Author Topic: VOIP  (Read 4763 times)

Granat

  • Guest
VOIP
« on: 04 November 2008, 22:34:17 »
Mam problem z Voip. W ciągu gry... nie mogę go użyć ! Nie wiem co się dzieje, pokazuje się informacja że jest niepoprawny kanał lub w ogóle go nie ma ( publiczny, lokalny i druzynowy ) Mam podlaczony mikrofon, tak samo jak wiem ktorym klawiszem się co uruchamia. Jaki jest mój błąd, bo po przeczytaniu FAQ nie dowiedziałem się wielu :/

Daazzz

  • Guest
VOIP
« Reply #1 on: 04 November 2008, 22:53:35 »
hmm zobacz czy masz poprawnie skonfigurowany mikrofon w windowsie i na karcie dzwiekowej.  jaka masz karte dzwiekowa? moze sterowniki sie sknocily? a w ustawieniach gry mikrofon jest poprawnie skonfigurowany?

Chupacabras84

  • Guest
VOIP
« Reply #2 on: 04 November 2008, 23:56:06 »
http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&q=91 masz kolba w leb za nie uzywanie funkcje szukaj 8)
Quote

Niestety, Cenega też się zagalopowała w spolszczaniu gry nie bacząć że nie wszystko powinno sięprzetłumaczyć, albo sprawdzić jak to działa na grę.
W polskiej wersji językowej może Wam się zdarzyć, że nie będziecie mogli połączyć się z kanałami VoIP bo będą pojawiały się komunikaty o niemożliwości ich znalezienia.
Aby temu zarazić należy uruchomić w notatniku (lub innym edytorze czysto tekstowym) do edycji plik UnrealGame.int znajdujący się w katalogu System gry i znaleźć taki fragment:
Code: [Select]

[TeamVoiceReplicationInfo]
PublicChannelNames=("Publiczny","Lokalny","Drużynowy")
i zamienić go na taki fragment:

Code: [Select]

[TeamVoiceReplicationInfo]
PublicChannelNames=("Public","Local","Team")


Brak polskich nazw kanałów nie będzie nam przeszkadzał w komunikacji głosowej.


Jak ktos cie bedzie tlukl na servie kolba po lbie nawet nie probuj krzyczec ze cie teamkill'óją bo bagnetem dziabne :love

Granat

  • Guest
VOIP
« Reply #3 on: 05 November 2008, 08:34:02 »
Noo... dzięki :D A tak na serio to tutaj nie widac funkcji szukaj ( przynajmniej u mnie ) W opcjach jest puste miejsce i na początku to zignorowałem :/

Chupacabras84

  • Guest
VOIP
« Reply #4 on: 05 November 2008, 12:02:19 »
A powiedz mi czy uzywasz mozilli 8) i czy w Narzedzia >> Opcje >>  tresc >> jezyki >> nie masz czasem ustawione jako jezyk preferowany jezyk angielski. polski musi znajdowac sie przed angielskim w kolejce inaczej na stronce bede brakowalo polowe interfaceu jezeli masz na samej gorze angielski to przesun tam polski.
Edit: albo jeszcze latwiej czy strona jest po polsku (nazwy menu i tym podobne) jezeli tak to gid natomiast jezeli po angielsku to zrob to co powyzej

Granat

  • Guest
VOIP
« Reply #5 on: 06 November 2008, 13:50:04 »
Jest w dobrej kolejności i forum jest po polsku :D