Żołnierze > Unitarka

Parę pytań

<< < (4/6) > >>

BIA Radzio:
1,5 roczny sprzet to wcele nie słaby sprzet na Ro,zapewne posiadasz juz płyte głowna PCI-E i conajmniej gf 8600 taak.Chyba ludzie nie rozumiecie oczym pisze.Jesli masz conajmniej 2,4 ghz  proca  1,5 g ram(mowie tu o PCI-E) lub wiecej,takie skoki sa mało zauwarzalne (zreszta ustawianie w ini jest juz zbedne ,inna technologia ,szybsze ramy ,płyta itp).Ale jesli zmieniasz ini zawsze mapa ci sie bedzie doładowywac o to w tej funkcji chodzi.Kolega z problemem posiada o wiele słabszy komputer, i takie skoki beda widoczne(jesli bedzie grał na takich wysokich ustawieniach tym bardziej).Co z tego ze mapa mu szybciej wejdzie,jak pisałem wczesniej wole by to trwało, troszke wolniej  a chodziło płynniej.Wiedz radze mu poprostu zmniejszyc detale  i cieszyc sie z płynnego grania(mapa tez szybciej zaskoczy).Wczesniej pisałem ze grzebałem w ini jak miałem radeona 9550SE i 1.8 procesor,opuszczałem jeszcze z teksturki  i dało sie grac.Skoki oczywiscie wystepowały ale juz nie tak bardzo widocznie.Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi,jesli dalej ktos wyskoczy mam mocnego kompa(albo od roku) i co ty Pierdzielisz..to stukne sie czyms w głowe, bo nie  wiem jak to mam tłumaczyc.Zreszta niech sam zainteresowany pogrzebie w ini(niech potem nie steka ze cos nie tak,na gf 6600,bo ostrzegałem!) a potem sam napisze jak to fajnie sie gra na max detalach???Dodam ze fps prawie nie ulegaja zmianie.Kurcze ludzie grałem ze zmiana w ini ok 1,5 roku i wiem chyba o czym pisze.

ShariK PL:
Niech kolega sprawdzi, bo to nie zaszkodzi, czy grzebiąc w plikach ini, będzie miał dociąganie map tak jak mawia Radzio. Przecież można zrobić kopię ini z wcześniejszymi ustawieniami gdy nie szło mu po dobrych myśli.

Hiacenty:

--- Quote ---Daazzz :
jak powyłączam parę programów

--- End quote ---

Dobrze  że nazywasz rzeczy po imieniu daazzz :wink

Daazzz:

--- Quote ---Daazzz :
powylanczal pare programow typu p2p i inne takie obciazajce system  to spada automatycznie:)

--- End quote ---


Hiacenty nie o te programy chodzi o ktorych ty myslisz:)
zreszta nie zachowuj sie jak radio rydzyk i nie wycinaj ze zdania pare slow ktore zmieniaja jego znaczenie:D bo chodzilo o p2p gg i pare innych dzialjacych w tle.
Walhacki aimboty mnie nie interesuja:dozingoff

Yab_PL:
czyzby Hiacek wlasna miarka ocenial?:D
A prawda jest taka ze zeby grac trzeba miec na czym. I sie nie zgodze ze pprzy salbych konfigach lpiej nie grzebac w ini. Sam przerabialem RO na roznych konfigach - zaczynajac od sempa 2500 @2GHz + 6600 (nie GT) + 1gb, poprzez athlona 3000+ @2,5ghz + 7600GT + 1gb, c2d 3ghz + 8600GTS + 2gb a konczac na c2d @3,6ghz + 4850 + 4gb. Powiem tyle ze im mniej ramu to szybkosc doczytywania po grczebaniu w ini byla bardziej widoczna. Fakt, przy slabszych konfigach widac bylo sciecia na poczatku mapy, ale to i tak nic w porownaniu do np. tego co bylo w BF2. Wkazdym badz razie wystepowalo to nie dluzej niz 30s-1min i zazwyczaj pomagalo pojezdzic troche jako spect po mapie. Aha, radzie jakiego tego masz X1650? Bo te pierwsze (czyli wszystkie przed X1650 XT) byly cieniutkie, zwlaszcza z DDR2. Miejscami to bylo na poziomie 6600 zwyklego

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version