Author Topic: Motion blur  (Read 4678 times)

kmil228

  • Guest
Motion blur
« on: 13 September 2008, 19:57:04 »
Mam problem z motion blur gdy wybucha koło mnie granat obraz robi się czarny na kilka sekund, kiedyś mi to działało na tym samym sprzęcie, opcja motion blur jest włączona.
Mam
1.5 gb ram
radeon 9250
celeron 2,4 ghz
zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej

Sherman

  • Guest
Motion blur
« Reply #1 on: 18 February 2009, 20:25:36 »
Mam dokładnie to samo. Kiedyś działało, po zainstalowaniu na Windows XP (oraz nie wiem czy to może robić różnicę- nowym monitorze) niestety rozmazanie obrazu przy eksplozjach nie działa. kmil228- rozwiązałeś ten problem?

EDIT: Zauważyłem, że RO w ogóle ma problem z zapisywaniem ustawień grafiki oraz dostosowaniem się do ustawień- co innego ma zapisane co innego wyświetla. Usunięcie RedOrchestra.ini nie pomaga. Potrafi także wrócić do starych ustawień (ale dotyczących tylko niektórych opcji jak np. rozdzielczość). Ktoś może pomóc?

EDIT2: http://www.redorchestragame.com/forum/showthread.php?t=27624&highlight=motion

Mam taką samą kartę graficzną. Trudno...

BIA Radzio

  • Guest
Motion blur
« Reply #2 on: 20 February 2009, 15:48:45 »
Według mnie macie za słabe karty grafiki(na ta funkcje).Najlepiej wyłaczyc ta opcje i miec płynniejsza gre(to b .przeszkadza moim zdaniem).Czasami trzeba jeszcze raz właczyc gre ..wyjsc i wejsc.Jeszcze wazna sprawa jesli masz gre w j.polskim.Przejdz na angielski,bo czasami w naszym tłumaczeniu nie da sie wyłaczyc ,lub właczyc opcji graifcznych.Miałem tak z HDr Bloom.Pozdrawiam