Author Topic: !JUŻ JEST!  (Read 49748 times)

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #60 on: 21 September 2011, 22:12:21 »
Spokojnie,melisa i lulu.  8)

Wyszedł nowy pach,będzie lepiej ;)

Qbon

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #61 on: 21 September 2011, 23:00:42 »
Po tym nowym patchu jest jeszcze gorzej. Szczególnie w kwestii optymalizacji.

Molnar

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #62 on: 21 September 2011, 23:21:13 »
Po tym nowym patchu jest jeszcze gorzej. Szczególnie w kwestii optymalizacji.
"Na zachodzie bez zmian", fps 50-60 i zero crash'y od dwóch ostatnich patch'ów. Niestety RO2 jest cholernie wybredna, co konfiguracja PC to inne problemy.

Apos

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #63 on: 21 September 2011, 23:35:36 »
Właśnie zanikł mi dźwięk. Gdy wyszedłem z gry na serwerze TWI - bo tylko tam cokolwiek mi zalicza i to i tak odejmując - (w której spotkałem miłych panów z 80 honoru), zobaczyłem, że dociąga mi ok. 200 MB czegoś na Steamie. Na forum TW w sekcji 'Announcements' na próżno szukać informacji, o co kaman. Moje konto na forach TW zostało zawieszone z powodu wyssanego z palca zdublowania konta (???).
Panowie, wieszajcie na mnie joby, mają tam BURDEL na kółkach. Właśnie dostałem takiego momentu jak ma czasami Shock z tą grą. Życzę teamowi TWI ogarnięcia i lekkich strat na sprzedaży, bo (sorry Heniu), ale to nie jest profesjonalne i ja, tak jak cała rzesza graczy w RO wolałbym, żeby premiera się opóźniła. I trudno, że wystraszę potencjalnych graczy/nabywców. Ja nic nie podpisywałem.
Może jutro foch mi przejdzie. Bywajcie!

jest na forum http://steamcommunity.com/games/RO2/announcements/detail/1352428079505409872
twitterze
i innych

ciocia|Ola

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #64 on: 21 September 2011, 23:54:44 »
 !JUŻ JEST! - gra?!? czy Patch 4#?!?

Qbon

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #65 on: 22 September 2011, 00:24:21 »
"Na zachodzie bez zmian", fps 50-60 i zero crash'y od dwóch ostatnich patch'ów. Niestety RO2 jest cholernie wybredna, co konfiguracja PC to inne problemy.
No niestety. Gra potrafi chodzić lepiej na gorszym sprzęcie a na mocarnym tnie. Ciekawe czy uda im się to wszystko naprawić kiedyś.

ZabojcaStalina

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #66 on: 22 September 2011, 10:15:18 »
pograłem tydzień, Steam pokazuje 14h grania to się może wypowiem szerzej:

- miliard bugów: przenikające postacie, crashe, niedziałający system osiągnięć, zepsuta szukajka serwerów ...
- tysiące nielogicznych rozwiązań: przyspawane bagnety do broni, jakieś bandaże ...
- beznadziejna optymalizacja: spadki fps, doczytywanie tekstur, po premierze miałem ok 50fps - myślę fajnie, dziś włączam 35 ... OMG spisali się z tym patchem #4...
- setki niespełnionych obietnic: kampania singleplayer, destrukcja otoczenia, native voices ... (
hah no i tracili czas, żeby porobić jakieś super bronie, cuda wianki, a z drugiej strony kastrat - po jednym czołgu, brak transporterów itp)
- uproszczenie gierki: mega zoom przy celowaniu - przy KM no to już prawie jak lornetka, niemal zerowy recoil ...
- itp... granaty to mają zasięg rażenia chyba 1m, dziwne mapy np: zamknięte drzwi do pomieszczeń, albo leży jakiś regał na schodach i nie można wejść na strych - wzięli by przykład z DH gdzie wszystko jest pootwierane - mapki tam są po prostu genialne...

