Author Topic: Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony  (Read 3561 times)

FanBoy

  • Guest
Sorry, ostatnio za duzo stresów i spraw na głowie, wszystko pisze targany emocjami, a zwłaszcza jak jakieś n00by uważają sie za lepszych bo są starsi :O_o
Nie uważam by byli głupsi, gorsi, ale wywyższanie sie i jako jedyny powód podawać wiek to frajerstwo, pewnie jacyś fani "JotPe" i Hip-Hopu, albo inne EMO.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #1 on: 20 November 2010, 14:53:15 »
Słuchaj/czytaj uważnie. Nikt nie podał Twojego wieku jako argumentu, że jesteś taki a nie inny. Słuchamy muzyki hip-hop? Skoro tak twierdzisz to nie znasz tej społeczności(bez obrazy dla fanów tego rodzaju muzyki, bo wiem, że tacy się tutaj znajdują). "Siedzę" w  tym od niecałego roku, ale znam swoje miejsce w szyku i staram się go trzymać. Podpowiedź: znajdź swoje miejsce w szeregu, to może będzie milej i nie nazywaj nas(często starszych od Ciebie) EMO czy innymi bo możesz kogoś urazić, chyba że rodzice nie nauczyli Cię szacunku do starszych.

Pozdro.

PS czytaj ze zrozumieniem, ale łatwiej nie da się tego napisać.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Oberschlesien Soldat

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #2 on: 20 November 2010, 20:48:28 »
Co w tym złego że ktoś słucha hip-hopu? :O_o
Weź idź stąd, bo robisz zamieszanie i jak widzę niektóre Twoje posty to nie wiem czy się śmiać czy płakać:((.

Mixer322

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #3 on: 20 November 2010, 21:38:20 »
Fanboy dobrze mówiłem że to brytyjski pojazd.

<PS> Nie czepiajcie się go ja mu powiedziałem o tym.

Dziki_Koziol

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #4 on: 21 November 2010, 07:40:13 »
Quote
i Hip-Hopu


Grabisz sobie amigo :D Ja kiedys słuchałem polskiego hip-hopu, w czasach wczesnego Kalibra, pierwszej Molesty, a nawet wtedy gdy zboczeniec Leroj wydał swoją pierwszą płytę. Gdzie wtedy byłeś? :D :wink

Quote
Ale kit, w końcu to Ruscy


Ruskie to są pierogi, i co to znaczy "w końcu"? Uważasz ich za gorszych?

Nikitycz

  • Guest
Amerykańsko-Rosyjski transporter - Prawda czy fałsz? (podzielony
« Reply #5 on: 21 November 2010, 12:06:12 »
Z tymi ruskimi to mu raczej chodzilo że ich nigdy nie zrozumisz..albo cos
P.S:Z czym sie moge zgodzic :D