Author Topic: Co się dzieje z serwerami ?  (Read 15178 times)

darek33

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #15 on: 25 September 2006, 12:58:11 »
[topic]ja pomimo nienaganego systemu sprzetu itp.mam chyba wszystko momentami nie tak sprawdzalem gdzie sie dalo i wiem ze napewno moja neo leci se kulki  bo czasem przez tydzien sesja wgrywa sie 5- 8 minut[ toznowu nastepna mapa laguje jak nie ma1 problemu toznowu wlaczam sie jako  nieruchomy obserwator i tak na przemian z tygodniami plynnych sesi ibezproblemowych dni/to pic]wiem napewno  juz ze neo umnie wmiescie olewa klientele  itak bawisie ludzmi duzo osub nie potrafi uzyskac od nich podstawowyh  pomocy aja nie bede prosil ich opelnawydajnosc przepustowosci isprawdzal ustawien jakis royteruw by nakoniec uslyszec cos o jakims wirusie? ha  tak ze podpisuje sie pzeby wypasie sod niekompetencja neo itp aefekt taki ze niedlugo zmieniam uslugodawce  tosie wpale nie miesci zeby na laczu 512 iwypasie sprzecie bezblednych konfiguracjach nie pograc jak czlowiek

trawiator

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #16 on: 25 September 2006, 14:41:49 »
Quote
darek33 :
...

Nawet nie che mi się tego czytać, wątpię aby komukolwiek chciało się to przeczytać. Jedna wielka zlepka wyrazów bez ładu i składu.
Napisz to po polsku.

sudi

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #17 on: 25 September 2006, 14:50:12 »
Ja tam nie narzekam na neo.Mam 4 mb LAN poszłem do admina poprosiłem by zabronił ściągać przez emule wysłuchał mnie i wszystko śmiga :)

Michał

  • Guest
Co się dzieje z serwerami ?
« Reply #18 on: 25 September 2006, 14:57:38 »
ja mam siec też 4mb/s ale i tak wolno chodzi niby admin coś tam zrobił ale sie nie poprawiło i nie gram prawie wcale