Author Topic: !JUŻ JEST!  (Read 49745 times)

Wrona

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #105 on: 09 December 2011, 21:22:24 »
Ta, g***no w d**ie jest... Teraz BugOrchestra totalnie do bani, wyszukiwarka serwerów nawet na Steamie nie działa. Kasa w błoto i wielki żal... Ciule narobili hype'a, kasę wzięli i wciąż niedoróba... No tak, ale co kopii sprzedali, to ich. Idę grać w BF3, przynajmniej działa i jest fun... хуйня...

Edit:
Ha, zaskoczyło po ok. 10 minutach! Co za olbrzymi, lipą ociekający żal... Ehhh, powinienem wytrzymać ze dwa miesiące bez włączania RO2, może jakoś odzyskają twarz, ale nie, patch był, trzeba wypróbować, może będzie super - wszedłem, serwer po chwili zmienił mapę i dupa, czekaj człowieku, może się doczekasz... Nie wiem, jakaś ta cała sytuacja z RO2 taka trochę polska - jakieś tam sztukowanie samodzielnie drutem, bo niedoróba, jakieś obietnice i lipa i porywanie się na ambitny projekt ze "studiem" liczącym 20 osób, czy jakoś tak...
 Sorry, ulało mi się, następny post z narzekaniami dopiero jeśli za 2 - 3 miesiące wciąż będzie kicha z wodą.
« Last Edit: 09 December 2011, 21:37:36 by Wrona »

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #106 on: 15 December 2011, 22:54:10 »
W BF3 gram dla przyjemności w RO2 nałogowo. Trochę ten nałóg zamienia sie w rutynę, ale jak bedą nowe mody i mapy to będzie super . Pozdrawiam i idę grać, bo ostatnio mało mam czasu orkiestrową rozgrywkę.
PS: Raz mi przeglądarka serwerów w grze działa, a raz nie, tez tak macie?( Na szczęście mam długą listę "ostatnio odwiedzane" i na tym jadę) .


Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #107 on: 16 December 2011, 15:37:19 »
Ta, g***no w d**ie jest... Teraz BugOrchestra totalnie do bani, wyszukiwarka serwerów nawet na Steamie nie działa. Kasa w błoto i wielki żal... Ciule narobili hype'a, kasę wzięli i wciąż niedoróba... No tak, ale co kopii sprzedali, to ich. Idę grać w BF3, przynajmniej działa i jest fun... хуйня...

Jaki masz internet, jak się łączysz z internetem?

Wrona

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #108 on: 16 December 2011, 16:11:25 »
Jaki masz internet, jak się łączysz z internetem?

Kablówka, Vectra, 8Mbit, z pomiarów, jakie co jakiś czas robię, wynika, że nie ma ściemy, pingi zawsze super, akurat na to nigdy nie narzekałem. Dzięki, ale to nie sprawa netu - kiedy już wchodziłem na serwer RO2, było w porządku. Czekam do nowego roku z RO2, na razie bawię się fajnie w beefa - coś jak: to na razie, idę pojeździć z chłopakami na motorach, a nie: to na razie, idę do garażu podłubać ze dwie godzinki w wuefemce, potem może się przejadę chwileczkę.

Apos

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #109 on: 16 December 2011, 18:56:23 »
Problem listy serwerów leży po stronie Steam/Valve, a nie RO2/TWI. Póki oni tego nie naprawią polecam dodać kilka serwerów do listy ulubionych.

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #110 on: 16 December 2011, 21:30:52 »
Minęło parę miesięcy od premiery - niestety RO2 w moim odczuciu - zanim porwało ludzi umarło. Szkoda  :(
Czekanie na kolejne poprawki?!? ----> w to tylko wierni fani mogą wierzyć.

adamfr

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #111 on: 03 January 2012, 18:33:52 »
Witam,
Jestem nowy na forum. Dlatego chciałbym się przywitać i zdać sprawozdanie z własnych doświadczeń RO2.
A więc pragnę nadmienić, że w RO1 również grałem (ok. 250h) tak więc wiedziałem czego się spodziewać. Grę zakupiłem wczoraj i już na samym początku zdziwienie bo płyta druga jest jakaś trefna bo DVDrom w ogóle jej nie czyta. Tak więc ściągnąłem przez steama wraz ze wszystkimi patchami. Wcześniej czytałem forum i widziałem, że grze brakowało sporo poprawek. Ja miałem szczęście nie uświadczyć tego. No i po odpaleniu gry, poczułem tą magie z RO1. Nie wiem jak inni, ale ja zostałem oczarowany wręcz. Zdarzają się małe bugi typu prześwitywania tekstur, ale to sporadycznie i nie wpływają na moją radość z gry. Niestety ubolewam, że graczy nie jest tylu co oczekiwałem i czasami serwery są sztucznie zapełniane przez Friztów i Iwanów, tak jak miało to miejsce w jedynce. Mapy... widziałem już wszystkie ale momentami nie mam pojęcia skąd będzie napierał wróg, ale się nauczę. Tak czy siak na plus. Z granatami natomiast różnie to bywa, nie kminie jaki mają zasięg rażenia. Podobają mi się również serwery realistyczne, kiedy celując z daleka zastanawiam się czy to wróg i oddać strzał, czy też lepiej nie ryzykować. Mam również wielką nadzieje, że pojawią się niedlugo nowe mapy. Szczególnie marzy mi się przeniesienie Apartamentów z RO1. Póki co to tyle. Do zobaczenia na polu bitwy! Hooaah!

