Author Topic: Połączenie nieudane Połączenie nieudane  (Read 8905 times)

thebil

  • Guest
Połączenie nieudane Połączenie nieudane
« on: 24 August 2006, 12:39:27 »
Więc może zacznę od początku:

Kiedyś na forum był podany link dla steam'a żeby zweryfikował pliki RO. Kliknałem go i zweryfikował go, a po czym zaczął dociągać jakieś pliczki. Okazało się, że to ten dodatkowy paczyk, który wyszedł po grze i niestety w wersji ang. Jako, że nie chciałem tej wersji językowej (striełok rlz ;p) zrobiłem reinstalkę. Miałem wtedy takie problemy, że steam mi się nie instalował z grą, a musiałem go ręcznie dawać z CD 2, po restarcie kompa znikał plik steam.exe, steam nie widział gry i było to "Połączenie nieudane Połączenie nieudane" przy próbie połączenia do dwolnego serwa. Ropzwiązałem to poprzez ponowną instalację steama (bez usuwania gry) i klikniecie na ściąganie gry i restart steama. Właśnie przed chwilą (po 2 dniach grania od ostatnich prioblemów) wyskakuje znów to cholerne "połaczenie nieudane Połaczenie nieudane" przy dołączeniu do dowolnego serwa. Ktoś wie jak temu zaradzić?

Mój sprzęt:

AMD athlon 2600+
GF 6600 GT
512 DDR (mam zamiar w niedalekiej przyszłości dokupić 2x tyle)
net: gejostrada 320

janekv3

  • Guest
Połączenie nieudane Połączenie nieudane
« Reply #1 on: 24 August 2006, 13:26:21 »
Tez tak niekiedy mam ale, wystarczy ze zrestartuje steam i juz po problemie. A jak wchodzisz do gry przez skrót na pulpicie czy przez steam?

thebil

  • Guest
Połączenie nieudane Połączenie nieudane
« Reply #2 on: 24 August 2006, 18:00:07 »
Spx, juz przeszło. Wchodzę przez skrót.