Author Topic: Problem z Mumble  (Read 5955 times)

Yab_PL

  • Guest
Problem z Mumble
« on: 28 March 2009, 17:00:34 »
jako ze duzo osob tego uzywa to sie tutaj zapytam.
chodzi o to ze jak ktos cos mowi na mumble to strasznie mi 'pierdzi' w glosnikach tak ze praktycznie nic nie idzie zrozumiec. Dodatkowo wszystkich strasznie cicho slychac. Podglasnianie w mumblu niby cos daje ale i tak nie jest to zadowalajace (ot, chocby w TSie daje rade tak glosnosc ustawic ze mozna sasiadow wkurw...). W sumie na poczatku jak zaczalem uzywac mumble to tego pierdzenia nie zauwazylem (uslyszalem). Mam glosniki Modecom MC-5030 i karte dzwiekowa SB Audigy 4 (normalna OEM a nie kastrata). Jak przy drugim kompie uzywam sluchawek (Creative HS-600) + dzwiekowka zintegrowana w Asusie P5B to tych problemow nie mam. Dodatkowo, przy tych glosnikach zarowno w grach, przy muzie, w filmach ani na tsie czy vt zadnych podobnych problemow nie zauwazylem. Aha, na chwile obecna nie jest mozliwe podpiecie sluchawek zamiast glosnikow

BIA Radzio

  • Guest
Problem z Mumble
« Reply #1 on: 29 March 2009, 15:15:17 »
Wymień moze stery do dzwięku.Czasami tez łacze internetowe,badz dany serwer zamula.Chyba???

kazmirzk

  • Guest
Problem z Mumble
« Reply #2 on: 29 March 2009, 23:42:13 »
Uderz Jabol do LiiPy.. pewnie masz problem z "uziemieniem" mikrofonu, pare osob u nas mialo podobny problem i liperson im objasnil co robic.. (lacznie z rada by 1 osoba siedzac na ts wlozyla sobie srubke w gacie i podpiela obudowe komputera poprzez miedziany drut z kaloryferem ^^ ) Ale teraz wszystko im dziala bez zarzutu :satisfied