no i teraz gierkę łatają - ciekawe na ile starczy im zapału, albo kiedy skończy się linia kredytowa
tyle że zmiany te to kosmetyka - jakieś pierdoły typu murek na mapie, a nie konkrety: bo nie rozumiem co za problem dodać opcję native voices zwłaszcza, że pliki dzwiękowe są w folderze obok tych polskich. RO zyskałaby od razu 50x na klimacie, bo ta łamana polszczyzna to przypomina mi jakąś tanią komedię raczęj... eh

i liczą sobie za to 79,99 - 99,90pln!!
później napiszę co mi się z kolei podoba

Molnar

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #67 on: 22 September 2011, 10:24:06 »
przenikające postacie
To jest celowy zabieg autorów gry.
wzięli by przykład z DH gdzie wszystko jest pootwierane
W RO2 mapy są zbyt szczegółowe by to zrobić, może za kilka miesięcy powstaną custom mapy o mniejszej ilości szczegółów ale bardziej otwarte.
« Last Edit: 22 September 2011, 10:42:10 by Molnar »

.:*BiA*:.Solty

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #68 on: 22 September 2011, 14:17:43 »
Plusy

To co w grze jest niesamowite to klimat, oddanie śmierci na polu bitwy, dźwięki BRONI i otoczenia, muzyka, grafika i fizyka. Strzela się bardzo miło i ma się satysfakcję z zabicia przeciwnika bo to wygląda naprawdę efektownie. ;D

Minusy

To co najbardziej mnie denerwuje to brak nastawienia na grę drużynową. Patrząc na PR gdzie dowódca ma władzę nad drużyną i w pełni może wykorzystać jej potencjał a tu jest tylko kolesiem z dymnym i automatem :/ (RESP nad Team leaderze nie działa poprawnie) :-[

Relaxed realism BARDZIEJ wspomaga grę drużynową, gdyż wiesz gdzie są twoi i możesz się z nimi zgrać. Moim zdaniem powinno być widać nicki z twojej drużyny (nie z całego plutonu) na 50m po wciśnięciu "T" (NA TURBO REALIZM TEŻ). Mapy na 64 dalej są za małe. Za duża ilość automatów w szczególności MkB 42 i AVT-40.  Również za dużo półautomatów. :-X

Cóż... Optymalizacja dalej słaba. Mam Klanowicza który nie może odpalić gry mając podobny sprzęt do mnie.  :'(

Osobiście leję na staty od początku dostałem 68 level i po kilku godzinach grania jestem BOHATEREM. Fajna PPSh41+71 w bębnie  :P

Po kiego grzyba jest widoczne kto kogo zabił?!??!?! (Nawet na realizmie jesteś pewien, że kogoś ubiłeś) Wyjątkiem jest niemiecki serwer *FK*. 8)


Gra się miło ale pod warunkiem, że nie będziesz współpracował, bo współpraca kończy się DUŻĄ dawką nerwów zanim się kogoś znajdzie. Zanim w ogóle do tego dojdzie musicie dojść do drużyny ale trzeba pamiętać o tym, że poniżej TEAM2 wszystko ucieka śmiejąc się "i tak nie dołączysz hahahhahah" :o

Na koniec... Jakim cudem T34/76 M43 bądź Pz IV G może zostać przebite z PTRS na przedni pancerz?!?! To ma penetrację około 34mm pod kątem 90stopni!!! :o

Czekam na więcej patchy!!! :)

Wrona

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #69 on: 22 September 2011, 19:44:24 »
jest na forum http://.....
twitterze
i innych

Nie czepiam się, że informacja w ogóle się pojawiła. Zjadowił mnie rzeczony bardak u developerów, w tym na forum, tym bardziej, że zawiesili mi konto i nie mogę wysyłać dumpów, bugreportów, a co dopiero mówić o postowaniu.

Co do statów: Fakt, że mogę coś nabić tylko, albo prawie tylko na serwerach TWI nasuwa mi podejrzenie, że być może stawiający serwer robią coś nie tak. Nie uważacie podobnie? A może ktoś wyjaśni mi jak jest naprawdę?

