Author Topic: Już nie proszę- błagam  (Read 5923 times)

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Już nie proszę- błagam
« on: 09 April 2010, 19:22:20 »
Witam.
Po raz trzeci pisze o moim problemie. Nie działa mi mapa Arad Real Forest 5:con. Real Forest 4 chodzi w porządku. Mam wszystkie potrzebne mutatory i tego typu rzeczy. Bardzo proszę o pomoc bo chciałbym sobie pograć. Nie zostawiajcie Towarzysze Haratacza w potrzebie!!

Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

kazmirzk

  • Guest
Już nie proszę- błagam
« Reply #1 on: 09 April 2010, 19:49:47 »
nie działa czyli dokładniej ? jaki komunikat Ci wyskakuje?

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Już nie proszę- błagam
« Reply #2 on: 09 April 2010, 21:06:56 »
Komunikatu żadnego. Nie mam mapy na liście a jak chcę dołączyć na serwer to ściąga mi się w takim tempie, że można się załamać.:con
Real Forest 4 jest  na liście i działa aż miło. Jak wspomniałem mam wszystkie potrzebne pliki.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

lord_pl

  • Guest
Już nie proszę- błagam
« Reply #3 on: 11 April 2010, 19:02:31 »
W dobre miejsce zainstalowałeś mapę ??

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Już nie proszę- błagam
« Reply #4 on: 11 April 2010, 20:07:31 »
Wszystkie mapy instaluję w tym samym miejscu (folderze RO) zresztą exe samo znajduje sobie odpowiednią ścieżkę(mam wiele customowych map i działają).
IgraSov napisał kiedyś, że brakuje mi (prawdopodobnie) jakiegoś pliku ale nikt mi nie odpisał jakiego....:(
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Już nie proszę- błagam
« Reply #5 on: 11 April 2010, 20:19:37 »
Wrzuć mi na PW to co jest w (albo sam plik) RedOrchestra.ini znajdujący się w folderze System Red Orkiestry

lord_pl

  • Guest
Już nie proszę- błagam
« Reply #6 on: 11 April 2010, 22:02:50 »
Z tym , że samo znajduje odpowiednią ścieżkę to się nie zgodzę , np. u mnie po zainstalowaniu RO w " niedomyślne" miejsce ( dysk D) mapy chciały się instalować nadal na dysku C. Jeżeli na jednym serwie mapa się bardzo długo ściąga to poszukaj gdzie indziej , a na pewno znajdziesz coś z odpowiedni transferem

Apos

  • Guest
Już nie proszę- błagam
« Reply #7 on: 12 April 2010, 15:53:37 »
Jeżeli mapa ściąga Ci się z serwera to znaczy że jej nie masz zainstalowanej u siebie lub masz inną wersję, a nie brakuje Ci innych plików (dociągałyby się wtedy te brakujące pliki, a nie mapa). Radzę ściągnąć zip'a albo 7z z mapowiska, rozpakować plik z mapą i wrzucić go ręcznie do odpowiedniego folderu. Tak samo postąpić z plikami dodatkowymi, które mogą być dołączone do archiwum.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Już nie proszę- błagam
« Reply #8 on: 12 April 2010, 21:44:07 »
Już działa, dziękuję za pomoc temacik możecie zamknąć i zachować dla przyszłych pokoleń:D

Pozdrawiam.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."