Author Topic: Łączy i opuszcza serwer...  (Read 8909 times)

nor4d

  • Guest
Łączy i opuszcza serwer...
« on: 20 August 2006, 21:56:01 »
Witam,

Pisze bo mam problem z łączeniem na serwery. Mam to już od poprzedniego triala więc to nie wina wersji gry tylko usterka stoii po mojej stronie. Mam jednak nadzieję, że da się to jakoś uniknąć.
(zakładam nowy temat, wiem, że są podobne problemy, ale nikt nie miał czegoś takiego tam opisanego ;s)

Otóż wchodze na serwer (łączy mi się długo bo mam 256 sdr) po czym ląduje w okienku wyboru strony. I do tej pory jest ok, wybieram kogoś i potem przenosi mnie do okienka wyboru specializacji (wszystko normalnie) w tym okienku też moge korzystać z czata i pisać - wszyscy na serwerze mnie widzą!
ALE: kiedy wybiore już wszystko i klikam na "kontynuuj" czekam z 30sek aż mi wejdzie do gry i gdy już jestem mnie rozłącza. Nie mam napisanego connection failed czy coś bo nadal widze mape, ale albo nie moge sie ruszać albo chodze i nikogo na planszy nie ma...

Wszystko musi sie rozchodzić w tym, że po naciśnięciu Kontynuuj ping mi skacze chyba gdzieś na 1000 i mnie rozłącza. Nie wiem czemu sie tak dzieje w ogóle i nie jest tak zawsze, raz sie połącze dobrze i gram, raz źle. Nie wiem czy mam coś w ustawieniach, ale poprostu mnie to irytuje czemu po połączeniu nic nie widze/rozłącza mnie...

Jeśli ktoś miał podobny problem będę wdzięczny za pomoc...

trawiator

  • Guest
Łączy i opuszcza serwer...
« Reply #1 on: 20 August 2006, 22:18:21 »
To jest winą zbyt małej ilości pamięci RAM. Z 512MB RAM też mi się to czasem zdarzało, zrobiłem to: http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=403#403
i pomogło.

nor4d

  • Guest
Łączy i opuszcza serwer...
« Reply #2 on: 22 August 2006, 13:51:16 »
- jesli masz 256 MB RAM lub mniej
CacheSizeMegs=32


Miałem tak w ustawieniach od samego początku.
Reszte zmieniłem wg. tego jak było tam napisane. Nic nie pomogło.
Zresztą napisałem to w poście w tamtym temacie.