Żołnierze > Unitarka

Parę pytań

<< < (3/6) > >>

BIA Radzio:
NO to stary mam podobny sprzet,o wiele lepsza karte grafiki,takie detale na grze multi sa za wyskowie!!!!(nawet dla gf 7600 czy ati x1650).Jesli grasz na singlu to nie widzisz róznicy.Multi ciagnie na maxsa ze sprzetu(kazda postac jest generowana),dlatego radze opuscic ci detale ,wyłaczyc cienie i filtrowanie nieco zmniejszyc najlepiej do 2x.Wiem ze ,jak wielu graczy ,chciałbys pograc na max grafice,ale ten sprzet juz odpada w Ro.Zobaczysz jak wejdziesz na jakis 32,44,50 slotowy ,wypchany po brzegi serwer.Czy zaczniesz grac na wiekszej mapce spadek fps do 4,5 klatek.CO zwolni gre do bólu ,a wszystcy beda do ciebie strzelali jak do kaczki.Grzebanie w pliku ini. zrobi ci nastepny problem.Proponuje ci ,grafike ustawic na normal,wyłaczyc cienie!!!(twój proc sie zasapie) i połowe opcji takich jak dynamiczne oswietlenie czy HDR bloom koniecznie!!!!A mapy beda ładowac sie o wiele szybciej,a gra utrzyma jakis tam poziom fps.Pamietaj grafika az tak bardzo sie nie liczy na sieci ,wazna jest płynnosc gry i szybkosc reakcji(wsumie to na normalach tez gra niezle wyglada).Mam nadzieje ze wezmiesz do siebie moje uwagi,a wiem o czym pisze(bez zadzierania nosa).Pozdrawiam

Wawer:
Tyle wiesz ile zjesz:p

Trick z plikiem ini jest bardzo przydatny nawet jak masz dobrego kompa - po prostu szybciej ładujesz sie na serwer, co oznacza że masz większą szanse na dorwanie się do ulubionej broni:p
Mimo dobrego sprzętu stosuję to. doczytywanie tekstur podczas gry trwa chwilę i wcale w grze nie przeszkadza.

Jeśli zaś chodzi o ustawienia - tutaj Radzio ma rację. Staraj się jednak nie wyłączać cieni - to akurat pomaga w grze.

BIA Radzio:
Z całym szacunkiem, z cieniami musi odpuscic,za słabe bebechy(mam o wiele lepsza karte grafiki i cienie odpadaja).Wiesz jesli masz lepszy sprzet to po co grzebiesz w ini.???Mój kumpel ma mocnego kompa, nic nie grzebał a mapy ma migiem załadowane(zawsze bierze snajpe a mnie sciska).Jesli pogrzebie w ini to gwarantuje mu,ze na gf 6600 kazda eksplozja, bedzie dawac efekt klatki stop.Juz to testowałem u innego znajomego(bo miałem zakupic 6600) ktory ma to samo co ów kolega.Nie wiem co ma ten gf 6600 gt na ati 9550(o wiele słabszy badziew) nie ma takich problemów,ale za to kazde szybkie przemieszczenie sie np. do pomieszczenia czy za róg klatka stop (doładowanie).Wole juz  ciut wolniej i płynniej niz szybciej z klatkami stop(a czesto to momenty decydujace,czesto tez klatkuje jak przeciwnik nagle  wyskoczy).Pozdrawiam.

Yab_PL:

--- Quote ---Wawer :
Tyle wiesz ile zjesz:p

Trick z plikiem ini jest bardzo przydatny nawet jak masz dobrego kompa - po prostu szybciej ładujesz sie na serwer, co oznacza że masz większą szanse na dorwanie się do ulubionej broni:p
Mimo dobrego sprzętu stosuję to. doczytywanie tekstur podczas gry trwa chwilę i wcale w grze nie przeszkadza.

Jeśli zaś chodzi o ustawienia - tutaj Radzio ma rację. Staraj się jednak nie wyłączać cieni - to akurat pomaga w grze.

--- End quote ---

taaa, zejumac heniowi snajpe sprzed nosa i pozniej slyszec wasz whining na tsie - bezcenne:D

Daazzz:
z czalym szacunkiem Radzio ale pierdzielisz troche z tym zwalnianiem. Nie mam zajebistego nowego kompa a 1,5 roczny sprzet i narawde nie zauwazam jakis zwalniajjacych klatek itp.
niewiem moze moje oczy sa juz tak zniszczone ale naprawde niewidze tych dziwnych przypadlosci jakie opisujesz. gram na prawie najwyzszych ustawieniach ( bez zbednych szmerow bajerow typu hdr itp) na 1,5 rocznym sprzecie na necie 1 mb i jest cacy. fakt czasami wysoki ping ale jak powylanczal pare programow typu p2p i inne takie obciazajce system  to spada automatycznie:)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version