Author Topic: WIEEEEEEEEEEELKI PROBLEM!  (Read 7193 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
WIEEEEEEEEEEELKI PROBLEM!
« on: 08 March 2010, 21:04:57 »
Mam problem. Często mi się dzieje tak,że mapy nie chcą działać,tekstury się ładować.Przeważnie jest tak gdy rzadko Ro gram. Dzisiaj na przykład chciałem wejść na serwer Fun Maps i pograć. Nie mogłem gdyż pokazało że chce ściągać plik Ro-ahz vehicles (szedł on po 0.1%/s) oraz że mapa battle in house combined finala Nie wiem co robić mam wszystkie mapy i tekstury pobrane, ale często mi się tak robi i powoli mam tego dość.Proszę o pomoc.



pozdrawiam i dziękuje za pomoc Pobor

Offline ShariK PL

  • Towarzysz broni
  • Posts: 973
  • Honor: +10/-1
    • View Profile
WIEEEEEEEEEEELKI PROBLEM!
« Reply #1 on: 09 March 2010, 16:11:15 »
Problem jest taki, że po ściągnięciu danej mapki czy tekstur znikają po 30 dniach od jej pobrania. Możemy tego zapobiec. Wystarczy odnaleźć w katalogu gry folder SYSTEM a następnie plik tekstowy o nazwie redorchestra.ini, szukamy linijki PurgeCacheDays=30. Jak znajdziesz, zmień wartość na 0.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
WIEEEEEEEEEEELKI PROBLEM!
« Reply #2 on: 09 March 2010, 18:00:49 »
Znalazłem plik .ini ale nie mogę znaleźć tej linijki. jak byś sharik powiedział gdzie ona mniej więcej jest to byłbym wdzięczny. A jak ja już znajdę to muszę od nowa mapy ścigąć?

IgraSov

  • Guest
WIEEEEEEEEEEELKI PROBLEM!
« Reply #3 on: 09 March 2010, 18:21:23 »
Wciśnij Ctrl + F i wpisz czego szukasz to znajdzie się samo.

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
WIEEEEEEEEEEELKI PROBLEM!
« Reply #4 on: 11 March 2010, 19:34:56 »
Dobra znalazłem i zmieniłem,ale nadal nikt mi nie opowiedział co mam zrobić? Wyciąć poprzednie mapy i wkleić je z powrotem,czy ściągnąć od nowe mapy ( od razu mówie mapy mogę ściągać tylko czasami bo mapowisko szwankuje i pokazuje mi ze nie może odnaleźć strony) Aha i jeszcze coś ściągnąłbym te pliki podczas gry ale idzie mi na serwerze Fun maps po 0.1% na sekundę, co jest grane?

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
WIEEEEEEEEEEELKI PROBLEM!
« Reply #5 on: 11 March 2010, 20:10:03 »
na twoim miejscu ściągnąłbym te mapy jeszcze raz ale jak piszesz, że Ci mapowisko szwankuje to nie wiem. A co do ładowania map to czasem tez tak mam i wtedy zmieniam serwer. Jest na to sposób ale musisz sobie poszukać na wcześniejszych forach bo już był taki problem(tak mi się zdaje).
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."