Radzisław

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #70 on: 22 September 2011, 21:08:57 »
Ja się podzielę innymi spostrzeżeniami mianowicie,gdy dziś wchodzę na serwer typu realizm.Mam do wyboru dwa karabiny(zazwyczaj gram patykami),niemiecki mauser i mosin Lol!!! Po każdej stronie jest tak samo!Nie wiem,możliwe że odblokowałem kolejny gwóźdź do trumny Ro2.\
Myślę sobie,może ustawiony serwer na final fantasy jakiś.
Włażę na nowy tym razem relax.Tu to samo.

Może mi ktoś to wyjaśnić,czy tak ma być??
Oczywiście mam też odblokowanego Mkb42.Co zauważyłem,bardzo dużo graczy biega z tą maszynką.Co staje się super spierdzielone!!
Początkowo gra mnie mimo swych niedociągnięć,pociągała urokiem,klimatem(jak nowo poznana fajna dziewczyna) itd.Teraz boję się tego o czym pisałem wcześniej,o tym całym fantastyczno-acziwowym,rodem z głupich strzelanek rozwiązaniem! Dla pryszczatych dzieci i ludzi bez wiedzy(zwykłych pykaczy,nie znających się na realiach i mających w dupie resztę_Byle se postrzelać!). Oczywiście pewnie zaraz zostanę opisany jako fanatyk,lub przesadny realista.Ale ta gra z godziny na godzinę,nie przypomina mi RO!

  Nie wiem jaki ma cel dalsza rozgrywka?Celownik laserowy w mosinie?Co jeszcze mnie zaskoczy,kiedy puszcze pawia na monitor>?
 Miały być serwery realistyczne,prosze pokażcie mi jakie bo nie widzę.To że wyłączy ktos trafienia i kto z kąt strzelał,nie czyni serwera realistycznym.Raczej utrudnieniem.
 Proszę może mi ktoś wyjaśni.Co do ch... zrobili z Ro??Naprawdę gram solidnie w nową odsłonę.Przyglądam się,łykam wszystko.Ale pewnych rzeczy przełknąć nie mogę!!!!


 
 
« Last Edit: 22 September 2011, 21:12:20 by Radzisław »

Wrona

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #71 on: 22 September 2011, 21:34:52 »
Muahahahahaha! Właśnie grałem na firmowym serwerze TWI. Po wielu godzinach gry na różnych serwerach nijak nie zaliczanych do statów, uwaga panie i panowie:
Mam teraz honor 74 i statystyki broni oraz ilość zabitych wykulwione w kosmos

Ciekawe kto wyszedł z gry z moim ciężko zapracowanym i po wielokroć cofanym honorem 14.

LOL, chyba potrzebny mi reset, idę pograć w Hard Reset...
« Last Edit: 22 September 2011, 21:39:30 by Wrona »

Molnar

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #72 on: 22 September 2011, 22:41:30 »
Statystyki naszych profili w grze są "wzięte z kosmosu", nic się nikomu nie zgadza. Puki TWI tego nie naprawi niestety tak będzie.

Szaleństwo automatów, elite weapons, G41/SVT, broni zdobycznej do wyboru, ograniczy dopiero wyjście moda/mutatora ale bez SDK jest to chyba niemożliwe. Odpowiedni KStN i już wiadomo ile i jakiej broni było w niemieckim plutonie piechoty z danego okresu. Podobne wartości dla Iwana i sprawa załatwiona.

Yab_PL

  • Guest
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #73 on: 22 September 2011, 23:31:07 »
szczerze, to po takim czasie grania od bety RO2 mi przypomina... CoD:WaW na hardcore

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Odp: !JUŻ JEST!
« Reply #74 on: 23 September 2011, 12:35:09 »
szczerze, to po takim czasie grania od bety RO2 mi przypomina... CoD:WaW na hardcore

W CoD:Waw trybie HC trafienie w mały palec u nogi jest śmiertelne.

Nie ma co narzekać gra jest świetna, a gram tylko strzelcem.