Author Topic: Gra nie chce sie uruchomic  (Read 10506 times)

blecku

  • Guest
Gra nie chce sie uruchomic
« on: 27 September 2006, 06:59:05 »
Witam. W RO gralem tylko w Free Weekendzie i jakis tydzien po premierze. Dzialalo wszystko bez zarzutu, az do teraz. Nic nie robilem z gra, sciagnolem najnowszego update'a i gra nie chce sie wlaczyc. Leci Preparing to Launch Red ORchestra, wlacza sie proces Red Orchestra.exe w menedzerze zadan, ale na tym sie konczy! Ow proces zajmuje 10 mb pamieci wirtualnej. Moge wlaczac takich procesow ile chce i nic sie nie dzieje :/ Na tym sie konczy - jaki moze byc problem? Dodam, ze mam wersje od Cenegi, ale to chyba nie problem, poniewaz wczoraj usunolem cala zawartosc i sciagalem tym razem przez steam na nowo. Nie mam juz pomyslow - Czy ktos wie o co chodzi? Mam Windows XP SP2.

PrezesOi

  • Guest
Gra nie chce sie uruchomic
« Reply #1 on: 27 September 2006, 09:37:01 »
masz szczescie bo to znany problem i rozwiazanie jest dosc proste.

1. uzyj tego linka aby zweryfikowac pliki cache steama steam://validate/1200  [ale to w tym wypadku nie pomoze raczej, ale nie zaszkodzi]

a tu zaczyna sie twoj problem i jego rozwiazanie:
2. czy zainstalowales edytor do RO? czyli w STEAMie zakladka "Tools" - "RedOrchestra SDK Beta". jezeli tak, to musisz niestety ją na razie odinstalowac. jezeli go potrzebujesz, sciagnij ponownie, sciagnie sie wersja poprawiona (20MB)
3. pozamykaj w menadzerze zadan wszyskie procesy "RedOrchestra.exe"
4. skasuj plik "Steam.dll" z folderu Steam\SteamApps\Common\Red Orchestra\System.
5. uruchom RO, powinno dzialac

odpowiedni temat na forum: redorchestragame.com