyscy trzej zginęli a ja się tak długo cieszyłem że w końcu ktoś mnie ustrzelił:p

Soltys

  • Guest
Najlepszy FRAG ew. najfartwoniejszy :D
« Reply #44 on: 31 October 2006, 18:13:45 »
Ja niedawno miałem też niezłego fraga na Barashce,a więc tak: gram snajperem 600 może 700m ode mnie biegają niemcy(po drugiej stronie lądu)nie mogłem nikogo trafi aż przymieżyłem strzelłem(niemiec biegł na pełnym sprincie)i HEAD SHOT, ale się potem zacieszałem ;-)