Ed: Acha, zapomniałem zapytać, jakie są teraz wasze odczucia, po tych wszystkich patchach.

Koller

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #112 on: 03 January 2012, 19:03:42 »
Mój stosunek do RO2 jest ambiwalentny.
Niby mnie oczarowała, jest cacy, czuć ten klimat wojny o jakim marzyłem i nie jest tak sztywna o co się obawiałem, proporcje i zbalansowanie klas też na +.
Z drugiej bardzo dużo! niedorubek technicznych, marna optymalizacja, mało zapełnionych serwerów. Żadna szanująca się firma nie powinna wydawać gry w fazie beta a TWI przycięła w ch...
Do teraz jest masa małych problemów( nie będę wymieniał, bo czasu braknie:) - w innych tematach poszukaj, zresztą sam pograsz to się przekonasz) , które powinny być poprawione w ciągu tygodnia, dwóch od premiery. A nie są i co gorsza wpływają negatywnie do teraz na ocenę i odrzucają kolejnych graczy.
Żałować kupna, nie żałuję, ale żal pozostał:)

adamfr

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #113 on: 03 January 2012, 19:37:19 »
Co do optymalizacji to trudno mi się wypowiadać. Czytałem wasze poprzednie wypociny na ten temat i szczerze się trochę obawiałem. Później patche niby pomogły, ale mimo wszystko lekki straszek pozostał. Na laptopie i5, geforce 540m, 4gb ramu gram na high/medium z przeważaniem high bez przycinek. Domyślnie ustawione były wyższe, ale zmniejszyłem, żeby w razie ostrej jatki nie ścinało. Tak więc ten aspekt mi nie przeszkadza.
System osłon, jak dla mnie bezużyteczny, albo poprostu jeszcze go nie doceniam. Tak czy siak, wolę nie używać bo często wystawia na czysty strzał.
Na plus, strefy ciała, które można trafić.
A no i niezmiernie rozbawił mnie widok krytycznie postrzelonego kmisty, który chwiał się na nogach i strzelał na ślepo ;)

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #114 on: 09 January 2012, 18:23:22 »
Quote
Network test with 64 Players
Today @ 09:30pm
Zaplanowane przez: [TW]The Yoshiro
74.91.112.170:7807
After the test last week we are ramping it up onto a 64 player server. Please help us fill the server and evaluate the changes.

74.91.112.170:7807

Wiecie coś wiecej na ten temat?  :o

Apos

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #115 on: 09 January 2012, 19:43:53 »
TWI testuje nowe ustawienia/wersje serwera aby poprawić wydajność sieciową.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #116 on: 10 January 2012, 08:11:08 »
Byłem tam, ale po 5-cu minutach grain elevator przy komplecie graczy serwer sie rozłożył :P czekałem chwilę ale już się nie pojawił, może chwila trwała dłużej. Najlepsze było to, że ten test to de facto okazał się spotkaniem "sto pytań do". Było tam kilku ludzi z TWI i cała reszta zasypywała ich pytaniami i prośbami. Jeden klan chciał nawet zagrać pcw z TWI ale ich spławiono. Ogólnie było śmiesznie, a mam nadzieje że dla TWI produktywnie... jeszcze jedno - Yoshiro pisał podczas gdy, że do tygodnia wypuszczą skończone SDK dla wszystkich..

adamfr

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #117 on: 10 January 2012, 10:38:30 »
A ja mam takie pytanie do bardziej obeznanych.
Czy KM był aż tak celny, jak to się odczuwa w RO2? Bo o ile dobrze pamiętam to w RO1 nie dało się strzelać z KM'u prawie jak ze snajpy.

Oraz, brakuje mi smaczku z RO1 a mianowicie, chowania się pod stołamy, leżenia na stołach, skrzynkach, murkach itp.
I FAIL na pewniej mapie... czołg nie może przejechać kawałka blachy którą jest pokryty okop :/

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #118 on: 10 January 2012, 11:19:50 »
Jeśli chodzi emgietę to masz rację :) A faili z czołgami jest sporo, na Gumraku wciąż jest wiele miejsc w które jak przywalisz to już się nie odkleisz, co np uniemożliwia/utrudnia zrobienie zasadzki w ruinach na przy stacji kolejowej...

anonim.pl

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #119 on: 10 January 2012, 12:30:36 »
Quote
Czy KM był aż tak celny, jak to się odczuwa w RO2? Bo o ile dobrze pamiętam to w RO1 nie dało się strzelać z KM'u prawie jak ze snajpy.
W RO1 niemiecki KM nie miał opcji strzelania jednym pociskiem ale jak dla mnie seriami strzelał celniej niż w RO2.